Diskuze k soutěži Zvířecí rezervace

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Zde můžete vyjádřit Vaše názory ohledně naší soutěže nebo se zeptat na cokoli co Vám nebude jasné. :)
Nevkládejte sem odpovědi, nebudou započítány.
 
Chtěl jsem se zeptat foe za poslední rok prošlo výraznou změnou nechtěli byste tedy upravit i odměny v soutěžích vzhledem k tomu že teď těch pár diamantů už nemá skoro žádnou hodnotu. Například třeba ty zlaté levely nebylo by pro hráče lepší odměnou za soutěž když by dostaly z aktuálního eventu zlatou odměnu než-li diamanty?
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Chtěl jsem se zeptat foe za poslední rok prošlo výraznou změnou nechtěli byste tedy upravit i odměny v soutěžích vzhledem k tomu že teď těch pár diamantů už nemá skoro žádnou hodnotu. Například třeba ty zlaté levely nebylo by pro hráče lepší odměnou za soutěž když by dostaly z aktuálního eventu zlatou odměnu než-li diamanty?
Odměnami jsme omezení, nemůžeme dávat co se nám zlíbí. Můžeme podat do Inno návrh na zhodnocení odměn, ale aby to spíš nešlo k horšímu :D Myslím si že právě teď jak vývojáři osekávají získávání dia přímo ze hry se ty v soutěžích stanou hodnotnějšími. A doufejme že nám je neosekají taky :)
 

Trosman

Dopisovatel
Slon na okraji znamená jak horizontálně tak vertikálně nebo stačí být jen na boku, případně nahoře nebo dole a je jedno, jestli se dotýká okraje alespoň ze dvou stran?
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Slon na okraji znamená jak horizontálně tak vertikálně nebo stačí být jen na boku, případně nahoře nebo dole a je jedno, jestli se dotýká okraje alespoň ze dvou stran?
Stačí aby jednou celou stranou (ale může i obojí) byl na okraji, je jedno jestli horizontální nebo vertikální
 

Trosman

Dopisovatel
Jsem si všiml, že jsem zapomněl napsat svůj svět (stejně mám město ale jen na Ečku), můžu to tam napsat nebo kdyžtak stačí pak napsat zprávu, kdybych to náhodou vyhrál?
 
Nahoru