Diskuze k Sissi

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Alžběta Bavorská, bavorská princezna, rakouská císařovna, uherská královna... tohle všechno a mnohem víc byla jedna osoba, kterou známe pod přezdívkou Sissi.

O životě této půvabné císařovy si budete moci přečíst více už zítra, 5. září, v novém historickém okénku. Samozřejmě na vás čeká i odměna. Přečtěte si více tady a dejte nám vědět, jak se těšíte!
 

DeletedUser11297

Host
Musím říct, že Inno se poslední dobou hodně zlepšuje. Ještě jsem ani pořádně nevydýchal novinky v podobě promethia nebo expedičního šampionátu a už se hrnou další. K okénkům jako takovým už jsem se vyjadřoval nespočetněkrát, ale pokud z nich chtějí udělat pokračující sérii s novými budovami do sady, hned to začne být zajímavější. A to je na cestě ještě podzimní event se sběrem banánů, který by měl být herním systémem náhradou za zpackané Velikonoce. Už se těším, zatím palec nahoru. :)
 

DeletedUser3139

Host
WinJet: Copak já novinky vydýchal, ale ty chby, tak ty tedy ne! A už je na cestě další várka chyb! Nebo že by se poprvé zadařilo a chybky nejsou na pořadu dne?
Petr: Nechceš toho nějak moc? :p
Mně hra na tabletu padá a taky se s tím nedá nic udělat! :(
 

DeletedUser7629

Host
Co tedy bude davat ta nova budova Voliera? jake budou kombinace odmen za 5, 15min, 1h,4h, 8h den? Diky za informaci.
 

DeletedUser11297

Host
WinJet: Copak já novinky vydýchal, ale ty chby, tak ty tedy ne! A už je na cestě další várka chyb! Nebo že by se poprvé zadařilo a chybky nejsou na pořadu dne?

Tak koukám, že od doby, co jsem hře a fóru přestal dávat většinu volného času, se toho moc nezměnilo. Pořád se nadává na chyby, které tu byly, jsou a budou. Asi jako u každé další hry. Já už podobné věci raději neřeším a užívám si novinky ve hře. Sice to asi není názor, který by zde sdílela většina uživatelů, ale abych zde pořád jen něco kritizoval a nemělo to žádnou odezvu, to se na to rovnou můžu vykašlat.
 

Svatej

Legenda
Musím říct, že Inno se poslední dobou hodně zlepšuje. Ještě jsem ani pořádně nevydýchal novinky v podobě promethia nebo expedičního šampionátu a už se hrnou další. K okénkům jako takovým už jsem se vyjadřoval nespočetněkrát, ale pokud z nich chtějí udělat pokračující sérii s novými budovami do sady, hned to začne být zajímavější. A to je na cestě ještě podzimní event se sběrem banánů, který by měl být herním systémem náhradou za zpackané Velikonoce. Už se těším, zatím palec nahoru. :)
Ano, udělat speciální sérii budov je dobrý nápad, těším se na další, snad to nebudou propadáky...
BTW: Sběr banánů? :D bojim,bojim.... já neci banán :*(
Jenže "náhrada za velikonoce" by vůbec nebyla nutná, kdyby si vývojáři přečetli 50+ stránkovej negativní feedback, kterej na velikonoční event měli na bětě cc 4 týdny před vypuštěním. Pokud za 4 týdny nezvládnou opravit event a "omluva" jim trvá půl roku.... hmmmmm!!! (a ještě jim za to všichni zatleskáme a pochválíme je, jací jsou to kucí šikovní! Hurááá! :D(ty podělaný velikonoce 2016 mi budou ležet v žaludku asi už navždy))

Petr 1st.: Což oto, ony ty nápady a chyby odesílají do nemec... akorát že v imigrantlandu mají vééééélikej odpadkovej koš. ;)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser12151

Host
Lorde snad kdyz neberou vazne nasi malou zem tak mezinarodni server pro ne je dostatecnym vzorkem nespokojenosti, prepocet v 11 hodin taky hned zmenili, tak moznost vzratit stupidni nastaveni hry tu je ;-)
 

DeletedUser13816

Host
Jop, je super že vývojáři solí jeden event za druhým ... jenže už na něj asi ani nedosáhnu a to ne proto že bych nebyl aktivní ale protože to znemožněj úkolama typu : prozkoumat kolonii a získat sektor ... doprčic, už teď mám prozkoumané sektory na tři doby dopředu a kde mám brát ten pro mne nedostupnej materiál na získání sektorů bez boje ? !!!!!

To nemůžou proboha dát pro každého splnitelné úkoly ? !!!!!!!
 

DeletedUser11297

Host
Ano, udělat speciální sérii budov je dobrý nápad, těším se na další, snad to nebudou propadáky...
BTW: Sběr banánů? :D bojim,bojim.... já neci banán :*(
Jenže "náhrada za velikonoce" by vůbec nebyla nutná, kdyby si vývojáři přečetli 50+ stránkovej negativní feedback, kterej na velikonoční event měli na bětě cc 4 týdny před vypuštěním. Pokud za 4 týdny nezvládnou opravit event a "omluva" jim trvá půl roku.... hmmmmm!!! (a ještě jim za to všichni zatleskáme a pochválíme je, jací jsou to kucí šikovní! Hurááá! :D(ty podělaný velikonoce 2016 mi budou ležet v žaludku asi už navždy)

On je to sběr jablek, ale banány jsou tématičtější, když vezmeme v úvahu, co se ve hře ještě nedávno dělo. :D
To máš pravdu, že by nebyla nutná, kdyby nepohnojily Velikonoce. Ale oni chtěli zkusit něco nového a ve zlém se jim to vrátilo. Nemyslím si, že by neměli tenkrát možnost stihnout opravu eventu do staré podoby. Spíš se jim nechtělo dávat na live světy něco, co nedali na betu. A když už to do*rali tam, tak to nechali i zde.
SPíš jsem zvědav, zda se do příštího roku ponaučí a navrátí Velikonocům jejich starou podobu. Tyhle jablka nebudou to samé, budou se dávat pomocí motivace, takže žádná speciální funkce schovávání. Ale aspoň něco.
 

Svatej

Legenda
Jop, je super že vývojáři solí jeden event za druhým ... jenže už na něj asi ani nedosáhnu a to ne proto že bych nebyl aktivní ale protože to znemožněj úkolama typu : prozkoumat kolonii a získat sektor ... doprčic, už teď mám prozkoumané sektory na tři doby dopředu a kde mám brát ten pro mne nedostupnej materiál na získání sektorů bez boje ? !!!!!

To nemůžou proboha dát pro každého splnitelné úkoly ? !!!!!!!

Tak přesně tenhle problém teď řeším. Vypustili 2 část mapy ledovky, zboží B je dost nedostatkové a průskum provincie trvá 3 dny. :-/
Nemluvě o cenách těch sektorů, které jsou příšerné... Ale na druhou stranu si za to můžu sám tím, že jsem na mapě o tolik dopředu no...
 

DeletedUser11297

Host
Oh. Teď jsem si díky tobě uvědomil, že po delší době bude event a já nemám projetou celou mapu. Ale tak naštěstí event trvá 7 dní a na průzkum tam bude jen jeden úkol, takže by to snad neměl být problém.
 

DeletedUser13480

Host
Ne že by mi to nějak zvláště vadilo, event jsem splnil cca za hodinu a půl, ale v úkolech vůbec nebyla započítána doba ledová druhá část, což mi přijde jako dost velká chyba. Vše se automaticky splnilo aniž bych cokoliv udělal (kromě utracení 11FB v každém úkolu).
 

DeletedUser11297

Host
Jsem teprve u pátého úkolu, ale také jsem si toho všiml. Nemyslím si ale, že by to měla být nějaká hrozná chyba, event bys tak jako tak dokončil. A jestli to je dnes nebo za 3 dny už zas takovou roli nehraje.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru