Diskuze o 1.186

Y u m a n

Komentátor
ano máš pravdu je tolik důležitých vylepšení ale to vzdání je fakt důležité a proto tímto INNo Games za to děkuji :rolleyes:
 

Netas

Turista
Nové zprávy jsou super! Díky za ně! ale chtěl bych se optat, zdali by nebylo možné navýšit kapacitu vláken na 160 lidí?

Máme svou školku, která je plná , dohromady máme 155 lidí a je nanic mít dvoje vlákna, jak na náhozy, tak pokec atd. ..... tohle by dost ulehčilo, díky.
 

Fotřík 1.

Komentátor
To si jako vazne tvurci mysli, ze usnadnili komunikaci a jeste se za tenhle naprosty nesmysl budou placat po ramenou? Drtiva vetsina pouziti zprav je vlitnuti do nich, podivani se na nove zpravy a pryc. Drive v jednom seznamu, ted ve trech ruznych zalozkach. Rikat tomu usnadneni komunikace muze jen... a zde se radeji zastavim, protoze bych mozna presel do vulgarit.
Nez by radeji zapracovali na sjednoceni rozhrani mezi PC a mobilni verzi, jako napriklad stejne rozmisteni tlacitek. To by usnadnilo hrani! Pri prechazeni mezi PC a mobilem se mi casto stane, ze mistu utoku v provincii vyjednavam a zbytecne prijdu o zbozi. Jenom proto, ze tvurce mobilni verze dost nepremyslel a dal tlacitka presne opacne nez na PC.
O smesne mrnavych tlacitkach pro Pomoc a navstevu hospody v PC verzi nemluve. Na monitoru s vysokym rozlisenim je problem to pri rychlejsim klikani trefit.
Nebo treba nerespektovani nastaveni se vsemi animacemi vypnutymi. Spousta animacnich prvku ve hre na to nastaveni kasle, a nejen eventy - otravna a pomala animace pri vyjednavani, animace zpravy "Vyhra" na konci bitvy, zatmivani/rozednivani, preskakovani ukolu a dalsi. Jednou jsem si animace vypnul a to znamena, ze fakt zadnou nechci. Zdrzuje to a po tisicim zobrazeni naprosto nudi a stve.
A chcete lidem skutecne usnadnit hrani? Po automaticke bitve automaticky doplnte zranene nebo zabite jednotky zdravymi stejneho typu, pokud jsou v inventari. Na mobilu je vymena jednotek neskutecne pomala. Zvlast pokud mate tech jednotek v inventari fakt hodne, vic nez nekolik desitek tisic. Ale samozrejme by to potesilo i na PC.
 

Netas

Turista
a ještě by možná stálo za to, převymyslet ty žluté tufliky v jednotlivých založkách, když jsem otevřel zprávy a viděl, že nové zprávy jsou ve vláknech, která mě nezajímají, tak bych byl rád, kdyby žlutá tečka zmizela po zavření zpráv, ne až tím, že musím kliknout na "označit vše jako přečtené" ....

je super, že herní zprávy zmizely do vlastního chlívku .... jen mám pocit, že nám co řídíme CB přes hlavní vlákno to udělalo zase čáru přes rozpočet ... hlavní vlákno by mohlo být nad obojím - jak cechovní tak společenské konverzace... nahoře, velké tučné ...

co se týče vláken ... proč je tam písmo jak pro slepé ? chápu, že to hrajou lidi jako je fotřík, co na to nevidí, ale pořád existuje lupa. Vím, že to jde i zmenšit, ale velikost všeho ostatního mi vyhovuje, jen ty zprávy jsou zbytečně moc velké .... nebo at je možnost at si kazdy nastavi co se mu libi ....
 

Dan 77

Veterán
Nové zprávy jsou super! Díky za ně! ale chtěl bych se optat, zdali by nebylo možné navýšit kapacitu vláken na 160 lidí?

Máme svou školku, která je plná , dohromady máme 155 lidí a je nanic mít dvoje vlákna, jak na náhozy, tak pokec atd. ..... tohle by dost ulehčilo, díky.
A vy jste se oba cechy navzájem přidávali do přátel, že si všichni členové obou cechů můžete házet body do budov, měnit si obchody atd.?
 
Nahoru