Diskuze k oznámení: Tvoje první velkolepá budova

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Milí hráči,

od 11. října bude pro nové hráče, respektive pro hráče, kteří nejsou ve výzkumu dále než za středem Doby železné, zavedena nová úkolová řada. Ta vás provede procesem získávání plánků a zvyšováním úrovní velkolepé budovy. Více informací si můžete přečíst v oznámení. Těšíme se na vaši zpětnou vazbu.
 

Dan 77

Veterán
Není to spíš celá budova věštírny než věštkyně sama? :) Tj. Oracle Of Delfi = Věštírna v Delfách nebo (ještě lépe) Delfská věštírna, a v tomto případě nikoli Věštkyně z Delf.

Tehdy v době železné by byl ten tholos tvarem kompletní, takhle zničený vypadá v současnosti (to by Koloseum ve hře bylo taky pobourané, Hagia Sophia ve hře by měla minarety nebo Babylonská věž by ve hře nebyla vůbec), ale to je vedlejší.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser9490

Host
Na "D" světě jsem v 1. polovině doby železné. Kde najdu úkoly k získání Věštkyně z Delf ?
 

DeletedUser11297

Host
Mně se úkol objevil během hlavní úkolové řady. Splnil jsem jeden od Ragua a pak hned naskočila věštkyně. Tak zkus splnit nějaký hlavní a snad se ti linka objeví.

Jinak se mi líbí smysl této řady. Má to hráče připravit na VB, jak fungují atd. Ale fakt, že takhle pěkně už nikdy v budoucnu všech 9 plánků nezískají, už nikde zmíněn není. :D
 

TetraodonMBU

Nováček
Nemohlo by být podmínkou pro získání úkolové řady buď ta první polovina doby železe, nebo účet mladší jednomu měsíci.
Jsem tu možná třetí týden, dobu železa už mám vyzkoumánu celou a přesto bych tu úkolovou řadu a budovu chtěl :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru