Diskuze k Fotbalovému poháru 2020

Dan 77

Veterán
Leukoiho, která přidává další výzkumné body, Rousioiho, která přidává další obranu vaší útočné armádě, a Venetoiho, která přidává další zboží.
Boha... To je překlad k nezaplacení! :D
Leukoi, Rúsioi ani Venetoi nebyla vlastní jména. Označuje to barvy tradičních konstantinopolských vozatajských týmů: Bílí, Červení, Zelení.
Škoda, že k tomu Inno nedalo žádný komentář. ;)
Doplnění: Tak jsem tohle vlákno prošel a totéž už zmínil @MadnessFalax ;)K eventu jako takovému:

Poslední dobou se v oznámeních o eventech vynechávají klíčové informace důležité pro úspěch v eventu. Bude to záměr, ale zase dříve nebyly eventové tak na hraně získatelnosti. A tento event je skoro tak složitý jako event sv. Patrika. Už je to s tou složitostí přehnané. A oznámení k události nám takto složitý event ani pořádně nevysvětlí, aby se v něm hráči mohli s jeho pomocí zorientovat...

Kdo dokončí celou úkolovou řadu, skončí nejhůř v amatérské lize a v tréninkové části bude efektivně kopat na poměr "cena/vzdálenost a šance na denní speciálku" (tentokrát jde vždy spolu), získá 11 úrovní hippodromu. Kdo se dostane do stříbrné nebo zlaté ligy, získá všech 12 úrovní. Tolik příhod kolem města, to bude chtít totiž extra štěstí. ;) Sečteno, podrtrženo: jedno vylepšení s bonusem do obrany města oželím, eventovka bude vypadat skvěle i tak. ;)


Kolikrat ani 84% na vyhru nestaci.
Mnozí hráči, včetně mě, tak vysokou šanci v tomhle eventu ještě ani jednou neviděli. ;) Já viděl maximálně 74 %.
trenink nemá vliv na úroveň hráčů
zápasy nemaji vliv na úroveň hráčů
Ale mají, akorát jen v případě, že dostaneš jako odměnu za přihrávky, jako odměnu za tréninkový gól nebo jako turnajovou denní speciálku ty karty hráčů.
Nechapu, ze jim to na bete nedali sezrat. Nebo dali a je jim to stejne u zadale.
Jako vždy, b) je správně.
Já bych zase doporučil Tobě zpracovat tento názor v oddíle fóra Nápady, jinak se tvé doporučení k vývojářům ani nedostane.
Pak se (možná) dostane, ale nikdo si ho nepřečte nebo se to po přečtení zahodí. Jinak to ve FoE s nápady nedopadá.
 
Naposledy upraveno:

LordFrunDor

Legenda
Mě na tomhle eventu překvapuje jen jedna věc. A totiž že se i nadále najdou hráči (kteří očividně pochopili o čem tenhle event je) kteří vehementně tvrdí že FoE je free-2-play hra. Přičemž podstatou tohohle eventu je pouhé "zaplať a budeš první" tedy čisté pay-2-win. ;)
Jde o to že bez použití diamantů není možné dosáhnout prvního místa v turnaji a pouze prvním místem v turnaji získáte unikátní portrét. Je jedno jak velká či malá je odměna za pay-2-win princip. V okamžiku kdy nějaká, jinou cestou nezískatelná, odměna za platbu herní měnou existuje, stává se hra pay-2-win. ;)
 

Tomas 0482

Komentátor
jedno vylepšení s bonusem do obrany města oželím, eventovka bude vypadat skvěle i tak.
Pravda, mě nedošlo, že jedna budova z těch dvou má útok do obrany a to je ještě víc na nic než obrana do obrany :D
Tím pádem není potřeba všech 12 úrovní, takže pokud nezískám všechny vylepšení, tak mi to vlastně může být jedno. Najednou se event stal mnohem jednodušším a 5 vylepšení určitě získám.
 

Dan 77

Veterán
Jj, stačí 11 úrovní celkem (6+5), to 12. úroveň oželím, holt -3 FP a -%. Ale, náhodou... útok v obraně města je lepší než obrana v obraně města, protože to druhé se dá získat snadno skrze mnohé budovy, příp. krčmu nebo lahvičky, to první tak snadno ne. Nicméně to pořád nic nemění na tom, že je to jen na obranu města. :D
 

dudasek

Znalec
pěkné závodiště-škoda ,že koníci v té dřině při závodění často přijdou o kejhák..ty hvězdičky měli naházet na střechy tribun

add event...chápu kámen-nůžky-papír docela dobře,ale jak mohou hráči s hodností 3 porážet 7/8?aha ta pravděpodobnost!...docela mě štve,že ty lístky jsou omezený na 3...zpočátku jsem si šetřil,takže mě vlastně propadly?i dost karet hráčů jsem vykřížkoval s tím,že se podívám později...neškodilo by princip hry nejdříve vysvětlit(česky!),než to pustíte do světa
 

Qwertik

Dopisovatel
Moment, to jako že když ty obdržené karty nerozklikám jednotlivě, ale zavřu to křížkem, tak se mi nepřičtou? To bych měl všechny hráče na základu, rozklikl jsem tak prví 2-3 karty. To s těmi 3 lístky je ale fakt.