Diskuze k Forge Friday

RTV4

Psavec
Kdo dělal ty ceny? :D
V tajemné truhle je největší šance na výhru 50ti surek a stojí 500 dia.
Takže 1 surka za 10 dia? Tolik by to nestálo ani kdybych kupoval FP za dia a kupoval to za FP od hráče který chce nejvíce...
 

RTV4

Psavec
U tohohle bych dal cenu třeba... 1 dia? o Tom je black friday, že to má být až příliš levné, a ne příliš drahé...
1637944718773.png
z 1.9 náhozu je milióny medailí zdarma...
 
Jen aby všichni věděli co vlastně je Black Friday: Black Friday neboli černý pátek byl 25.10. 1929 tedy den po pádu Newyorské burzy, kdy se akcie a další cenné papíry dali koupit téměř zadarmo. Pokles akcií se zastavil až v roce 1932 kdy kurz dosáhl úplného minima.

Většina obchodů tak pojmenovává svoje SLEVY Black Friday, aby upoutali pozornost a vyjádřili velké snížení cen.
 
Naposledy upraveno:

RTV4

Psavec
Jen aby všichni věděli co vlastně je Black Friday: Black Friday neboli černý pátek byl 25.10. 1929 tedy den po pádu Newyorské burzy, kdy se akcie a další cenné papíry dali koupit téměř zadarmo. Pokles akcií se zastavil až v roce 1932 kdy kurz dosáhl úplného minima.

Většina obchodů tak pojmenovává svoje SLEVY Black Friday, aby upoutali pozornost a vyjádřili velké snížení cen.
J, proto jsem u těch medailí navrhoval 1 dia, protože už takto medaile nemají moc hodnotu když jsou zdarma z VB, ale za 1 dia bych to koupil.
Ale medaile které jsou zdarma z 1,9 nahozu a jsou v podstatě přebytkové zboží, tak nechápu jak inno může tímto okrádat hráče. Zkušení hráči mají medailí určitě dost a 2k medailí jim za to nestojí, takže zbývají začátečníci kteří nemají tušení co to je a vezmou to, protože to je omezená nabídka, je tam nátlak časem atd... Téhle strategie se využívá v podvodných TV soutěží btw.
 

dudasek

Znalec
medaile se začátečníkům hodí-dokud neházejí stavby denně a nezískají body do invu získávají se jim špatně...pak s arcem 80+ už jsou téměř na nic:CvC,pokusy v CE a ještě něco?nevim
 

RTV4

Psavec
medaile se začátečníkům hodí-dokud neházejí stavby denně a nezískají body do invu získávají se jim špatně...pak s arcem 80+ už jsou téměř na nic:CvC,pokusy v CE a ještě něco?nevim
k čemu jim jsou na začátku?
Město rozšiřovat stojí hrůzně moc a tolik to ještě nepotřebují a pokusy navíc také nepotřebují dokud nejsou v cechu a v cechu už házejí FP do VB.
 

dudasek

Znalec
co já si vzpomínám šikly se mně právě na kostičky navíc...házel jsem tenkrát led /oceán a ta kvanta medailí mě lákala i bez návratností bodíků-samo plánky byla taky motivace...
 

RTV4

Psavec
co já si vzpomínám šikly se mně právě na kostičky navíc...házel jsem tenkrát led /oceán a ta kvanta medailí mě lákala i bez návratností bodíků-samo plánky byla taky motivace...
J, ale to už jsi v fázi kdy házíš FP na VB. V takové době už neutratíš 300 dia, za něco co tě bez Arcu s 1.9 náhozem bude stát 5FP. A začátečníci co ještě nejsou v cechu, tak ty nemají obvykle moc zisk dia, takže buď to použijou z zásob, protože nevědí k čemu přesně jsou, nebo v horším případě si to koupí za kč.
 
Tak třeba takové medaile mi co se nabidky přišly nejzajimavější na novy nejmaldši svět na expanze se to hodí. Ale ty ceny celkem přehnane s fiktivního minimalně 300% zdražebi ktere bylo škrkle na asi 200% zdražení aby se ukazalo jaka to neni sleva a v porovnaní s černym patkem s minuleho roku se mi to zdalo ty nabidky tak o 10-15%dražší
Takže jen tak dal je vidět že ino postupuje s současným trendem a vše zdražuje od eventu až po tyto special nabídky.
 
Nahoru