Diskuze k Forge Bowl

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno

Joxer

Psavec
Budovy jsou to hezké. Jen mi ještě chybí popisek odměn k dané době, ale to stačí juknout na budovu v době akce. Zrovna tohle info stačí v době spuštění. U mně půjde o to, zda budovy co maj bonus k obraně a útoku, u mně spíše útoku, budou mít slušnej poměr. Spíše než vzhled preferuju užitek, ale i tak uznávám, že výtvarník odvedl hezkou práci.
Ono ptát se u her na logiku je spíš destruktivní pro samotnou zábavu. To by člověk nemohl hrát žádnou hru. Když se koukneš na města hráčů, tak tam kolikrát maj unikátku z jiné budoucí doby. To by šlo vyložit jako projev proroctví či opožděnosti, protože tak si může někdo vyložit celou hru. Proroctví uznáš když uznáš dobu hráče, opožděnost zase tím, že nejspíš zaspal dobu a stále zůstává jako neandrtálec, ikdyž jsou evidentně všichni kolem něj dál.
Celá hra se udává napříč dobama a událostma v určitých dobách a americký fotbal je událostí v určité době. Jestli se někomu americký fotbal nelíbí je druhá věc. To, že událost a dobu prolne samotný hráč či vedení hry je spíše pro mně zábavné než pohoršující. Na druhou stranu vyhraješ skrze moderní událost historickou budovu, což je relativně logičtější pro usazení do tvého města, páč historický budovy se běžně nacházejí v moderních městech. Naopak je to méně přijatelné pro logiku směny, páč nikdo nikdy nevyhrál budovu v americkém fotbale za posun k touchdownu. O historické budovy se oficiálně nikde nehraje, pokud nejde o hazard a nebo nejsi Jelínek a nemáš zrovna na prodej Karlštejn. Logiku hoď za hlavu a užívej si zábavu. Spojit to pak úsměvně s jinou dobou a krajem ber jako bonus k tvému už tak velkému úsměvu. Já hraji hry proto, abych se pobavil a toto spojení mně pobavilo, takže za mně + ;)
Pokud je někde nějakej problém, tak stačí na sebe nechat dopadat sluneční paprsky, páč ty mohou za tvorbu vitamínu D v těle. Déčku se jinak říká vitamín optimistů, páč vytváří na tělě i duši dobrou náladu. Tenhle vitamín jistě problém s logikou nevyřeší, ale vždy jdeš s úsměvem a dobrou náladou a to naštve spoustu lidí. :D Dneska u nás svítí, tak jdu šupajda ven. Potom dám kafíčko a chlebíček a budu se těšit na malé římánky co hrají americký fotbal. Vzhůru k zábavě.
 

DeletedUser

Host
Řekl bych, že to souvisí s tím, že je americká historie hodně mladá a ne moc pozitivní. Poté co evropští návštěvníci uklidili většinu domorodců pod drny a do rezervací mají jejich současné americké děti velkou touhu po kořenech a lehce evropanům závidí antické kořeny. Mají pocit, že je to také jejich historie. No a pak přišel Disney s nekonečnými právy a vlivem na tučné závity američanů, CucaCola, McKačer a podobné konzumní hrátky, které způsobily jednak plné kasy majitelům a řekněme "řezanku" v hlavách amerických konzumentů - ech - občanů - ech - dětí za mořem. A výsledkem té řezanky je "americká hrdost" na "antické kořeny" :cool: Jak by řekl amík, "je to oukej" :)

Zítra to vypukne, toš su zvědavé co to bude :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14298

Host
Možná hloupý dotaz ale zeptám se.

Odměna za TD, to se nemění? Jak tam je ta aktuální a pak řada následujících? To znamená, že když tam mám teď svatyni, pak vylepšení, pak 50 FB a pak zas vylepšení, tak přesně takto to bude klidně i za týden? Nebo se to den co den změní, že když tam mám teď tu svatyni tak zítra tam bude úplně něco jiného a řada následujících taky jiná?
 

