Diskuze k Letní události 2017

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13872

Host
Jsem u 9 úkolu, pokrčování zítra.
Párkrát jsem zatočil až ny tu východní věž a ozdobený Baobab nic moc. Spousta zbytečných nákresů a 1 tulák. Ale ta palma mi uniká.
Ovšem je na to dost času tak naspořím lístky a něco snad padne.
 

DeletedUser13041

Host
Pěkná cenová redukce na jeden z dříve nejbohatších eventů. Lístky už se nerozdávají jen tak, to je vidět. Až se dorazí úkolové linie, tak jeden pokus denně z radnice nebude nic moc. - Mno a zajímavý ceny už jen v jedné kopii na kolo/ na sousedství? Mno... Mimochodem nejsou lístky za drahokamy taky nějak dražší, ne?
 

DeletedUser5384

Host
No,být sluníčkovej občan,patrně bych se tetelil blahem,že hned po Indii je tu druhej event,v kterým se odráží současnost přicházející k nám na gumových člunech. Ona i Angela tvrdí,že si musíme zvyknout :D Ale zajímá mi,jak se v INNO popasují s vánocemi :D
 

DeletedUser5384

Host
Ta by mi vadila ze všeho nejmíň :D Tedy pokud to nebude zároveň spojeno s moji obřízkou :) i když na to je asi už pozdě :D
Sloní fontána
4x4 - Poskytuje spokojenost
Část sady Indická fontána - pokud je připojena k dalším budovám ze sady, může navíc poskytovat podporu mincí, podporu zásob a podporu obránce či útočníka.
Víte někdo,co to znamená? Podpora obránce ve městě,obránce při útoku,útočníka ve městě nebo při útoku? A dá se ta podpora vyjádřit % hodnocením? Děkuji :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
Je to klasický bonus do útoku v útoku a do obrany v obraně. :D
Při připojení 3 budov dá od +3% do +9% do obrany
při připojení 4 budov dá od +2% do +8% do útoku
(je to dle věku budovy)

Obřízku bych taky nechtěl :D
 

DeletedUser5384

Host
Dík:) Docela by mi zajímalo,kdy se začne posilovat obrana při útoku. Tedy osobně to moc nepotřebuju,ale asi nás takových není moc :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru