Diskuze ke změnám v Kvantových invazích

NoVa

Moderátor

Člen týmu
První sada vylepšení pro Kvantové invaze přichází, zahrnuje několik žádaných funkcí a upozornění. Veškeré informace se dočtete v oznámení, a tady o nich můžete diskutovat.

V oznámení nejsou sice zobrazeny všechny možnosti preferovaných možností na uzlech, ale budou k vidění i jednotky, zboží a mince/zásoby k darování. :)
 

Gorwor

Dopisovatel
Jojo, jasně že tu tabulku ceny medajlí dali ve stejné podobě, jako na betu. To je srandy kopec, čtvrt století klikání KI a máme 10 rozšíření doma
 

Dan 77

Veterán
- Připravte se lépe díky přehledu budoucích uzlů
V oznámení nejsou sice zobrazeny všechny možnosti preferovaných možností na uzlech, ale budou k vidění i jednotky, zboží a mince/zásoby k darování. :)
No mě by zajímalo, jestli vůbec bude dopředu vidět, jaký bonus cech získá zabráním posádky ("kotouče") a jaký bonus cech sebere bossovi zabráním pevnosti. Aby to při volbě cesty nebylo jen střílení naslepo.

Dále by neuškodily k těm uzlům nějaké stručné popisky. Například stále nevím jednu věc. Proč že bosse podporuje červená i modrá pevnost, když má boss vždy jen jednu z těchto barev? To jako u bosse platí modré i červené % bonusy (třeba nastřídačku)? Nebo jenom jedny?

A co se týče nedodělků, tak toho je mnooooohem víc, co ještě chybí v QI opravit/dodělat.
 
Naposledy upraveno:

Dan 77

Veterán
Jojo, jasně že tu tabulku ceny medajlí dali ve stejné podobě, jako na betu. To je srandy kopec, čtvrt století klikání KI a máme 10 rozšíření doma
Asi s těmi rozšířeními budou šetřit a pouštět jich radši málo. A abychom získali všechna, bude to na dlouho. Možná ale to sbírání kvantových medailí někdy půjde rychleji, například až bude v QI raný středověk atd.? Uvidíme někdy v budoucnu...
 

Ušák Evžen

Odborník
ten skok narustu mezi druhym a tretim rozsirenim je teda hodne divny, vypada to tak,ze dve rozsireni ze hry, pak uz za placene prukazy
a hlavne to je snad na roky tohle
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Proč že bosse podporuje červená i modrá pevnost, když má boss vždy jen jednu z těchto barev? To jako u bosse platí modré i červené % bonusy (třeba nastřídačku)? Nebo jenom jedny?
Obecně mají pevnosti posilovat bosse, tak pro oba případy, kdy boss může být buď modrý nebo červený uzel, poskytují oba bonusy najednou. Barva bosse, respektive bojových uzlů obecně, je orientační pro hráče a to, jaké své bonusy při bitvě budou použity.
 

Dan 77

Veterán
Nastavení upozornění na QI je v mobilní aplikaci dvojmo (v obecných upozorněních a potom ještě zvlášť) a ne vždy je to přeložené do češtiny.

No mě by zajímalo, jestli vůbec bude dopředu vidět, jaký bonus cech získá zabráním posádky ("kotouče") a jaký bonus cech sebere bossovi zabráním pevnosti. Aby to při volbě cesty nebylo jen střílení naslepo.
Tak aspoň že tohle je součástí aktualizace taky (i když to není v oznámení ani na obrázcích).
Obecně mají pevnosti posilovat bosse, tak pro oba případy, kdy boss může být buď modrý nebo červený uzel, poskytují oba bonusy najednou. Barva bosse, respektive bojových uzlů obecně, je orientační pro hráče a to, jaké své bonusy při bitvě budou použity.
Ahá, konečně to chápu. :cool: Takže když jsou v dané úrovni dvě pevnosti, není každá pevnost (modrá nebo červená) na jiná % a není tam ani žádná chyba v zobrazení, protože obě dvě pevnosti dělají totéž, že poskytují bossovi modrá a červená %. A teď na to koukám, že i ty "kotouče", ať už je modrý nebo červený, dělají vlastně totéž - poskytují všechna bojová % (sice méně, ale na všechny následující střety, nejen na bosse). Akorát samozřejmě k jejich získání jsou potřeba taková %, jakou má barvu ten daný uzel.
 
Naposledy upraveno:

Dan 77

Veterán
Přesně tohle jsem doufal, že se nestane...
1715201449787.png
Sice je na přístupovém bodě do QI vykřičník, když mám dokončenou výrobu... Proč ale taky nebliká ikonka kvantové osady? Nemyslí se vůbec na hráče, pro které budou QI zcela nové a kteří by tím byli nasměrování tam, kde je něco k vyřešení (místo pouze na mapu).

V mobilní aplikaci je to stejné - v QI chybí vykřičník přes ikonku Osada, když tam mám dokončenou výrobu ke sběru. (A pak přes ikonku Výstavba zůstává nepřetržitě, i když tam naopak být nemá :))

A upozornění, které do mobilu přijde, je taky nepřesné. Píše se v něm, že je dokončená výroba v osadě - není tam ale napsáno, že v té kvantové. :)



Takže vylepšení sice vítám, ale tohle jsou přinejlepším polovičatá vylepšení.
 

Ušák Evžen

Odborník
jo v novych KI zvysili pocet medaili v postupu, ale az ted jsem si vsiml ze ti nemecti smejdi zvysili postup z 30 na 40 bodu, co jsem hledal,jsem ani tuk nenasel info o tehle zmene od nich...fakt uz me zacinaji stvat
 

Ušák Evžen

Odborník
a on uz to nekdo spocital,takze timhle novym progreseme misto 30 je 40

dostanete v hlavnich cenach ted:
o 2000 medailii vice..LOL pri tech cenach rozireni
ale o 1300 stripku mene
a ty dokoncovaky specialni jen 5 misto 7
o dve vyberovky Neo Kolosa mene

no neni to INNO, nemecti svindliri, fakt jsem nenasel nikde,ze by zminili tuto zmenu,
smejdi s hrncema, smejdi s KI
 

Dan 77

Veterán
jo v novych KI zvysili pocet medaili v postupu, ale az ted jsem si vsiml ze ti nemecti smejdi zvysili postup z 30 na 40 bodu, co jsem hledal,jsem ani tuk nenasel info o tehle zmene od nich...fakt uz me zacinaji stvat
Co máš na mysli - já to mám v průkazu furt po 30 bodech postupu??
40 postupu to chce jenom na získání první truhly zdarma při losování po konci aktuální QI.
A počty medailí tam mám taky furt stejně: 10 000 v základu, 12 500 za stříbrnou truhlu, 15 000 za zlatou truhlu.

Tak hledej lépe, je to napsáno v oznámení.
Co je napsáno v jakém oznámení? O žádné takové změně nic nevím.

Nepíšete vy dva o něčem, co je zatím "jen" na Betě?
 

Ušák Evžen

Odborník
Co máš na mysli - já to mám v průkazu furt po 30 bodech postupu??
40 postupu to chce jenom na získání první truhly zdarma při losování po konci aktuální QI.
A počty medailí tam mám taky furt stejně: 10 000 v základu, 12 500 za stříbrnou truhlu, 15 000 za zlatou truhlu.


Co je napsáno v jakém oznámení? O žádné takové změně nic nevím.

Nepíšete vy dva o něčem, co je zatím "jen" na Betě?

ale v dalsim mistrovstvi bude misto 30 bodu k cene nutno 40 bodu,takze defakto ziskam 2000 medailii navic,pri urcitem pokroku,ale ztratim dalsi ceny
HLAVNE STRIPKY
 

Dan 77

Veterán
To jsem pochopil, ale ve hře žádnou takovou změnu nevidím.

Jeden hráč od nás ale píše, že prý mu podražilo nakupování 45 000 kompasů z 225 na 310 střípků. Ale já tam vidím furt 225 střípků (byť to nekupuju). Takže se dělají změny, které navíc pociťuje jenom část hráčů???
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu

Dan 77

Veterán
Zase ty polovičaté změny... Na úrovni 8 najednou zmizelo info o tom, co pevnost poskytuje za bonus (resp. o kolik bonusů přijde boss, pokud ty pevnosti zabereme). Na předchozích úrovních to chvíli po změnách v QI vidět bylo a teď najednou ne, divný.
1715428180464.png
1715428241593.png
 
Jeden hráč od nás ale píše, že prý mu podražilo nakupování 45 000 kompasů z 225 na 310 střípků. Ale já tam vidím furt 225 střípků (byť to nekupuju). Takže se dělají změny, které navíc pociťuje jenom část hráčů???
Jakýkoliv nákup střípku (kompasu) zvedne jejich cenu toto zdražení je resetováno v 00.00 hod opět na původní cenu.
Dodatek.
Bez ohledu na to který balik stříbku (kompasu) koupíš zdráží se všechny stejně.
Takže pro hráče co kupují střípky (kompasy)vicekrat za den je vyhodné brat ten nejvyší balik 100 000 kompasů.
 
Nahoru