Diskuze ke Dni sv. Patrika

Jj, díky - zas úplný debil nejsem, význam mečů a štítů jsem pochopil už před mnoha lety, když jsem začínal. Novinkou je pro mně tohle:
cokoli s pyramidou - bonusy platné jen v CE
cokoli s vlajkou - bonusy platné jen v CB
(cokoli s pěstičkou - bonusy platné jen c KI)
Protože eventy až na výjimky vypouštím, různé války taky nehraji, některé věci jsou pro mně (když si jich náhodou všimnu) novinkou.
Předpokládám, že CE= cechovní expedice, CB= cechovní bitvy, KI= netuším co je.
Díky :)
KI je KILL, to je dneska "moderní".....
 

minosk

Nováček
Jako proč? Opět přidány další stovky a stovky klikání, finále budovy posunuto až někde na 450. Hra místo zábavy a budováni se změnila jenom na hodiny tupého a naprosto zbytečného klikání.... Nevím jestli Vám tohle naláká nové platící hráče, ale spíš ne a ještě odejdou ty stávající...
 
Jsem zatím udělal 3 města, otevřel 6x bedny (3 sklárny lvl2), koupil zlatou lištu a nikam se neženu. Letos to neustálé sledování výroby v Patrikovi taky vypustím.
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Jako proč? Opět přidány další stovky a stovky klikání, finále budovy posunuto až někde na 450. Hra místo zábavy a budováni se změnila jenom na hodiny tupého a naprosto zbytečného klikání.... Nevím jestli Vám tohle naláká nové platící hráče, ale spíš ne a ještě odejdou ty stávající...
Pokud chceš jen hlavní budovu na max tak ti stačí dojet na 200, tzn udělat +- 6 měst, to jde úplně v pohodě.
 

vasa.jedlicka

Komentátor
Jako je pravda, že ten kloubouk bonus jsme na začátku odklikli snad půlka cechu a další co znám, prostě člověk chtěl hned proklikat manažera na trojku a ono mu tlačítko na zlaťáky uhne protože to může zaplatit kloboukem a vyskočí tam tlačítko.. docela na posrání.. :D
 

Elrrond

Turista
Ten kdo vymyslel disajn tlacitka a jeste bez potvrzeni na ten klobouk to byl hlava. Koupite is manazera a hned vam tam skoci pod tlacitko klobouk. A lehce se ukliknete! To je fakt debilne vymyslene
 

d arvit

Odborník
naopak je do vymyšlené naprosto geniálně - protože přesně takhle to má fungovat - uklikneš se v době kdy to vůbec nechceš a vůbec ti to nepomůže a vinu můžeš svalovat jen na sebe. Na tomhle principu pracuje v různých hrách spoustu věcí (viz. třeba to slavné uzdravení jednotek za diamanty) jak dlouho trvalo než to milostivě posunuli jinam - tam už to bylo strašně nápadné
 

Termi

Komentátor
Jako je pravda, že ten kloubouk bonus jsme na začátku odklikli snad půlka cechu a další co znám, prostě člověk chtěl hned proklikat manažera na trojku a ono mu tlačítko na zlaťáky uhne protože to může zaplatit kloboukem a vyskočí tam tlačítko.. docela na posrání.. :D
No, vzhľadom na to, čo vidím u ostatných veciach tejto hry, sa tomu už ani nečudujem. Ale aj ja patrím k tým, kto to "vlastnou" chybou (ako píše d arvit) preklikol.
 

Termi

Komentátor
naopak je do vymyšlené naprosto geniálně - protože přesně takhle to má fungovat - uklikneš se v době kdy to vůbec nechceš a vůbec ti to nepomůže a vinu můžeš svalovat jen na sebe. Na tomhle principu pracuje v různých hrách spoustu věcí (viz. třeba to slavné uzdravení jednotek za diamanty) jak dlouho trvalo než to milostivě posunuli jinam - tam už to bylo strašně nápadné

Neviem o akých hrách je reč, ale toto normálny človek nenaprogramuje. Viac k tomu ani nejde napísať, aspoň nie slušne ;)
 

Caratic

Komentátor
jj také patřím do skupiny "ukliknutých". I hráči v cechu. Začínám si myslet že šlo o větší část serveru, zbytek byl prostě pozorný, nebo začal hrát později, kdy už mohli být hráči varováni třeba v cechovním vláknu. Za blbost se platí a v tuto chvíli mi to je jedno. Bo odměny v amatérské a bronzové lize...arcidruidskou chýši už mám z některého z předchozích eventů a dříme v inventáři (už je tou rychlostí vývinu budov pro mě v poměru zisku/místa v tuto chvíli nevýhodná) a doktora z hor?... trochu předpokládám že půjde získat z miniher, ale to je odhad. Vylepšení arcidruidské chýše na platinovou..no líbila by se, ale za ten čas nekonečnej v této minihře...uvidím...Každopádně si zrovna z tohoto eventu nebudu trhat žíly:).
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Co je to ta rivalská výzva ? Nenašel jsem to ani tady ani ve wiki
Tady je oznámení o zavedení této funkce.
Prakticky je to úkolová linka (cca 32 úkolů většinou) co trvá 2-3 dny. Většinou jsou během událostí ale můžou být i mezi událostma.
V aktuální události (Den Patrika) budou dvě, ta první by měla začít zítra ráno.
 

vasa.jedlicka

Komentátor
Zobrazit přílohu uživatele 7019
To ie celku drahé plnění ukolu vzhledem ktomu že bonus se vzthuje jen na ty 2 hodinové a ty 4 hodinové znamenaji 2x 700 hrnců
Neboj, hned další je o zakoupení 8hodinového přeskočení :D :D .. takže jsem zahučel 2600 zlata jen to hvízdlo :D.. poprvé a naposled.. vyřadilo mě to z eventu docela :D .. na to že z toho Rivala člověk dostane jen 1000 zlata a MINIMÁLNĚ 2600 do toho musí nasypat.
 

Caratic

Komentátor
No tedy musím říci, že minihry (rivalské výzvy) jsou opravdu síla. Na jednu stranu mince mě jejich obtížnost láká překonat víc než uspět v samotném eventu, druhá prostě ví, že by to byla blbost.

Fakt jsem si s chutí zahrál tento jinak mimořádně (pro mě) neoblíbený event jiným způsobem. Všechna čest. Na druhé minihry se těším o to víc, že už vím co mám očekávat.

No a to mé ale:
Nováčci se tady ani neuprdli a s nimi i hráči musející být v práci nad rámec třeba 8mi hodin.
Je na to příliš krátký čas. Sám už vím, že je také nedokončím i když podle reakcí viz výše je to vlastně výhoda.

Celkově veliká pochvala týmu.
 
Naposledy upraveno:
Nahoru