Diskuze k verzi 1.269

minosk

Nováček
Halloweenská událost - Bylo to však trochu chaotické,... Odpad zůstane odpadem, něco tak rozbité, otřesné a stupidní jako tento event snad již nebudete opakovat.

Ze zbytku oprav a popisu typu: Zdá se, že Androidu se nic nelíbí - doslova!


Zde DOSLOVA! nic víc než výmluvy z mateřské školky, je to pouze a jenom Vaše neschopnost něco otestovat nikoliv problém Androidu. Domnívám se že by jste měli místo vymýšlení nových a nových nesmyslu přestat na rok dělat novinky a hru opravit. Není možný aby se hra s hluboce podprůměrnou grafikou sekala na na RTX 4070TI s i9 nebo u mobilu se Snapdragon 8, každopádně vy jste to DOKÁZALI! (ironicky potlesk). Opravdu nerozumím kdo je Vám ještě ochotný za to platit. Taky by bylo za hodno zamyslet se nad optimalizaci velikosti jelikož v mobilu jste již daleko za 2GB obsazeného prostoru co je na tento typ hry asi tak 10 více než by bylo zdrávo.
 

Pan Perlička

Nováček
Není možný aby se hra s hluboce podprůměrnou grafikou sekala na na RTX 4070TI s i9
Když tak o tom přemýšlím...:confused:
já hru hraju na starším počítači s gt 630 a i5 a ani jednou se mi nesekla. Gpu (jen tak pro info: moje gpu má 2gb oproti tvým 12gb) je využitá na 10 %, procesor tak na 5%, jestli se hra seká je to důvodem internetu, ne hardware.
 

minosk

Nováček
Když tak o tom přemýšlím...:confused:
já hru hraju na starším počítači s gt 630 a i5 a ani jednou se mi nesekla. Gpu (jen tak pro info: moje gpu má 2gb oproti tvým 12gb) je využitá na 10 %, procesor tak na 5%, jestli se hra seká je to důvodem internetu, ne hardware.
Jistě na optice je to problem Internetu nikoliv problem serveru FoE.... Jeste ze stejny problem nepozoruji nikde jinde :D nebo po 50 bojich v CB je to tak zasekane a zpomalene ze je potrebne opetovne nacteni stranky. S podivem koukam ze tva GT630 jede na 10% pri hrani FoE? To jenom poukazuje na to jak mizerne je to naprogramovane :)
 

"NoVa

Moderátor​

Rádi bychom také učinili další oznámení pro naše mobilní hráče: v nadcházejících dnech zmizí z mobilní verze hry žebříček CvC (založený na prestiži). Jak jsme již dříve oznámili, v blízké budoucnosti CvC vypneme. Odstranění žebříčku CvC z mobilní verze je součástí naší technické přípravy na něj."

V nadcházejících dnech ale zmizel žebříček ne cvc ale právě ten cb.
A k tomu jako bonus zmizelo i oslabení udělané ten den u hráčů.
:) něco se nepovedlo a nebo záměr?
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
To je související chyba, která bude opravena. Jak žebříček tak ukazatele v cechovních bitvách. :)

Upřesnění - tyto problémy se opraví s další verzí příští týden.
 
Naposledy upraveno:

-matesking-

Nováček
No co takhle upravit ty připitomělé vyskakovací okna při každém sběru hromových věží? Když už teda by se v tom někdo začal šťourat tak by neškodilo teda udělat místo tech vyskakovacích blbosti "chat log" kde by se teda zobrazilo vse co se ukazuje do vyskakovacich oken. Nejen ze to nebude otravovat pri sklizni ale i bude prehledne videt zpetne co jsem sklidil. Nemusí se to uchovávat do nekonecna ale treba jen den nebo do odhlaseni. To je jedno jen aby se nemuselo x krat za sklizen neco tak otravneho klikat.... Ano muzu mit za 5 dia nebo za premko sklizen bez starosti ale sorry ja tyhle informace o tom co jsem sklidil nepotrebuju po kazdem kliknuti (sklizni).
 
Nahoru