DeletedUser4389

Host
Čauky. Vypadá to zajímavě. Začátek slibný. Úkoly zatím pohodové. Uvidíme ve druhé části. ;)
 

DeletedUser13872

Host
Kolik vlastně těh modrých chladáků musím otevřít pro touchdown?
 

Svatej

Legenda
vzhledem k tomu že každý chlaďák dává jiné množství yardů a my nevíme který máš na mysli, tak těžko říct. ;)
Touchdown = 50 yardů
 

DeletedUser13872

Host
OK, tento sport nesleduji tak jen tak pro upřesnění.
takže je potřeba 1260 na touchdown. U oranžové je to o trochu méně ale zase horší odměny. Otazáka zní jakou strategii zvolit na získání vylepšení.
někde bylo psáno kolik míčů se získá plněním úkolů, kolik to tedy je?
 

Svatej

Legenda
to tvoje číslo 1260 ale počítá právě jen s tím jedním konkrétním chlaďákem, jenže pokaždé tam budeš mít jinou kombinaci chlaďáků. Každý chlaďák dává jiný poměr míč/yard. ;) podrobně to najdeš na té wiki co jsem postoval výše.
Třeba ti trochu pomůže toto:
latest
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser13872

Host
Ok takže budu šetřit než bude jako hlavní odměna rozšíření. Pak uvidím co použiji.
 

DeletedUser3903

Host
Já právě tím, že jsem dnes přišel na to, jak to funguje a že ty chlaďáky se mění, jsem na vážkách, jestli se vyplatí točit ty největší pro maximální zisk yardů a tím i zisk vylepšení za TD na LVL 5, nebo otevírat chlaďáky pro lepší šanci na zisk svatyně/FP a zkusit získat vylepšení až bude jako speciálka...

Mimochodem, 10 hotových úkolů, maximum boxů otevřených, co mi body dovolily, nicméně svatyně nepadla. Mrcha :)
A jsem na 30 yardech. Nutno říci že je to vtipný event, určitě lepší než vánoční loterie. Tohle je alespoň zábavné a člověk má větší kontrolu nad tím, o co hraje. +1
Asi půjdu po konkrétních odměnách i za cenu toho, že nedám dostatečný počet TD na to 4. vylepšení věže.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13872

Host
Já zatím nezkoušel nic, čekám až bude rozšíření. Už mám co utrácet, základní část jsem dnes dokončil a mám nějakých 1500 míčů tak to jistě už na jedno položení stačí.
 

DeletedUser13384

Host
Bez dia půjde získat 3525 míčů takže 2 povýšení které budou potřeba nebudou úplně nereálné pokud nebude mít člověk opravdu obrovskou smůlu :).
Já chtěl původně 2 památníky ale když jsem si spočítal že ty 3fb navíc co bych z toho měl by přišly na 10-12k dia tak mě nějak přešla chuť :).
 

Joxer

Psavec
Nezapomeňte si vybrat mejlík k eventu. Dávaj nám jako menší bonus 150 míčů. Škoda jich, pokud je nevyužijete ;)
 

DeletedUser13872

Host
Využito hned první den :) Zajímalo by mě kdy bude rozšíření, už bych kopnul do míče ať hra nestojí ;)
 

DeletedUser11297

Host
Doufám, že rozšíření bude co nejpozději, stejně jako tomu bylo u podzimního eventu. Ať mám šanci našetřit co nejvíce míčů. Jinak ten mailík asi nechodí každému, já žádný třeba nedostal.
 

Joxer

Psavec
Jsi veterán tady na fóru, tak jestli nechodim se dřívím do lesa, ale i tak: já to měl v hromadný poště. Můžeš to mít i ve spamu, nebo prostě jen jinej majl. Jdi do herního nastavení, to je to ozubené kolečko vlevo dole pod panelem menu hry a jdi do karty "Profil" a jukni na adresu pošty. Třeba ti to chodí jinam než do tebou uvedeného bydliště v PYEONGCHANGU ;):D. Jinak podpora. Sice těch 150 míčů neni nějaká darda, ale škoda jich ;)
Jinak čekám spíš nakonec jako ty a pak začnu cpát do chlaďáků.
 
Nahoru