Diskuze k soutěži Hon za pokladem

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Myslíš tipovací otázku která v některých soutěžích rozhoduje o výhercích? Ne, tady není potřeba jelikož ze správných odpovědí budou výherci vybráni náhodně.
 

dudasek

Znalec
já u 3 úkolu prostě nejsem schopný udělat obrázek s trasou....a tu nějak sdílel..šla by varianta,že bych svou cestu popsal slovy?
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
A co máš přesně za problém? Vlož si obrázek do malování a tam nakresli cestu a nebo pokud si na PC použij program Výstřižky (windows by ho měl v sobě automaticky mít).
 

Mrtvejmagor

Veterán
a jestli ti to nejde nahrát a píše ti to že to máš moc velké, tak to označ v malování a dej změnit velikost tam to změň třeba na 75 - sníží se kvalita, ale už to vložíš do příspěvku ;)
1630264316450.png
 

Trosman

Dopisovatel
Tuším, že u cesty za pokladem ve třetím úkolu existuje asi jen jedna správná cesta, že? :)

Jinak díky, konečně zase nějaká soutěž, která by nezabrala strašně dlouho času, abych dospěl k řešením jednotlivých úkolů a přitom to bylo i zajímavé. :)
 

honza321moto

Dopisovatel
jo díky sabinko
a mají k tomuto pojmu přístup všichni hráči od začátku hry?
nějaký hráči by pak nemuseli vůbec vědět co luštit
a můžu vytvořit slovo které má nějaké písmena před _ a nějaké písmena po _??
_ je to ta rozdělovací pomlčka
 
Naposledy upraveno:
Ta 4 mi dala zabrat. Původně jsem to chápala úplně jinak, ale pak jsem na to kápla. Díky za super soutěž i když malovat cestu k pokladu na mobilu bylo fakt umění Kreslila jsem a nevěděla jsem kam.
 

honza321moto

Dopisovatel
Ne, to značí že je tam mezera (že je to dvouslovný pojem)
[/QUOTE]
jen to vlastně ukazuje kolik má být celkem znamení?
 

miri19

Nováček
Mě tam pořád svítí tato hláška : Tato zpráva čeká na schválení moderátorem a je běžným návštěvníkům neviditelná.

Tak nevím zda to vůbec bude zařazeno.... Je to tak po celou dobu od pondělí 30.8. a ve čtvrtek 2.9. jsem poslala dotaz a to samé.... Máte to tak také?
 
Nahoru