Diskuze k Valentýnu 2016

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Láska, boj, přátelství, zklamání... to všechno na vás čeká v letošní valentýnské události, ve které bude opět záležet jen a jen na vás, co zvítězí.

Pokud zvládnete splnit všechny úkoly, které na vás čekají, odměnou vám bude Strom lásky, Velký strom lásky nebo Věčný strom lásky. Záleží na tom, jestli se vám už nějaký ze stromů podařil získat dříve. A pokud jste vlastníky Věčného stromu lásky, pak získáte renovační sadu a můžete svůj strom vylepšit.

Láskou nasáté město budete mít od 2. 2. do 16. 2. 2016.
Těšíte se na tuto událost? Máte nějaký dotaz? Ptejte se, piště! Rádi vám odpovíme.
 

DeletedUser3118

Host
hlavne at to nedopadne jako s cukrarnama prisel jsem o cukrarnu ktera mela vetsi vykon nez ta co jsem zikal po chybe
 

DeletedUser11297

Host
Na event se těším. Ale mrzí mě, že letos již nenabídnou vylepšenou verzi stromu. Sice by už asi zabírala dost místa, ale i tak.
 

Svatej

Legenda
Hmm, tak podle mě by taky klidně mohli pokračovat stejně jako u hřbitova. Koneckonců, 3x3 strom je výkonostně srovnatelnej s 3x3 hřbitovem. Tak bych se nebánil nějakému tomu 6x3 stromu. :D

Zas na druhou stranu bude renovačka, která se dá využít i na něco jiného než jenom na strom.:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Arthoris

Odborník
No je to spíš dobře, že tam zařadili renovační sadu, než pořád dokola dávat za odměnu jedno a to samé, akorát zvětšené.
 

DeletedUser7629

Host
Renovační sadu bude možné vyhrát i pokud někdo nemá Velký strom nebo to je podmíněné? Mám jen bšžný strom lásky. díky za info
 

Svatej

Legenda
Renovační sadu dostaneš pouze tehdy, pokud máš ve městě postavený "Věčný strom lásky". (to je ten 3x3)
Stromy 2x2 a 3x2 budeš moci pouze vyměnit za lepší.
 

DeletedUser7247

Host
Nevíte někdo jestli v rámci úkolů k Valentýnu bude nutné udělat i výzkum technologie? Mám totiž vše vyzkoumané v jedné době a do další se mi zatím nechce.
 

DeletedUser7247

Host
Díky za odpověď, bohužel jeden z úkolů je
výzkum
, takže to nedodělám :-(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11359

Host
Jedna odměna mě dost překvapila. Vítězný oblouk? To jako vážně? To má být výsměch? Chápal bych, kdyby se posouval v době a tím pádem dával více spokojenosti, ale to ne, dostaneme směšnou budovu z doby železné, která dává 190 spokojenosti a dá se koupit za pár šlupek. Tak tohle je moc...
 

DeletedUser2059

Host
Je v tom symbolický význam, tento příběh se odehrává v antice, tedy pro naši hru v době železné. Proto je výstavba vítězného oblouku v té době poctivou odměnou za pomoc lidem v úkolové řadě.
Já bych tedy nejraději tyto eventy viděl vždy pro každou herní epochu zvlášť - historické postavy :)
 

DeletedUser11359

Host
Poctivou odměnou? Dobře, nebudu se hádat o významu pojení slov "poctivá odměna".... Co třeba tam dát něco užitečnějšího alespoň pro hráče v nižší době? Co třeba Amfiteátr? I vodní lázně by byli lepší, ale Vítězný oblouk.... Mám vážně pocit, že se nám vývojáři vysmívají.
 

Svatej

Legenda
Souhlasím s Thomasem že to odpovídá době i tématicky tomu, kde a kdy se event dějově odehrává.
Jasně, amfiteátr nebo vodní lázně by byly lepší pro hráče. Na druhou stranu, římani stavěli na počest vítězství oblouky (brány). Ne amfiteátry či lázně..... To už by se víc hodili třeba plánky na koloseum. :p
Jasně, jako odměna k ničemu. Na druhou stranu, v eventu je spousta jiných odměn, které stojí za to získat.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser2298

Host
Tak jsem ukončil Valentýnskou akci.. a vyzkoušel všechny alternativní konce.. a ten jeden mě fakt pobavil :)) Za mě palec nahoru, celkem se to povedlo.
 

DeletedUser12609

Host
No super tak mě to ani nenabídlo výměnu stromu tak mam dva obyčejný :-(
 

DeletedUser9295

Host
Čauky, na obou světech sem prodal strom 2x2 a dostal opět 2x2 z aktuální doby. Tady to nefunguje jak se hřbitovem?
 

DeletedUser2298

Host
Tento problém jsem měl na světě A... je nutné mít při tom úkolu už strom či jeho vyšší verze postaveny ve městě ( a ne strčeny v inventáři jako u mě..). Pokud je strom ve městě - hra se chová dle předpokladů a obdržíš buď vyšší level stromu či sadu na levelovací upgrade pokud už máš věčný strom lásky.. Pokud ale ve městě strom žádný není.. hra se chová jako by jsi měl obdržet základní strom lásky... Můžeš se zkusit obrátit na support zda ti nepomohou a odměnu nenapraví ručně.. ale moc bych si od toho nesliboval.. to že má někdo bonusový předmět v inventáři a ne ve městě je defacto jeho problém..
 

DeletedUser9295

Host
Já ho před prodáním postavil a pak smazal.
Dík za odpověď, prubnu to :)

Tak už vím, musí se prodat při úkolu "prodej dekoraci" Jakmile prodáte před tím nějakou jinou, dostanete základní velikost :/
Škoda, že to tam nepřipsali
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru