Diskuze k Denním výzvám

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno

DeletedUser13872

Host
Včera jsem si dal lehkou truhlu protože v druhé byli nějaké budovy do Japonského setu které zrovna mám a úkol pohoda.
Dnes jsem zvolil těžší se 30 FB a ejhle, získání oblasti, vynaložit 2500 stříbrných a 50 15-ti minutových výrob, to asi zvládnu budov na kladívka mám momentálně dost.
naštěstí jsem strategicky dal čas na večer kdy se vracím z práce
 

DeletedUser2273

Host
Ja som to vcera splnil a smiesna odmena 10FB.Ak to mam robit za 10FB co je najcastejsie tak dakujem
 

DeletedUser12887

Host
No je to pohoda dal jsem těžkou truhlu a dostal jsem mince ale co už
 

Bobb z bozkova

Nováček
Tak od včera čekám kdo mi vleze do krčmy abych vybral 2500 stříbrnejch. Pozval jsem i nové přátele ,ale návštěva je možná až za 24h ,takže tudy cesta taky nevede. O tom , že jsou všechny úkoly splnitelné dost pochybuji ,když pro to nemohu nic udělat. Nějaká rada nebo vysvětlení. Mám největší krčmu se vším na max.
 

DeletedUser13620

Host
To se mi taky stalo - naštěstí chtěli jen 1500 takže to až naposlední chvíli ale klaplo :)
Já mám dneska v eventu 15 minut 25x a 5 min 20x . Na jednom městě je v denní výzvě 33 x 1 hod výroba a na druhým 57 x 15 min. takže abych splnil event a výzvu nemůžu se celou sobotu hnout od tabletu.
ALE ... INNo mi to zjednodušilo protože mám jako skoro každý den v denní výzvě obsadit 5 ! oblastí na mapě ( někdy jen 2 ) a já nechci hrou proletět jak raketa - takže ano úkoly to jsou splnitelné ale ne pro mě.
V podstatě je to to jako honba za pokladem - tam mi už ceny nestáli za to abych neustále hlídal čas.
Tady mi výhra 10 Fb nestojí za to abych obsadil 5 oblastí .
 
Naposledy upraveno moderátorem:
To se mi taky stalo - naštěstí chtěli jen 1500 takže to až naposlední chvíli ale klaplo :)
INNo mi to zjednodušilo protože mám jako skoro každý den v denní výzvě obsadit 5 ! oblastí na mapě ( někdy jen 2 ) a já nechci hrou proletět jak raketa - takže ano úkoly to jsou splnitelné ale ne pro mě.
V podstatě je to to jako honba za pokladem - tam mi už ceny nestáli za to abych neustále hlídal čas.
Tady mi výhra 10 Fb nestojí za to abych obsadil 5 oblastí .
V oznámení o denních výzvách bylo uvedeno, že mezi úkoly nebudou zahrnuty žádné nesplnitelné (jako třeba průzkum provincie, který může trvat i dva dny). Z toho usuzuju že pokud obsadíš celou provincii a nebudeš mít žádnou další prozkoumanou, nemůžeš dostat znovu úkol na obsazení oblastí a proto neproletíš hrou jako raketa ;-)
 

DeletedUser13620

Host
Dennis Bergkamp:Jsem v moderně a průmyslu takže na průzkum toho mám ještě hodně.
Ano kdybych byl v oceánce tak to neřeším.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Dennis Bergkamp:Jsem v moderně a průmyslu takže na průzkum toho mám ještě hodně. Ano kdybych byl v oceánce tak to neřeším.
V tom případě teď dost dobře nechápu, na co si vlastně stěžuješ:) Buď chceš zkoumat dál a pak ti ty úkoly na získání oblastí přijdou vhod, protože za to, že je získáš si zároveň splníš úkol, nebo nechceš momentálně zabírat další území a v tom případě stačí ho prozatím neprozkoumat a pak nedostaneš úkol na zabrání oblastí. A území si dáš prozkoumat až uznáš za vhodné že chceš postoupit dál a nějakou oblast zase zabrat.
 

DeletedUser13620

Host
Já si nestěžuju - jen konstatuju :))
Jedu všech 5 měst a na mapě mám tudíž různou situaci. třeba na E nemám žádnou provincii na průzkum jen jednu na zabrání. je tam přesně 5 oblastí.
když splním denní výzvu mám provinci obsazenou a objeví se průzkum , ano ten dát nemusím, jenže je vánoční event za týden event takovej pak makovej a tam je vždycky obsaď provincii. A o to mi šlo v mém prvním příspěvku pokud chci plnit denní výzvy tak hrou proletím jak raketa, protože být někde v průmyslu a obsazovat území v zítřku, ledovce apod sice jde, ale dost těžko.
 
