Diskuze k Prvnímu máji

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3139

Host
Tak mi to tak nějak nedá, abych si taky nepřihřál svojí polívčičku. Zase se tu objevuje názor, že někteří hráči nechtějí posunout dál (tak mi sice nějak hlava nebere proč), není skoro každá hra o tom, že by hráč měl dojovat o co nejlepší místo v žebříčku? Ale asi je to u mně chybka mezi židlí a klávesnicí, co nadělám!
Další si stěžují na množství evenů. Ale to je zase relativní. Ti, co jsou na konci byli zase obyčejnými klikači a vybírači a to je fakt otrava - vyzkoušeno na vlastní kůži. A konec konců tvůrci to tak vymysleli tak co!
Na čem se ale asi všichni shodneme, tak to je kvalita odměn. A tady je zakopaný pes. Když se se zvyšujíci se dobou bude zvyšovat i kvalita odměn, tak to bude i tlačit na hráče, aby se snažili postupovat dál ve hře, případně i kupovat diamanty a o to tady přece jde především. Nebo INNO nechce prachy? Proč by neměli být odměny dané podle doby ve které hráč je? Už dvakrát jsem promazal inventář a budu to muset za chvíli udělat zase, protože se mi na tabletu začíná vyboulovat displej těmi nesmysly co se mi tam z evenů ukládá.
Samostatnou kapitolou je rozšíření. Už jsem to párkrát psal. Proč by aktivní hráč nemohl postavit Tokio a ten neaktivní ať má Horní Dolní?
Zatím to je ale tak, že se dělají změny spíše k tomu, aby hra byla čím dál jednodušší. Když si zavzpomínají staré páky jak začínali, tak je to teď už jen čajíček. Bohužel, uplakánci vítězí a hra se pomalu sune do kopru. To, co se např. udělalo se sousedy, je jasný příklad.
Takže uvidíme! ;)
 

Svatej

Legenda
JiPi53: Tak a představ si situaci, kdy innogames konečně vypustí tebou žádanou jednorázovou, časově omezenou možnost rozšířit si město (ať už ve formě časově omezené nabídky či vve formě odměny v eventu) a TY budeš v tomhle omezeném okně mimo připojení k internetu. :D Řekni mi, nevzteknul by jsi se k smrti? :D Já teda ano...
 

DeletedUser13620

Host
Asi takhle - co event to maximálně týden pauza a pokaždé vykoumej technologii, prozkoumej provincii a obsaď provincii, INNO zřejmě chce aby každý tuhle doposavad hodně dobrou hru co nejrychleji dohrál a šel hrát jinou hru, nejlíp od jiné firmy a měl od hráčů pokoj.
 

DeletedUser3139

Host
JiPi53: Tak a představ si situaci, kdy innogames konečně vypustí tebou žádanou jednorázovou, časově omezenou možnost rozšířit si město (ať už ve formě časově omezené nabídky či vve formě odměny v eventu) a TY budeš v tomhle omezeném okně mimo připojení k internetu. :D Řekni mi, nevzteknul by jsi se k smrti? :D Já teda ano...
Ježkovi voči, já psal o časově omezených možnostech? Že o tom nevím! Ale dobře, i kdyby to bylo jak píšeš ty, tak zajdu k sousedovi, kterému net jde, koupím nový noťas, tablet nebo PC, ale určitě bych se nevzteknul. Pokud by vše předchozí nepomohlo, tak bych si vzal vaťák, zatopil pod pergolou v grilu, hodil na rošt flákotu, otevřel pivíčko, přes plot zařval na sousedy aby se povinně dostavili na mimořádný brífink. Tohle je hra a tak bych to určitě nehrotil. Mně je docela těžké vytočit.;););)

Asi takhle - co event to maximálně týden pauza a pokaždé vykoumej technologii, prozkoumej provincii a obsaď provincii, INNO zřejmě chce aby každý tuhle doposavad hodně dobrou hru co nejrychleji dohrál a šel hrát jinou hru, nejlíp od jiné firmy a měl od hráčů pokoj.
Hm, každý asi hrajeme jinou hru. Hodně dobrá hra? Ještě tak trochu lepší průměr, to jo, ale halda chyb, opravy váznou, postupné zjednodušování atd. Jo, námět je fajn, proto tuhle hru hraju, další věc je že cech je taky dobrá parta.
A co se týká toho, že tě hra tlačí do provincií, tak to je z pohledu tvůrců taky jasné. Chtějí, tedy podle mně, abys makal jak bulhar, protože pak ti něco bude chybět a třeba něco nasypeš za dia. Jediné, co by s mohlo drobátko (asi tak o miliom procent) kvalita odměn.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14058

Host
Hmmmmm - a je to tady zase...
Úkol č 7 - postav 2 obytky ze své doby :(
V oceánské to prezentuje Mořskou věž, kus za 750 dia, nebo Městský ostrov na ploše 5x5.
K postavení bych napřed musela něco zbourat, protože zelenou louku o ploše 5x5 nemám.
A zrovna Moředrap, který jsem kdesi vyhrála, se mi bourat nechce a navíc ani nejde, protože nemám dost volného obyvatelstva.
Takže jen další event, který vypouštím - zrovna tak jako ten předešlý...
Koneckonců - co se odměny týče, celkem o nic nepřijdu :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
A
Hmmmmm - a je to tady zase...
Úkol č 7 - postav 2 obytky ze své doby :(
V oceánské to prezentuje Mořskou věž, kus za 750 dia, nebo Městský ostrov na ploše 5x5.
K postavení bych napřed musela něco zbourat, protože zelenou louku o ploše 5x5 nemám.
A zrovna Moředrap, který jsem kdesi vyhrála, se mi bourat nechce a navíc ani nejde, protože nemám dost volného obyvatelstva.
Takže jen další event, který vypouštím - zrovna tak jako ten předešlý...
Koneckonců - co se odměny týče, celkem o nic nepřijdu :)

A na co máš uložení budov? A proč bourat obytné budovy proboha? Proč nezbourat nějakou výrobnu na surky nebo kladívka třeba? Navíc kde se tam píše, že musí být připojená k ceste? No nikde. Navíc je tam alternativa nebo 4 z předchozí a ty jsou menší pokud vím.
Z chvíli si tu začneme stěžovat na to, že musíme sbírat mince? A pak rovnou na to, že musíme vůbec klikat? Ach jo. Chce to trošku u té hry myslet...
Todle je jak výmluva dítěte na to proč snědlo tu nutelu...
 

DeletedUser14058

Host
A


A na co máš uložení budov? A proč bourat obytné budovy proboha? Proč nezbourat nějakou výrobnu na surky nebo kladívka třeba? Navíc kde se tam píše, že musí být připojená k ceste? No nikde. Navíc je tam alternativa nebo 4 z předchozí a ty jsou menší pokud vím.
Z chvíli si tu začneme stěžovat na to, že musíme sbírat mince? A pak rovnou na to, že musíme vůbec klikat? Ach jo. Chce to trošku u té hry myslet...
Todle je jak výmluva dítěte na to proč snědlo tu nutelu...
Co kdyby ses trochu uklidnil ?
Do dítěte mám přece jen trochu daleko, tak se prosím omez se na podstatu věci.
Někde si snad stěžuji? Ne, jen komentuji to, že kvůli nanicovaté odměně nehodlám překopávat celé město a celý event je mi tím pádem u zadele.
Takže laskavě vychladni a nech si své výpady pro nějaké pubescenty.
Děkuji mnohokrát.
 

DeletedUser12887

Host
Tak tohle nebyla špatná rada i když by bylo lepší prezentovat názor a odpověď nejspíš šetrnější formou (osobně to kolikrát také nedovedu),
nicméně gro je stejné, použij uložení budovy, pokud takové vlastníš, pokud ne a nechceš překopávat město, event ignoruj, není povinný.
 

DeletedUser14058

Host
Tak tohle nebyla špatná rada i když by bylo lepší prezentovat názor a odpověď nejspíš šetrnější formou (osobně to kolikrát také nedovedu),
nicméně gro je stejné, použij uložení budovy, pokud takové vlastníš, pokud ne a nechceš překopávat město, event ignoruj, není povinný.
Přesně to jsem psala v prvním příspěvku, jelikož mi bylo řečeno, že INNO má zájem o zpětnou vazbu. Event jako takový mi nestojí za to, jakkoliv měnit skladbu města. A vyplácat to jedno uložení budovy co mám v inventáři už vůbec ne.
Ale jsem ráda, že vím, na koho se obrátit, až si nebudu s hrou schopna sama poradit :)
 

DeletedUser12887

Host
Tak spíš za rok, teď už to jede v plným provozu, možná by nebylo od věci tento názor publikovat přímo na beta serveru, tam možná ještě je možnost něco ovlivnit, ale tohle nedovedu posoudit.
 
Co kdyby ses trochu uklidnil ?
Do dítěte mám přece jen trochu daleko, tak se prosím omez se na podstatu věci.
Někde si snad stěžuji? Ne, jen komentuji to, že kvůli nanicovaté odměně nehodlám překopávat celé město a celý event je mi tím pádem u zadele.
Takže laskavě vychladni a nech si své výpady pro nějaké pubescenty.
Děkuji mnohokrát.

Já jsem klidný jen mě štve, když si někdo stěžuje na něco za co si může sám.
 

Kayro

Znalec
Z chvíli si tu začneme stěžovat na to, že musíme sbírat mince? A pak rovnou na to, že musíme vůbec klikat? Ach jo. Chce to trošku u té hry myslet...
Todle je jak výmluva dítěte na to proč snědlo tu nutelu...
Obhajujes tu naprosto neobhajitelne.Hra a questy by mely byt predevsim zabavne.Na nucenem bourani budov "vystavbe" questovych budov a opetovnem staveni tech puvodnich budov neni zabevne vubec nic, zejmena pokud se to opakuje prakticky kazdy quest.To ze to jde nejak ocurat je uplne jedno zabava to neni ani tak.
 
Obhajujes tu naprosto neobhajitelne.Hra a questy by mely byt predevsim zabavne.Na nucenem bourani budov "vystavbe" questovych budov a opetovnem staveni tech puvodnich budov neni zabevne vubec nic, zejmena pokud se to opakuje prakticky kazdy quest.To ze to jde nejak ocurat je uplne jedno zabava to neni ani tak.

No nevím co je zábavné na: vyber 1000 mincí, 10x dokonči 1h výrobu, nasbírej 100 stříbrných. Všechno mi to přijde naprosto stejně nudné jako stavění budov. Nemluvě o tom, že třeba úkol 4x dokonči 24h produkci může být pro někoho kdo nemá výrobny na nechce se mu bourat jeho drahocenné jiné budovy otázka na klidně dva dny nebo i 4.
Takže obhajuji něco co neexistuje. Jediná zábava v téhle hře jsou lidé v cechu a potěšení z toho jak krásné mám město. Zbytek je jen nudné klikání.
 

DeletedUser11297

Host
Tak že by mě event nějak vyloženě vadil, se říct nedá. Odměny typu japonské zahrady asi nebudeme dostávat každou chvíli, takže holt musí přijít někdy i slabší budova. Ale májku určitě postavím, v Oceánce navyšuje její největší varianta příjem mincí o 14%, což jsou pro mě 3 levely Baziliky (které by navíc spolkly přes 2000 FB). Navíc u Baziliky je příjem omezen na 90 výběrů, u májky neomezeno. A plochu 3x3 mám víceméně zdarma, jen prohodím májku za montgolfiéru. :) Takže vlastně spokojenost. A stěžovat si na úkoly typu výzkum technologie, průzkum nebo dobytí oblasti mi přijde zcela zcestné, tyto úkoly byly zatím součástí snad každého eventu.
 

RomanS24

Člen
Chtelo by to novej event :D s tematikou říše. a trošku to přejmenovat. místo dobí provincii Dobí říši. nebo vybojuj říši ci pozabíjej jednotky z říše :D
nemyslete si omě že jsem nějakej extremista,rasista, nebo jinej ista. ale tematika s Adolfem Hitlerem by byla dobra. odměna by mohla bejt třeba Nejaká socha co dava bonus jednotkám. ale idealně 1x1
 

Ruda80

Dopisovatel
Rozšíření jako výhru nedostaneš už jen z toho důvodu, že plocha na kterou můžeš pokládat je omezená a množnosti rozšíření města by měly být pro všechny stejný. Takže dávat rozšíření jako odměnu kterou někdo dostat může a někdo ne je dle mýho nereálný.

Aha, takže kdyby jako odměna byla extra velký balík medailí podle hráčovi doby tak by to bylo dobře pro ty kteří ještě nemají všechna rozšíření, ale špatně pro ty kteří už mají komplet? A co když si v loterii ten kdo nemá všechna rozšíření vytočí extra velký balík a vytočí si ho i ten kdo má všechno?
A co když se někdy přidá další rozšíření?
PS: kolik těch balíčkuůů je potřeba na to jedno rozšíření:)

Tak mi to tak nějak nedá, abych si taky nepřihřál svojí polívčičku. Zase se tu objevuje názor, že někteří hráči nechtějí posunout dál (tak mi sice nějak hlava nebere proč), není skoro každá hra o tom, že by hráč měl dojovat o co nejlepší místo v žebříčku? Ale asi je to u mně chybka mezi židlí a klávesnicí, co nadělám!
Další si stěžují na množství evenů. Ale to je zase relativní. Ti, co jsou na konci byli zase obyčejnými klikači a vybírači a to je fakt otrava - vyzkoušeno na vlastní kůži. A konec konců tvůrci to tak vymysleli tak co!

Tak a teď si představ že budu v nejnovější době jako lamka s hromadou velkolepek do levelů 10. Vážně si myslíš že o to kvalitní hráči stojí?
Myslíš si že je spíš láká být v nejnovější době s low velkolepkama a nebo si spíš sehnat plánky z vyšších dob a vylevelovat je na co nejvyšší úroveň a až potom jít do vyšší doby.
Jaká chyba mezi žídlí a klávesnicí?
PS: ty low hráče rád plundruju, hádej proč. No teda spíš napadám kvůlí medailím, plundrování už mě přestalo bavit.

Barbucha 11 asi tě nepotěším, ale v dalším historickém eventu bude potřeba postavit 3 obytné budovy z tvé éry nebo 4 z předchozí :D :D
A odměnou je 4x4 obytná budova co při namotivování poskytuje 2 fb :D :D Tak jak se s tím popasuješ? :D

Ale tak proč ne, lepší jak bazar, takže ten ze starý doby poletí v lepším do invu, v horším do koše.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru