Diskuze k Oceánské budoucnosti - 4. část

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13872

Host
Dobře no Kraken, nějaký ten bonus asi i pomůže, vypadá to zajímavě.
Ale vysvětlete mi jak je možné že někdo má hned druhý den Krakena na 18 úrovni. Asi hodně dia. Pro mě to je jen další způsob jak zvětšit rozdíly mezi hráči a otrávit ty co do toho mnoho neinvestují.
No co mě je to zatím jedno, hrabu se v koloniálu kde zase nějakou dobu vydržím a Oceánská je pro mě daleko.
Ale jak říkám je to všude stejný.
 

DeletedUser3903

Host
Kombinace deštného pralesa, spolupracující skupiny a trochy diamantů. Taky jsem si toho včera všiml, ale stačí jen jeden nákres, první sadu dokoupit za diamanty a nákresy se pak už jen hrnou díky tomu, že si to skupina lidí bude stavět navzájem.
 

DeletedUser11297

Host
Já to tak taky udělal. Získal jsem 2 nákresy, zbylé nakoupil za dia a pak nabízel na chatu a v cechu. Ale vytáhl jsem ho jen na 5. level, tak asi něco dělám špatně. :D
 

DeletedUser14298

Host
Dobře no Kraken, nějaký ten bonus asi i pomůže, vypadá to zajímavě.
Ale vysvětlete mi jak je možné že někdo má hned druhý den Krakena na 18 úrovni. Asi hodně dia. Pro mě to je jen další způsob jak zvětšit rozdíly mezi hráči a otrávit ty co do toho mnoho neinvestují.
No co mě je to zatím jedno, hrabu se v koloniálu kde zase nějakou dobu vydržím a Oceánská je pro mě daleko.
Ale jak říkám je to všude stejný.

Dovolím si nesouhlasit, protože už mě nebaví číst všude stížnosti hráčů co asi nemají ani na chleba a vadí jim virtuální premiová měna ve hře. Kdyby tam taková možnost nebyla, tak ta hra už dávno neexistuje. Nějak vydělávat musí ..

Teď ale FAKTA .. Vyšel Kraken a já jsem ho měl během PŘESNĚ 6-ti minut postavený bez jediného utráceného diamantu. Druhá věc - na Ečku ho mají hráči už i na 30 lvl. Jak? Ne, opravdu za to nemohou diamanty. Je to jednoduché. 2 - 4 lidi co ho mají se domluví na výměně 1. - 3. místa skrz nahazování. Jsou to samozřejmě lidé, kteří se o hru zajímají a vědí už od začátku oceanu, že Atlantida nebude jediná VB co INNO představí a tak šetří. Šetří každý bod v inventáři, který se jim vrátí z náhozů VB.

PRÁÁÁÁSK

Vyšel Kraken, tisíce a tisíce bodů z inventáře fuč ale Kraken je na krásném 30+ lvl, kde už se to nahazuje díky Arcu beze ztrát s výdělkem bodů hezky zpět do inventáře.

Ještě něco? Za vším vidět jen DIAMANTY umí každý. Ale trošku zapřemýšlet, zapojit ten mozek .. To už je těžší ..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

peepee77

Veterán
Tak já třeba nákresy koupil za diamanty (krom prvního, ten mě stál 140 bodů, z toho se mi 50 vrátilo do invu takže vlastně 90 bodů), suroviny jsem měl připravený asi 14 dní předem a během prvního dne jsem ho měl na 8 levelu. Spousta hráčů si u mě nahrabalo plánky a já za to jako odměnu mám slušný level skoro zdarma :)
Nejsem teda takovej machr abych to vytáhnul na 20 level, ale možná kdybych šetřil body a udělal to jak píše rOxmaNs tak jsem tam být mohl :)
 

DeletedUser13872

Host
Dobrá uznávám. dobrá strategie.
Ale zeptám se, když vyjde nová budova, jak získáte první plánek? Já než se dostanu do Oceánky budu mít plánky komplet pokud už nebudu mít postaveno ale netuším jak to funguje jinak. Nějaký úkol za který plánek dostaneš?
 

Svatej

Legenda
Yangus: První plánek při takovýchhle hurá akcích věětšinou získáš ze stavby někoho jiného. Ale ten úplně první na první VB, ten většinou pochází z motivace ostatních hráčů. Prostě vyjde nová VB a první cca 2 minuty všichni klikají jak blázni motivace, než padne plánek, a pak už se jen staví a staví. ;)
 
Ano přesně tak :) Postavíš si Deštný prales, který mírně zvyšuje šanci na nalezení plánku a pak jen čekáš jestli budeš mít štěstí :)
Když máš a zároveň máš našetřený dostatek diamantů tak koupíš zbytek, postavíš a pak se ti tam hrnou body od ostatních, kteří potřebují plánky také :)
Takže klidně na 5 i 6 ti to lidi postaví celkem zadarmo bez námahy a pak na řadu přicházejí výměny, kdy jak bylo psáno se domluví více lidí, kteří mění body a tak získávají plánky na další úrovně a nějaké ty body se jim i vrací :)
 

DeletedUser14042

Host
já třeba získal všechny plánky za 60fb a 200 dia jeste v den vydání. Stačí mít dobrej cech a přátele. Ale na příští VB se nachystam lepe
 

DeletedUser8622

Host
čus,mám úkol vyrobit 10 "langustůů na Korýší farmě,ale tam žádné langusty nejsou,neví někdo co s tím?.)
 

DeletedUser11297

Host
Přesně tak. Asi nejhorší úkol, který se ve FoE objevil. Chápu, že se asi snažili o to vytrhnout hráče z jejich stereotypu, ale tohle se mi nezdá jako nejšťastnější příklad. Nemít v inventáři nějaká ta uložení budov, tak bych asi dlouho zůstal na tomto úkolu zaseklý.
 

DeletedUser8622

Host
krabi???..jediná výroba na 1den,je v popisu -RAK,tak teda vážně nevím..(( a jestli je to ono,tak to potěš..10dnů mám "plodit" rakokraba???
 

DeletedUser14298

Host
Mohu se prosím zeptat? Je někde možnost zjistit, kolik mi zbývá bojů, kde mohu získat 'První úder' u Krakena?

Pokud se to nikde zjistit nedá, navrhoval bych, aby tato možnost zjištění byla

PC
V postranním panelu na pravé straně, kde se nám ukazuje bonus mincí, zásob či například kolik zbývá možnosti získat surovinu za podpoření ( Dynamická věž)

xxx2.png


Mobilní aplikace
V radnici v přehledu bonusů u kategorie 'Útočící jednotky'

RiKF.png
 

DeletedUser11297

Host
Už na to dělal jiný hráč návrh. O tohle bych se zrovna nebál, je to logická a potřebná věc a takové se do hry časem dostanou. Jen si chvíli počkáme. :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru