Diskuze k Halloweenu 2015

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser12499

Host
[SPOIL]
Jakoukoliv výrobu která trvá 15 minut a výrob ji 15x
[/SPOIL]

EDIT: HENZIS
V diskuzi se prosíme řiďte tímto kodexem, především bodem § 6 Informace o sezonních úkolech. Děkujeme.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13226

Host
Země nebo smolař - získal jsem území jak bojem, tak vyjednáváním, přesto je úkol stále nesplněný, poradí někdo co dělám špatně? Díky
 

DeletedUser12499

Host
Objevení nebo zahynutí - co mám objevovat když nemám co? Žádné neznáme území :-(
 

DeletedUser11297

Host
Pokud už nemáš co objevovat, úkol se ti označí jako dokončený. Pokud se tak nestalo, tak jsi pravděpodobně něco neprozkoumal.

Tak teď jsem koukal, že hraješ pouze na A a tam jsi teprve v průmyslu. Máš tak před sebou ještě spoustu území k prozkoumání a dobytí.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13238

Host
Zdravím,
mám otázku... Mám úkol "Buduj nebo běduj!" a nevím co s tím :/
 

DeletedUser13238

Host
[SPOIL]Mno tak jsem postavil 6 budov a nevím co dál jelikož silnice a rozšíření se snad nepočítá ne? :)[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
[SPOIL]To víš že se silnice počítá - taky je to stavba. :D
Ale tozšiřovat samozřejmě nemusíš.[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

KaseO

Administrátor

Člen týmu
Community Manager
Nebylo v hádance náhodou něco jako "nezapomeň na cestu"? Stačilo by jen pořádně číst, vnímat a přemýšlet...
 

DeletedUser5241

Host
Ahoj, zasekl jsem se u 3 úkolu, POSTAV, NEBO ZMIZ. Už jsem zkoušel všelico, ale nemohu na nic již přijít. Děkuji za pomoc. Palmok
 

DeletedUser2059

Host
Je v zadání něoc o tři na čtyři nebo čtyři na tři?
Pokud ano, [SPOIL]jedná se o ovocnou farmu z doby bronzové.[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13245

Host
[SPOIL]9. úkol= 24 výzkumných bodů buď nasyslit nebo použít, dle volby každého[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13238

Host
Bohužel jsem, ale zkoušel postavit i "to" ale stejně mi to nesplnilo úkol... :/
 

DeletedUser12613

Host
Jde letos dodělat EVENT bez použití diamantu i pro ty hráče co jsou v budoucnosti? Lze předpokládat že se do konce eventu objeví úkol infiltruj sektor, ale objevení nové mapy trva skoro 3 dny a prozkoumaní provincie bude trvat další dva dny (možná déle) Event končí 10.11. (nevím v kolik hodin) a zkrácení času je možné jen za Dia. Díky předem všem kteří DIA už zaplatili a vědí jak dlouho trvají jednotlivé kroky
 

Ažmilid

Turista
Ahoj, nedaří se mi přijít na kloub dnešní hádance, Uhádni nebo lituj. Napadlo mě postavit alchymistu, který je výrobním místem se 40 zaměstnanci. Ale nefunguje to. Nezkoušel jsem čekat 5 hodin než je stavba hotová, obyčejně stačí pro plnění úkolů stavbu zahájit a hned zase zbořit. Díky
 

DeletedUser7190

Host
Jde letos dodělat EVENT bez použití diamantu i pro ty hráče co jsou v budoucnosti? Lze předpokládat že se do konce eventu objeví úkol infiltruj sektor, ale objevení nové mapy trva skoro 3 dny a prozkoumaní provincie bude trvat další dva dny (možná déle) Event končí 10.11. (nevím v kolik hodin) a zkrácení času je možné jen za Dia. Díky předem všem kteří DIA už zaplatili a vědí jak dlouho trvají jednotlivé kroky

Asi to půjde, pokud jsi dal prozkoumat nový kontinent včera. Objeven pak bude 8.11., což je neděle, a další průzkum první provincie trvá den a hodinu. Úkol s infiltrováním sektoru tam bude určitě. Konec eventu má být 10.11., záleží v kolik hodin. Aby to nebylo jako jednou, kdy to utnuli v půlce dne.
Samozřejmě s novou dobou mohli počkat až po skončení eventu, přijde mi to takové jako naschvál, včetně toho 3,5 dne trvajícího průzkumu.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru