Diskuze k soutěži: "Příběh cechu"

DeletedUser9061

Host
Vážení hráči,

právě na tomto místě můžete debatovat o všem, co se týká této soutěže.
Nebo máte nějaké nejasnosti ohledně soutěže?
Chystáte se se svým cechem zúčastnit?

Líbí se Vám nové oznámení na úvodní stránce hry? Všimli jste si soutěže už tam?
Nebo až v oznámení přímo ve hře?

S pozdravem
Váš FoE tým
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3139

Host
Nápad na soutěž je dobrý a fakt zajímavý. Jen ty podmínky se mi moc nelíbí. :cool:
Už si živě představuju, jak počítám jednotlivá slova a hlavně jak se trefuju u konce příspěvku, aby mi to vyšlo. Taky si myslím, že není úplně šťastné to dělení na jednotlivé hráče. Například u nás v cechu funguju něco jako ,,kronikář", protože zakládajících členů nás tu už je jen pár a pamětníkem života ve starém (předchozím) cechu jsem snad už pouze já. :(
Takže historii cechu asi nebude zas až tak jednoduché. Jedině, že bych to napsal celé, po částech rozeslal (např. mailem)členům cechu a ti to dali na fórum. Ne že to tak udělám, ale uvádím to jen pro názornost, jak jde stávající podmínky lehce obejít. Fakt nechci švindlovat, ale v Čechách se dá vždy najít systém jak si systém zjednodušit. :cool:
Proto bych navrhoval, aby se pravidla zjednodušila a příběh za nějakých podmínek se poslal za cech v celku. :cool:
 

DeletedUser9061

Host
Délku příběhu jsme proto omezili minimem, nikoliv maximem ;)
Je jasné, že jde pravidla lehce obejít, ale doufáme, že hráči budou natolik féroví a pravidla dodrží. Pravidla jsou jednoduchá již teď, 8 členů v cechu se najde určitě, kteří vymyslí nějakou větu :D. Mohou začít nejstarší členové dalekou historií a postupně se určitě najde někdo, kdo může následovat. :cool:
 

DeletedUser11558

Host
Ahoj, nezávidím Vám tuto soutěž:
Mám otázky:
1/Kdo bude hodnotit díla ? Jaká bude porota ?
2/ Co bude předmětem hodnocení:
A/ Literární zpracování historie cechu -
B/ Dramatická - historie cechu jako taková - pravdivost historie
C/ Spolupráce členů cechu


Zatím děkuji za odpověď.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9061

Host
Všechna vytvořená díla bude porovnávat a hodnotit tým Forge of Empires.
Hodnotit se bude v rámci možnosti dle všech předmětů ;)
 

DeletedUser2059

Host
Já myslím, že všechna kritéria jsou nějakým způsobem důležitá a věřím, že všechna budou zakomponována do celkového hodnocení.
 

DeletedUser

Host
Opět dobře vymyšlená soutěž. Jen je škoda, že přichází v čase prázdnin a dovolených, což může některé cechy odradit.
 

DeletedUser2059

Host
Pokud bude mít velký úspěch, víš, že ji budeme moct někdy zopakovat s malými upravami i v jiném čase. ;)
 

DeletedUser

Host
To slovo pokud je tam velmi důležité, protože to na velký úspěch zatím nevypadá. Otázkou je jestli by to bylo v jiném čase jiné, ale to už zacházím až moc do spekulací :)
 

DeletedUser9061

Host
Ony především cechy určitě teprve dávají své příběhy dohromady, neboť máme ještě nějaký čas. :)
 

DeletedUser

Host
Mohou se účastnit i členové FoE týmu, když jsou ti hodnotitelé?
 

DeletedUser11558

Host
Ahoj,
přimlouvala bych se za zmírnění podmínek soutěže, tak jak o tom píše JiPi53 výše. Už jen mít v cechu kronikáře a ještě, a to hlavně mít o čem psát, je samo o sobě úspěch. Nápad, zveřejnit "Příběh cechu" je sám o sobě dost inspirativní i bez soutěže. Hlavně pro hráče a zakladatele cechu, kdy si lze přečíst, co vše se dá v cechu zorganizovat.
Děkuji.
 

DeletedUser

Host
Tak ještě doplňující otázka (k příspěvku 11), mohou se účastnit cechy jejichž členem je někdo z hodnotitelů soutěže?
 

DeletedUser3086

Host
Kdo se chce zapojit hledá způsob.....kdo nechce,hledá důvod....:D
 

Kayro

Znalec
Tak ja myslim ze muzeme poblahoprat cechu templari k vyhre v soutezi kde poradatele zamomneli zajistit ucast.3-4 lide od nas z cechu take neco sepsali ale to je podle pravidel malo,deset procent spisovatelu v cechu proste nemame.Priste tedy trochu rozumnejsi pravidla nebo trochu vice motivujici odmeny(pri mnozstvi surek co musime zaplatit za sektor v cvc je pocet surek za umisteni k pousmani)
 
Naposledy upraveno:

Henzisek

Znalec
Pro některé cechy je to dost pro některé málo. Dle mě jich je dost, tyto suroviny ti jen tak někdo nedá.
 

Kayro

Znalec
Velkemu cechu je daji Atomia a observatore za 3-4 dny mozna o trochu dele,ale rozhodne za kratsi dobu nez za jakou se dokaze cech domluvit kdo co napise a jestli ta soutez ma pro cech vubec vyznam.Nechci hovorit o fiasku ale o slozitych pravidlech a neadekvatnich odmenach bych hovorit mohl.Vlastne me nenapada ani nic jineho cim by sla ta neucast vysvetlit,mozna jeste tak ty vedra :)
 

DeletedUser11317

Host
Ano, máš asi pravdu v tom, že pro velké cechy nemá soutěž význam. V každém případě za to, že někdo napíše 2-3 věty je těch surovin dost :) Ale rozhodně si nemyslím, že tato soutěž měla složitá pravidla. Naopak byla to skvělá příležitost, aby se i hráči v cechu třeba po večerech pobavili a zavzpomínali. Škoda, že má soutěž takto slabou účast.
 
Nahoru