Diskuze k Mini výzvám

ropator

Nováček
Za mě minivýzva v pohodě. Dala se splnit na jeden zátah. Výhodu měli silní hráči ,kteří jsou schopni splnit najednou 4. levl CE
Když ale čtu příspěvky Borata který nikdy nezklame, nedalo mě to a založil sem si druhý město. Budu v cechu sám, dia nebudu používat.
Uvidím jak rychle splním 5 levlů CE a jestli zvládnu plnit minivýzvy.
 
Aha, hm... Takže ve výsledku bez splnění "minivýzvy" nepůjde eventu udělat budovu na max. ;) Ajaj, kam to spěje.

Uvidime az to nahodi,ale dle me tam bude spise mena udalosti..to bylo i videt,jak puvodne mely zacit minivyzvy na live serverech a udelali chybu,a byly tam odmeny mince divociny. Mozna nejaky tiket, zlaty tiket....nebo starsi vyberovka z Divociny. Ale nova budova dle me ne.
 
Aha, hm... Takže ve výsledku bez splnění "minivýzvy" nepůjde eventu udělat budovu na max. ;) Ajaj, kam to spěje.
Tak dneska tu minivýzvu na betě spustili a to je teda dílo... Dane, můžeš být klidný. Nikdo tam zadarmo žádný bonus nedostane. Ten kdo to vymýšlel má nasráno v hlavě. První úkol je "Spusť minihru za použití lístku"... škoda, že lístky přibývají co 8 hodin a v tomto eventu si je fakt nespoříš... navíc jsem je ráno před začátkem minihry vyklikal, protože se mi povedlo vyměnit denní speciál za něco co jsem chtěl. Takže čekáš 8 hodin (nebo platíš diamanty) abys vůbec mohl začít. Další úkoly jsou ale MNOHEM absurdnější. Například rozbij 25 červených kostek... a dostaneš board, na které červené kostky vůbec nejsou... klidně opakovaně... takže musíš zkoušet tak dlouho, až tam červená bude... nebo úkol shoď 4 červené bedny s kvalitou 4*. Přesně 4*. Když je to kvalita 5 nebo 6*, tak už se to nepočítá.

Takže suma sumárum. Ve stavu v jakém to dnes pustili na betu je to pouze žrout diamantů. Nemá absolutně žádný smysl to dělat. Levněji vyjde si za diamanty to nářadí a lístky koupit, než plnit tuto hovadinu. Jsem zvědav, jestli s tím něco udělají, protože to je fakt mazec. Na foru zatím úplně každá reakce negativní (a odůvodněně).
 
jj asi budu sprosty..ale jdete do zadele INNO, zaprve event s tolika packama...kde uz ted musim dat 5 na listek do konce eventu

a minivyzvy jsou nehratelne absolutne, jen aby si nabalili kapsy nenazranci z nemecka..presne mam ten ukol s cervenyma ted..na prvni desce jsem cervene vubec nemel a na druhe jsem udelal tri ale 5 a 6 hvezdickove, takze ted 8 hodin cekat.. a kdovi jestli cervena bude na desce..a nebo narvat to toho prachy ci diamanty, kde ty odmeny jsou stejn k...takze INNO prozatim celou Divocinu si strcte do nemeckeho zadku:)
 
Tak dneska tu minivýzvu na betě spustili a to je teda dílo... Dane, můžeš být klidný. Nikdo tam zadarmo žádný bonus nedostane. Ten kdo to vymýšlel má nasráno v hlavě. První úkol je "Spusť minihru za použití lístku"... škoda, že lístky přibývají co 8 hodin a v tomto eventu si je fakt nespoříš... navíc jsem je ráno před začátkem minihry vyklikal, protože se mi povedlo vyměnit denní speciál za něco co jsem chtěl. Takže čekáš 8 hodin (nebo platíš diamanty) abys vůbec mohl začít. Další úkoly jsou ale MNOHEM absurdnější. Například rozbij 25 červených kostek... a dostaneš board, na které červené kostky vůbec nejsou... klidně opakovaně... takže musíš zkoušet tak dlouho, až tam červená bude... nebo úkol shoď 4 červené bedny s kvalitou 4*. Přesně 4*. Když je to kvalita 5 nebo 6*, tak už se to nepočítá.

Takže suma sumárum. Ve stavu v jakém to dnes pustili na betu je to pouze žrout diamantů. Nemá absolutně žádný smysl to dělat. Levněji vyjde si za diamanty to nářadí a lístky koupit, než plnit tuto hovadinu. Jsem zvědav, jestli s tím něco udělají, protože to je fakt mazec. Na foru zatím úplně každá reakce negativní (a odůvodněně).

a podivej se na forum,tam uz jsou dalsi ukoly..a nekdo do toho narval uz 5000 diamantu..ty ukoly jsou dale uplne silene, me by zajimalo, kdo tohle u nich vymyslel vubec, presne jak pises to kdyz si to naradi koupis a listky za diamanty tak usetris jeste
 
by me fakt zajimalo,,kdo tyhle Minivyzvy k Divocine navrhoval,jak to obhajil, a kdo to schvalil..leda ze si rekli,lidi utrati tisice diamantu..ci nejaky ten peniz a my budem po Zimnim opet v baliku
 
tak ze se dnes pokusim teda udelat ty cervene 4 hvezdy, tak samo,ze na desce opet nemam cervene...tohle je fiasko INNO

za 1 den..4 ukoly, a kdyz vidim,co tam je dale,co uz lidi dali do tabulky ukolu..vsech 32..to kdo udela bude pekne mastne:)
 
Platí ještě, že při startu eventu na Betě připisuje INNO 1000dia? Tam se to utrácí snadno ... ale i tak je to prasečina

jj 1500 porad
nejlepsi je na tom,ze jsem je ted utratil a jsu ve stribrne lize, kdybych tak skoncil,tak super,ale nemam ani zdaleko tech 540
fakt jsem zvedav jestli s tim neco udelaji
a mini vyzvy....to nesleduji..to neni pro normalni hrace
 
Po velmi negativní odezvě na první mini výzvu během eventu to upravili a další dvě už byly reálně datelné, pokud se člověk dopředu připravil. Druhou jsem nedokončil, protože jsem neměl dost event mincí a nechtěl jsem utrácet diamanty, ale tu třetí už jsem udělal do konce. Pořád je to docela těžké, ale dá se použít pár fíglů, které hodně pomohou.
 
Nechce se mi v eventu na neco pripravovat,ci pouzivat neco navic...abych ziskal eventovku. Bohuzel jestli pujdou timhle smerem, tak ac hraji jeden svet,a i jsem jim obcas neco poslal..tak pak ode mne uz neuvidi NIC. Tohle opravdu NE za me.
Ma to byt bonus,dle me na eventovku jsou momentalne ty Minivyzvy nutne udelat..a to je problem. Otrocit casem na eventovku a pripravovat se..LOL.
Samozrejme mluvim o zakladu na 11 urovni toho Habitatu. Za dalsi levely klidne at neco chcou.
 
A uplne smesne jsou ty incidenty..dostanu 3 divoke mince..tvl nejlevnejsi vec tam je tusim za 65..a to je pet tahu. OOOO diky INNO.:)
 
Nahoru