Já si nestěžuju - jen konstatuju :))
Jedu všech 5 měst a na mapě mám tudíž různou situaci. třeba na E nemám žádnou provincii na průzkum jen jednu na zabrání. je tam přesně 5 oblastí.
když splním denní výzvu mám provinci obsazenou a objeví se průzkum , ano ten dát nemusím, jenže je vánoční event za týden event takovej pak makovej a tam je vždycky obsaď provincii. A o to mi šlo v mém prvním příspěvku pokud chci plnit denní výzvy tak hrou proletím jak raketa, protože být někde v průmyslu a obsazovat území v zítřku, ledovce apod sice jde, ale dost těžko.
Pořád nechápu proč bys měl hrou proletět jak raketa :-D Tak si dej prozkoumat provincii, jen když je v eventu za úkol ji obsadit..to se dá načasovat přesně na ten den kdy je ten daný úkol v eventu. splníš úkol v eventu a další provincii nedáš prozkoumat. A tím pádem nemůžeš dostat v denní výzvě úkol na získání území. Maximálně ho dostaneš v ten stejný den na který si načasuješ výzkum provincie a kdy budeš mít v úkolu z eventu, že máš tu provincii zabrat..a to pak splníš oba úkoly naráz..jak eventový tak denní výzvu. Takže určitě neproletíš hrou jako raketa díky tomu, že plníš výzvy, pokud nebudeš zkoumat dopředu území, které nechceš hned obsadit ;-)
 

DeletedUser15221

Host
Zdravím,
Tak já tu od spustění Denních výzev řeším proč mi vůbec nenaskočily když všem ostatním ano na světě co jsem :(
A dnes jsem na to přišla :D
Psala jsem tu že hraji teprve týden a jsem v době bronzové ......většina psala že na všech světech to funguje bez problému
Kde je tedy zakopaný pes? :rolleyes: Ten je zakopaný ve výzkumu ... protože jsem byla v době bronzové nemohla jsem mít vyzkoumanou Domobranu z doby Železné a tím pádem se mi nemohly otvírat Denní výzvy
Díky všem za ochotu mi poradit ;)
 

DeletedUser10017

Host
V některých dobách jsou některé úkoly opravdu nesplnitelné. Já osobně jen nechápu, proč Denní výzvy nespustili až po Zimním eventu. Je toho teď víc najednou a člověk co nehraje 24h denně nemá šanci. Pěkný den
 

Hyso

Dopisovatel
Za mě velice dobrý a zpestřující aspekt hry. Rozumím tomu, že když příjmu výzvu a nesplním ji je to za -1,ale odečte se mi bod,i když denní výzvu nepříjmu? To budu muset vyzkoušet, protože by téhle věci dost přidalo,kdyby se ukázal i úkol, který mě čeká, když se rozhodnu pro levou nebo pravou truhlu a tím by se mi zvětšila má svobodná vůle se rozhodnout jak si hrát tuto hru.
 
V některých dobách jsou některé úkoly opravdu nesplnitelné. Já osobně jen nechápu, proč Denní výzvy nespustili až po Zimním eventu. Je toho teď víc najednou a člověk co nehraje 24h denně nemá šanci. Pěkný den
Co ti brání je začít plnit až po skončení eventu když to teď nezvládáš? Můžeš klidně začít i za 2 měsíce..je to tvá svobodná vůle :-D Pokud je teď plnit nebudeš nic se nestane :-D
 
Za mě velice dobrý a zpestřující aspekt hry. Rozumím tomu, že když příjmu výzvu a nesplním ji je to za -1,ale odečte se mi bod,i když denní výzvu nepříjmu? To budu muset vyzkoušet, protože by téhle věci dost přidalo,kdyby se ukázal i úkol, který mě čeká, když se rozhodnu pro levou nebo pravou truhlu a tím by se mi zvětšila má svobodná vůle se rozhodnout jak si hrát tuto hru.
Pokud si nevybereš ani jednu ze dvou truhel, tak o nic nepřijdeš..aspoň tak jsem to pochopil. Bod se ti odečte až v případě že přijmeš výzvu a nesplníš ji. Z toho i logicky plyne že je nesmysl chtít aby se ti ukázaly úkoly ještě předtím než výzvu přijmeš.
;-)
 

DeletedUser14058

Host
Nevim ale neco je spatne kdyz si v oceanske budoucnosti musim nastavet kovarny z doby bronzove abych mohl plnit denni vyzvy na vyrobu kladivek aniz bych u toho musel sedet cely den.
To je právě ten obecně vžitý omyl, že něco musíš.
Nemusíš vůbec nic z toho, co není podmínkou, abys mohl ve hře postoupit. Takže díky tomu já různé expedice, eventy a výzvy vesele ignoruji a ušetřený čas věnuji užitečnějším věcem.
Je to hra, zábava, vyplnění volného času. Že si to někteří pletou se smyslem života, s něčím, co prostě musí a hodlají u toho každý den trávit dlouhé hodiny nějak nejsem schopná brát vážně...
 

Hyso

Dopisovatel
Pokud si nevybereš ani jednu ze dvou truhel, tak o nic nepřijdeš..aspoň tak jsem to pochopil. Bod se ti odečte až v případě že přijmeš výzvu a nesplníš ji. Z toho i logicky plyne že je nesmysl chtít aby se ti ukázaly úkoly ještě předtím než výzvu přijmeš.
;-)
Zajímavé,ale já mám u denní výzvy napsáno: Dokonči výzvu:+1. Vynechej:-1. Takže si to zítra vyzkouším a uvidím, protože stavět logiku na něčích domněnkách mi přijde nelogické. :-D
 
Nahoru