Diskuze k oznámení: Přikládání velkolepých budov do zpráv

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Milí hráči,

brzy vám představíme další vylepšení ve hře, a to přikládání velkolepých budov do zpráv! Co všechno tato novinka přináší si můžete přečíst v oznámení. Těšíme se na vaše reakce :)
 

DeletedUser11297

Host
Event - ano, už se těším na Minas Morgul
4. část Oceánu - ano, už se těším na Krakena :D
denní výzvy - ano, aspoň nějaké oživení hry
autobitvy - nejsem velkým zastáncem této novinky, jde to na ruku CvC farmářům. Sice na pořadí už nehraji, ale také nepotřebuji vidět svoji pozici každým dnem padat dolů.
incidenty - ty ať si klidně nechají, 1 100 mincí opravdu nepotřebuji a ta trocha zboží, co padne jednou za dva dny, mě také nevytrhne :p
 

Svatej

Legenda
Nepo při sousedských rozmluvách tipu "Naval sem body NEBO...!" :D

Event - ano, už se těším na Minas Morgul
4. část Oceánu - ano, už se těším na Krakena :D
denní výzvy - ano, aspoň nějaké oživení hry
autobitvy - nejsem velkým zastáncem této novinky, jde to na ruku CvC farmářům. Sice na pořadí už nehraji, ale také nepotřebuji vidět svoji pozici každým dnem padat dolů.
incidenty - ty ať si klidně nechají, 1 100 mincí opravdu nepotřebuji a ta trocha zboží, co padne jednou za dva dny, mě také nevytrhne :p
Já to s incidentama beru jako s honbou za pokladem. Pro drtivou většinu něco naprosto nepotřebného. Ale čas od času to najde využití. Navíc to je odměna, kvůli které nemusím vyvíjet žádnou námahu. Do hry se stejně přihlašuju 2x denně minimálně, prolítnout mapu města a proklikat pár blikátek kvůli několika málo dia nebo zboží nebo jen zlatu, to nebolí ;) kdo nechce, nemusí, kdo chce, nijak ho to nezpomalí. ;)
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru