Diskuze k odstranění agresivních NPC z CvC mapy

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3

Host
Vaše komentáře k této změně můžete vložit do tohoto tématu. Zdá se Vám to jako logický krok, nebo jste si již na záškodnické NPC naprosto zvykli?
A jaké další změny v CvC byste uvítali?
 

Gorwor

Dopisovatel
Super zpráva.

Mimochodem, neuvažovalo se o nějakém znemožnění, nebo minimálně ztížení využívání takzvaných "minicechů"? Ty také dost kazí CvC...
 

DeletedUser10152

Host
Hmmmm

Ano, 10-15 cechům to jistě pomůže k rozšiřování jejich impérií.... Nové cechy? Pokud nebudou uvolněné nástupní prostory, CvC bude i nadále uzavřenou hrou pro několik vyvolených cechů Pro nás ostatní je úplně šumafuk, jestli tam agresivní zůstanou nebo ne. Jsme bez šance protože holt začínáme později. Tak tu patnáctku pozdravujte. Spíš se pozastavte nad tím, že patnácti milionoví hráči mohou napad hráče s dvěmasty tisíci bodů. Copak napadat, budiž. Ale rabovat? Odrazují vám tím mnoho nových potenciálních hráčů. Taková hra totiž, neférová jen proto, že někdo začal později, přestane brzy bavit. A tak, při této filozofii vám tu zůstanou jen ti supi. Lidé vám začnou ubývat. Je tu mnoho hráčů co se chovají hůř než agresivní NPC a hlavně vůči slabším a novějším soupeřům. S úctou a přáním krásného večera.....
 

DeletedUser12899

Host
jsem rad ze agresivni NPC jsou pryc. :) urcite to hodne cechum pomuze. zvlaste tem novym.
 

DeletedUser8594

Host
Podle me to mensim cechum nepomuze, naopak. Diky tomu, ze se snizoval pocet branicich armad, byla vetsi sance nejaky sektor ziskat. Takhle zustanou porad obrany plne.
 

DeletedUser9061

Host
Právě, že do teď to bylo nevyvážené mezi velkým a malým cechem (velký cech = hodně hráčů; malý cech = méně hráčů). » pro velký cech nebylo nějak náročné se svým počtem hráčů problém obranné armády vyměňovat, avšak malý cech neměl tolik armády » proto nyní nemusí žádný cech poškozené armády vyměňovat a už to závisí všude jen na velikosti útočné armády. (Nevýhodu mají spíše velké cechy, které obléhací armády stojí tisíce a tisíce surovin). Tedy » určitě vítaná změna většinou hráčů v celém světě.
 

DeletedUser5701

Host
Díky, díky, díky!!!!!!! Konečně to někoho napadlo.
 

DeletedUser7190

Host
lawnote, ty seš teda hodně dobrej demagog. Samozřejmě, že to pomůže hlavně velkým cechům, který museli doplňovat obranu třeba i do desítek sektorů.
Mám teda ještě dotaz, zda to platí pouze pro NPC uvnitř mapy nebo i pro krajní sektory na plážích?
 

DeletedUser8605

Host
Koukám, že místo řešení podstatných věcí, se tu řeší akorát prkotiny bezvýznamného charakteru. Velmi smutné :-(
Proč se neřeší fiktiv cechy ..... ? Proč se neřeší třeba alcatraz a to kolik dává jednotek ? (dle mě teda přehnaně moc, když vezmu že obrané či útočné VB po 10lvl mají 1/3 nárůst, tak alcatraz dává jak divej). A určitě by se našly další důležitější věci ....
 

Zelda

Člen
Především by se (s ohledem na zisky jednotek z Alcatrazu) měla anulovat změna, která zavedla vkládání útoku bez potřeby mít vlastní jednotky. Proč byly zrušeny agresivní NPC dost dobře nechápu, sice to hru "zjednodušilo", ale určitě ji to neučinilo vyváženější.
 
Ano, 10-15 cechům to jistě pomůže k rozšiřování jejich impérií.... Nové cechy? Pokud nebudou uvolněné nástupní prostory, CvC bude i nadále uzavřenou hrou pro několik vyvolených cechů Pro nás ostatní je úplně šumafuk, jestli tam agresivní zůstanou nebo ne. Jsme bez šance protože holt začínáme později. Tak tu patnáctku pozdravujte. Spíš se pozastavte nad tím, že patnácti milionoví hráči mohou napad hráče s dvěmasty tisíci bodů. Copak napadat, budiž. Ale rabovat? Odrazují vám tím mnoho nových potenciálních hráčů. Taková hra totiž, neférová jen proto, že někdo začal později, přestane brzy bavit. A tak, při této filozofii vám tu zůstanou jen ti supi. Lidé vám začnou ubývat. Je tu mnoho hráčů co se chovají hůř než agresivní NPC a hlavně vůči slabším a novějším soupeřům. S úctou a přáním krásného večera.....


co na to odpovědět ...jen tolik že asi nejsi dobrý hráč když ti vadí útoky na slabsí ...vždy je totiž nekdo silnější a někdo slabší ...raději se pozastav nad tím co asi tedy děláš špatně ... pohlídat si totiž vyrobu je v teto hře velice snadne když to neumíš pak nemužeš očekávat že tě někdo bude šetřit jen kvůli tomu že si zavčasu nesebereš úrodu :) ....je to totiž i v běžném životě ...pokud úrodu nesebereš v době kdy se ma sklízet tak máš ztráty ....

co říci na to že male cechy nemají šanci ...zase jen laciné si stěžování .... je tomu totiž opačne ...maly cech ma daleko větší šanci už jen v tom že sve utoky má velice levné oprpti cechu ktery brání své draze zaplacené pozice ... ...no dál se rozepisovat nebudu protože rozumny a dobrý hráč této hry toto chápe a nemuze proto vyslovit takovéto bludy :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7160

Host
Kdyby šlo útočit hráč na hráče po celém serveru baylo by to zábavnější jak celé CvC s možností pobořit město. To by byl jinačí progres a aktivita :) Útočit na cech je vlastně anonymní nevím na koho útočím jen na grupu a o to je to nudnější.
 

DeletedUser

Host
Naprosto souhlasím, bylo by to mnohem zajímavější :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser79

Host
Odstranění agresivních NPC vítám. Docela mi to vadilo. Díky. :)
 

DeletedUser

Host
Málem, bych zapomněla, co jsem původně chtěla říct...
Takže, s odstraněním agresivních npc mám celkem rozporuplné pocity. Jak už bylo řečeno, nemusí se kvůli nim doplňovat arma, ale někdy je to v podstatě to jediný co cech dělá, zvlášť v těch starších dobách. U nás většinou útočíme jen na ty co nám vezmou území, jinak jsme celkem mírumilovní sousedi a to patříme v Dinegu mezi nejlepší (bez urážky).
Na druhou stranu je dost těžký shánět lidi co mají armu z doby, která potřebuje doplnit obranu, takže je to svým způsobem uvolnění pro ty co doplňovali armu a můžou tak nachystat další a další až budeme chtít nové území.
Protože, teď nebude žádná oslabená obrana, bude těžké určit na který kus země mají nepřátelé políčeno...
No závěrem můžu říct, že teď s útočením moc cechů váhat nebude, jinak by v cvc už neměli co na práci.
 
Ahojte, nedá se nic jiného než souhlasit s ,,Naděj" ani mě nevadí tolik jestli CvC budou nebo ne ale je pravda ta že ubránit se každodenním utokům kde ta síla protivníka je o pár tříd véjš je čirý nesmysl jak moho použít pochopitelně úspěšně svoji armádu protí člověku který je o 2 až 3 doby dál. Já mám rytíře s obouručným mečem a on na mě zaůtočí tankama a ještě mě ve výpisu nabýdne možnost jestli se mu chci pomstít. a to mám dnes a denně již jsem uvažoval o tom že to zabalím a půjdu hrát něco jiného
 

DeletedUser

Host
To nechápu, vždyť na tebe můžou útočit jen sousedi. Tak jak můžou mít tanky a ty obouruční meč? Není to spíš tak, že ty máš v obraně obouruční meč a oni na tebe útočí svojí momentálně nejnovějjší armádou?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7190

Host
Útočit na něho můžou, protože "inteligentní" systém rozdělování sousedství dokáže do sousedtství, kde jsou prakticky všichni v době zítřka přiřadit i hráče z doby bronzové. Sice je pak za 2 týdny zase hodí jinam, ale pokud se na takových hráčích hojí svoje ego i jen 10-20 lidí, tak je to brzy přestane bavit. A kecy o včasném výběru 1 nebo 4 hodinových domů jsou opravdu mimo mísu.
 

DeletedUser

Host
Vau, tak to jsem netušila.:confused: Já měla za sousedy vždycky lidi ze stejné doby, nebo o jednu dopředu. Takže se dedeku omlouvám pokud jsem tě křivě nařkla.
 
Útočit na něho můžou, protože "inteligentní" systém rozdělování sousedství dokáže do sousedtství, kde jsou prakticky všichni v době zítřka přiřadit i hráče z doby bronzové. Sice je pak za 2 týdny zase hodí jinam, ale pokud se na takových hráčích hojí svoje ego i jen 10-20 lidí, tak je to brzy přestane bavit. A kecy o včasném výběru 1 nebo 4 hodinových domů jsou opravdu mimo mísu.

dalsi nezkušeny hráč :) .... myslíš si že si nekdo hojí své ego na menších urovních ? ...trochu zcestné ... je to totiž tak že honí body do PVP jako každý jiný zkušený hráč :) a jelikož je v sousedství jen určitý počet hráčů tak i ti co mají malý level tak jejich body nekdy rozhodují v PVP ... ale proč to vysvětlovat nezkušenému :( ... rozhodne při atacích na menší urovne nejde utočníkovi o rabovaní hodinové nebo 4hod. .... takze dalsí co tu píše bludy ...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru