Diskuze k novým odměnám a změnám v Cechovní expedici

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11964

Host
tak to jim asi písnu na podporu - nerad bych aby to zapoměli změnit...:)
třeba jim prospěje chytit je za slovo... Jinak bych se nedivil tendenci nechat to u obou dob...
Taky mě napadá jak to bude u Oceánské Budoucnosti, když tam nemohou bojovat jiné jednotky než z té doby...všichni to budou začínat a asi nebude moc těch co budou mít bojeschopnou armádu z té doby...takže asi ani nebudou moci nasadit armádu...

Z mého pohledu je to o tom, že bych rád aby ubrali u Doby Ledové a pak se do Oceánské nepohrnu...toho se ale možná bojí a tak mohou špekulovat/zdržovat...
 

DeletedUser11964

Host
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
Aby nechytili za slovo tebe :) ono zveřejňovat komunikaci s podporou je trošku o hubu.... přečti si pravidla.;)

Jinak ale s jejich výkladem souhlasím.
"Jedinečná pozice Ledové budoucnosti, coby věku, kde jsou neustále vydávány nové prostředky a změny, nás donutilo její nepřátele trochu vylepšit, abychom zajistili, že bude průchod expedicí dostatečnou výzvou."
Ti přeložím ssi takhle: Od doby kdy jsme nastavovali obtížnost ledovky naposledy jsme přidali další jednotky ledovky a byla by škoda je nepřipojit do obranných armád.;)
 

DeletedUser11964

Host
necitoval jsem celou odpověď, ale jen relevantní výňatek.

Žádné další jednotky od zvýšení obtížnosti nepřidali.

bavíme se o :
"zvýšení obtížnosti Doby Ledové nebylo "odlišné", ale bylo součástí souboru úprav pro všechny doby a je tedy trvalé. Oceánská budoucnost bude tedy, logicky, mít obtížnost o něco vyšší než Ledová budoucnost."

Celá tato diskuze je o tom, že obtížnost Doby Ledové je "odlišná"!
 

Svatej

Legenda
bavíme se o :
"zvýšení obtížnosti Doby Ledové nebylo "odlišné", ale bylo součástí souboru úprav pro všechny doby a je tedy trvalé. Oceánská budoucnost bude tedy, logicky, mít obtížnost o něco vyšší než Ledová budoucnost."

Celá tato diskuze je o tom, že obtížnost Doby Ledové je "odlišná"!
Můžeš mi říct, kde přesně v tom oficiálním vyjádření máš tuhle větu? :D Nikde tam nevidím že by se psalo o odlišnosti. Píše se tam o zvýšení obtížnosti.;)
 
Zdravím vás :)
Len môj názor :
Hrám FoE dlho, ale mimo to, keď ide o aktualizáciu kde boli pridané odmeny do cech. expedície....spočiatku mi to nevadilo, ale čím ďalej, tým viac dostávam samé pokusy a behom stredy-štvrtka mám 48/48, 4. úroven je moc nákladná a tak sa často neotvára.Potom sa len dívam na expedíciu z pocitom nudy. Ďalšia vec je že zo strieborných relikvií nedostávam nič iné ako ''Brána boha slunce'' alebo ''Tvář starověku''. A ked prejdem celú expedíciu zo striebornými relikviami kde dostávam len zbytočné budovy a k tomu z normálnych stretov len pokusy, zlaté a zásoby - tak to trocha prestáva baviť...samozrejme že raz za čas ma stretne štastie a dostanem pár diamantov a zboží, ale to je asi tak všetko....
Keby namiesto pokusov by som dostal zboží alebo zlaté, bol by som možno radšej.
 

Svatej

Legenda
Pokud nemáš obranu v útoku alespoň 200%, nebo nejsi ochotný oživit po prvním střetu 3+ jednotky za dia, tak je to neřešitelné. Zkus to vyjednat.
 

DeletedUser12597

Host
Jediné složení armády s kterým se dá dostat do dalšího kola je 3x krab a 5x tulák, i kdybych měl 200% a všechny jednotky oživil tak v druhém kole přece mám mizivou šanci, řekl bych nulovou. Vždyť je to teprve 6střet. Proto se ptám jestli to někdo dal. Samozdřejmě že to vyjednám co jinýho mi zbýva :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
Mno mě napadá kombinace 1x úhoř + 7 tulák
Když budeš mít štěstí, natrefíš na bitevní pole kde budeš moct schovat všechny tuláky v prvním kole. AI ovládá používání schopnost skrytí tak na 70%, čili občas nechává některé vojáky nezakryté, toho využívej.
Suma sumárum by jsi při cca 160%/100% měl být schopný projít do druhého kola se 3-4 mrtvolami. Ale bez léčení za dia by jsi ve druhém kole byl bez šance.

K těm krabům, to je celkem nanic jednotka. Úhoř má oproti nim výhodu dojezdu a žáru..;)
 

DeletedUser11964

Host
krásné vlákno...plkání vyhrálo a nic důležitého se nikdo nedozvěděl...
 

DeletedUser13872

Host
Tak 2x po sobě se mi podařilo dokončit 4. kolo a mám kompletní expediční sadu. Udělal jsem si koutek spolu s chrámem.
Ve starém cechu jsem 4 kolo neotevíraly, bylo to drahé ale po založení nového je to v pohodě.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru