Diskuze k příběhu hrdiny

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Milí hráči!

Už jste někdy slyšeli o An-Warovi? Je to hrdina, o kterém vám přijde 10. září vyprávět do vašich měst vypravěč. Pokud splníte během týdne všechny jeho úkoly, obdaruje vás novou budovou! Jak se těšíte na Příběh hrdiny? A co říkáte na novou budovu?
 

DeletedUser11297

Host
Těším se. Budova je parádní a myslím, že ji z města jen tak někdo mazat nebude, takže Anwarův odkaz bude žít dál.
 

DeletedUser12994

Host
ta budova je moc pekna vec.. a jelikoz tam bude kvuli Anwarovi, tak bude urcite dobra a nikdo ji ani nebude chtit bourat... bude u nas stat vecne..
 

Dan 77

Veterán
Jenom malá poznámka: Když jsem se pokusil přejít do tohoto diskuzního tématu z oznámení na hlavní stránce hry, odkázalo mě to sem a tam se nic neukáže.

Event se mi líbí.
 

DeletedUser

Host
Překlad Speaker's Corner jako Řečníkův koutek mě opravdu pobavil. Ne že by to bylo španě ale je to stejné jako popsat Václavské náměstí jako Vaškův plácek.

Jinak událost je vždy fajn, takže hurá do toho.
 

Dan 77

Veterán
Mně by se asi víc líbil překlad Řečnický koutek (Rétorický koutek až jako záložní variantu), protože Řečníkův koutek evokuje, že je to místo pouze pro jednoho človíčka, který ostatním dává kázání a povzbuzuje do boje.
 

DeletedUser11297

Host
Ale tak to má být. Je to pro jednoho človíčka (řečníka) a to Anwara. Dokonce v animaci budovy tam stojí na bedně a jak píšeš, dává ostatním kázání a povzbuzuje do boje (nebo si to aspoň můžeme domýšlet). Podle mě je překlad vyřešen dobře.
 

DeletedUser

Host
Nechci šťourat ale podle mě to je napojené na Londýnský Hyde park kde je místo (jeden roh toho parku) které se jmenuje přesně stejně a tam to funguje tak že smí mluvit každý, kdo nebude hovořit proti bohu nebo královně, tady opravdu by bylo šťastnější to co navrhuje Dan 77.
 

DeletedUser12994

Host
v kolik presne to ma dnes zacit? at vim kdy mam FoE restartovat :D
 

DeletedUser13038

Host
Moje první událost. Jsem hodně natěšenej, tak doufám, že mě to nezklame. Odměna vypadá zajímavě. Jak často bývá podobná akce ?
 

DeletedUser11297

Host
Únor, březen-duben (podle toho, jak vyjdou Velikonoce), od června do září jsou dva, ale přesné termíny jsou každý rok jiné, říjen a prosinec.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

RafaelSantos

Turista
Jsem velice zklamán náročností zadaných úkolů. Jsem na konci výzkumu, měsíce čekám na nějaké "vzrůšo" a když konečně dorazí, mám ho hotové za 60 minut...
 

DeletedUser11297

Host
Tak úkoly nemůžou být extrémně těžké. Za prvé, je na to jen týden a za druhé, musí to být zvládnutelné i pro začínající hráče. Navíc pokud bys ty výzkumné body nekupoval, event ti vydrží aspoň tři dny.
 

RafaelSantos

Turista
10 úkolů - 10 dní. Uvolňoval bych jeden deně a úkoly by mohly být rozmanitější. Když jseš na konci mapy a v zásobníku tisíce FB tak nejtěžší úkol byl zadat 5xhodinovou výrobu. Ostatní úkoly mi samy zelenaly...
 

DeletedUser13041

Host
On je to docela minievent. Na velikonoce, vánoce, haloween, valentýn jsou pak větší a po roce se i budovy za odměny o stupeň dokonce vylepšují, takže jestli jsi nadšen z tohoto, čeká tě něco víc...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru