Diskuze k rozhovoru: Kornflakes

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno

DeletedUser11317

Host
Přečtěte si poslední letošní rozhovor se členem herní podpory a hráčem Kornflakes. Kolik času věnuje supportu a co ho na této práci baví? Napište nám, jak se vám rozhovor líbil, budeme se těšit.
 

DeletedUser12613

Host
Koukám, že tu je další rozhovor který nikomu nestál za reakci je to škoda, protože některá věty tohoto admina by zasloužili do kamene tesat speciálně odpověď na otázku


Myslíš si, že Ti funkce supportéra přinesla něco zajímavého i do běžného života?
Jen mě to utvrdilo v tom, že lidi na „obou stranách barikády“ jsou všude stejní - někteří jsou prima, někteří jsou hloupí, někteří plují s proudem a nijak nevyčnívají. Někteří vlastně ani pomoc nechtějí - když jako supporter (ať už ve hře nebo v pracovním životě) po nich chci vyzkoušet to a ono, tak odmítají spolupráci a čekají zázrak. Support, ani tady, ani jinde, nemá křišťálovou kouli. A věta „Nejde to,“ mě vždycky svádí k odpovědi: „Jasně, vždyť to taky nemá nožičky“. Ale supportéra v různých podobách dělám již od podzimu 2002, tak se tím nenechávám vytočit. Nemá to smysl. Proč se rozčilovat nad jinými. Stačí, když se někdy rozčiluji sám nad sebou :D


Já bych si nedovolil říct, že je snad nějaký admin hloupí - podle mě je funkce admina tak důležitá, že tam hloupí člověk nemá, opakuji NEMÁ co dělat. Ale jsem dalek rozporovat názor admina. Admin má vždy pravdu. Jen se bojím aby někdo tento odvážný názor nesmetl ze stolu větou z filmu Forrest Gump - Pro hlupáka každý hloupý

a Komrflakes přeji aby zůstal dál v pohodě a nenechal se rozčilit kvůli problémům ostatních.
 
Nahoru