Diskuze k Fotbalovému poháru FoE 2018

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno

DeletedUser11317

Host
icon_quest_ball.png
icon_quest_ball.png
icon_quest_ball.png

Milí hráči, fotbalisté i fotbalistky,

fotbalová sezóna je v plném proudu! Oblečte si dresy a pojďte na hřiště. Od 14. června můžete bojovat ve Fotbalovém poháru FoE a získat skvělé odměny!
Co všechno na vás čeká si můžete přečíst v oznámení.

Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, připomínku či budete chtít jen tak o této akci diskutovat s ostatními, napište!

icon_quest_ball.png
icon_quest_ball.png
icon_quest_ball.png
 

Svatej

Legenda
Viva la revolution! .... a nebo radši ne. :cool:;)
Já s novým přístupem vývojářů problém nemám, ale těch keců okolo bude i tak spousta. :D:rolleyes:

BTW: Nějak jsem v oznámení nezachytil toto:
Dear Queens and Kings,

With the upcoming daily update we will enable the previously mentioned leaderboard system for the Soccer Cup!

What is it?
It is an additional layer of the event, where according to the number of goals you scored you are placed in one of five "Leagues".
  1. Gold League
  2. Silver League
  3. Bronze League
  4. Amateur League
  5. Hobby League
How do I advance to a higher league (or get relegated)?
The Leagues are divided based on the percentage of the amount of goals scored by all players. As an example, the top 1% of players will appear in the Gold League, while 50% of the players who scored the least goals will appear in the Hobby League.
If you stay active, you are likely to be promoted to a higher league, while lower level of activity will result in relegation.

Rewards
At the end of the event, everyone will receive rewards according to the league they are in :).

  • Hobby League = 10 Forge Points
  • Amateur League = the Hobby League reward + One Up Kit
  • Bronze League = all rewards of the lower leagues + Wishing Well Shrink Kit
  • Silver League = all rewards of the lower leagues + Tholos Upgrade Kit
  • Gold League = all rewards of the lower leagues + Shrine of Knowledge & an exclusive soccer portrait!

Please note that the numbers and rewards presented above are subject to change according to your feedback and actual distribution we see in the game.

Thank you for playing the Soccer Cup event! :)

Yours,
The Forge of Empires Beta Team
Čili to implementováno nebude? Nebo bude jen o tom nemáme vědět? :) Na betě jsem si žádného infa o zrušení nevšiml....
 

DeletedUser11297

Host
Doufám, že právě ty ligy tam budou. Sice na tom budou hlavně vydělávat hráči, kteří diamantují, ale i tak by mě mrzelo, kdyby se to neobjevilo. Navíc, mně stačí stříbrná, svatyni s portrétem si klidně můžou nechat. :p:D
 

Svatej

Legenda
yuman: Zmenšovák se přímo jmenuje "Zmenšovací sada studánky přání" Proč by tedy s tímhle názvem měla fungovat i na fontánu mládí? ;) Fakticky mají sice stejné specifikace, ale jde o dvě různé budovy lišící se především způsobem jejich nabytí.
Zkráceně, nemělo by to na fontánu fungovat.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser13872

Host
Zeptám se rovnou. Bude lepší střílet průběžně nebo šetřit a proměnit vše v jeden den? myslím to hlavně s ohledem na ty ligy.
a lze bez dia dosáhnou Tholusu na max?
 

RomanS24

Člen
Zeptám se rovnou. Bude lepší střílet průběžně nebo šetřit a proměnit vše v jeden den? myslím to hlavně s ohledem na ty ligy.
a lze bez dia dosáhnou Tholusu na max?
Samozřejmě že to pujde dosáhnout jen dotoho musíš vrazit peníze abys dostal ty energy drinky :D
boužel pokud si na začatku hry tak to budeš mít asi bez nějaky větší šance dia podle mě budou potřeba
 

DeletedUser13872

Host
Nejsem na začátku, již nějakou dobu hraji, asi tak 2 roky ;)
A ve Forge bowl jsem získal památníky na max hned 2 a to bez nějakých extra investic.
Každopádně uvidím jak se bude dařit.

Zajímaly mě hlavně zkušenosti z bety jaká je dobrá strategie, zda syslil nápoje nebo hrát průběžně.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru