Diskuze o 1.200

Tomas 0482

Psavec
Při dvojím kliknutí na tlačítko „Pokračovat do dalšího města" v události svatého Patrika docházelo výjimečně k technické chybě. Opraveno.
Moc nechápu tento bod. Ta událost už dávno skončila ne? :D

Jinak papírový vzhled se mi samozřejmě nelíbí, ale na názor hráčů se stejně nehledí, už při prvním návrhu světlého pozadí byly stížnosti a stejně se zavádí vesele v dalších částech hry. Hra jde jako jediná přesně obráceně než ostatní aplikace, které zavádí tmavé mody. V noci nepohodlné a za mě míň přehledné plus se mi to tolik nelíbí.
 
Moc nechápu tento bod. Ta událost už dávno skončila ne? :D

Jinak papírový vzhled se mi samozřejmě nelíbí, ale na názor hráčů se stejně nehledí, už při prvním návrhu světlého pozadí byly stížnosti a stejně se zavádí vesele v dalších částech hry. Hra jde jako jediná přesně obráceně než ostatní aplikace, které zavádí tmavé mody. V noci nepohodlné a za mě míň přehledné plus se mi to tolik nelíbí.

Nehledě na to, že světlá víc žere baterku. Prostě je to komplet špatně. Ale to už fakt asi nemá smysl ani komentovat...
 

DeletedUser

Host
  • Provedli jsme několik vylepšení, která umožňují v prohlížeči použít vysoké rozlišení pro zobrazení provincií na mapě kampaně, Obrazovky bojiště, obrazovky Cech vs. cech a obrazovky Cechovních bitev.
V CvC se mi teď na obrazovku vejde jen cca 50 % hexů v porovnání s předchozí verzí. Vylepšení hry? Určitě... :rolleyes:
 

Fotřík 1.

Komentátor
Jestlipak se podari nekdy sjednotit na PC verzi design tlacitek a napriklad zacit dodrzovat pravidlo, ze zadne tlacitko nebude nizsi nez vyska kurzoru mysi? Kdo se ma strefovat do tech nizkych nudli? (Pomoc, Automaticky utok atd.)
 

Fotřík 1.

Komentátor
Moc nechápu tento bod. Ta událost už dávno skončila ne? :D

Jinak papírový vzhled se mi samozřejmě nelíbí, ale na názor hráčů se stejně nehledí, už při prvním návrhu světlého pozadí byly stížnosti a stejně se zavádí vesele v dalších částech hry. Hra jde jako jediná přesně obráceně než ostatní aplikace, které zavádí tmavé mody. V noci nepohodlné a za mě míň přehledné plus se mi to tolik nelíbí.
Hadam, ze pristi rok tu bude zase. Do te doby by na tu chybu zapomneli. Jeste by mohli sjednotit nekonzsistentni preklady jako dorty/kolace nebo slavnost/udalost. Kdyz se to v ukolu jmenuje jinak nez ve skutecnosti, chce to fantazii, co tim chtel basnik vlastne rict.
 

Dan 77

Veterán
Bylo na čase s těmi notifikacemi a aspoň ten zoom u zadávání výrob poměrně rychle odstranili, to je dobře.

Ohledně papírového pozadí souhlasím s výše řečeným. V tomto ohledu je to downgrade. Nedávno dali světlé pozadí do žebříčku, možností cechu... Navíc cechovní fórum v appce nikdy nebude, takže na appce je mezi posledními zástupci tmavého vzhledu inventář...

V CvC se mi teď na obrazovku vejde jen cca 50 % hexů v porovnání s předchozí verzí. Vylepšení hry? Určitě... :rolleyes:
Posun v tomto směru nevidím. Jaké máš rozlišení obrazovky? Mně se vejde na obazovku 5 řad hexů nad sebou a 7 hexů na šířku.
Každopádně pokud je to tak, jak píšeš, tak je to asi downgrade. Já jsem zaznamenal jen to, že je v hexech menší grafická rozmanitost, celkově ubylo třeba stromů.

A když se má totéž stát třeba v CB, tak by se tam ale mohl přidat zoom... Na appce ten zoom jde, v prohlížeči ne. Ale zase to na appce často zamrzá, a to už vbec není dobře.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Host
Posun v tomto směru nevidím. Jaké máš rozlišení obrazovky? Mně se vejde na obazovku 5 řad hexů nad sebou a 7 hexů na šířku.
Každopádně pokud je to tak, jak píšeš, tak je to asi downgrade. Já jsem zaznamenal jen to, že je v hexech menší grafická rozmanitost, celkově ubylo třeba stromů.

Teď se mi vejde tak 9x10 hexů. Předtím cca 11x12. Stromky ani nekomentuju, předtím z nich šla vidět síla hexu, bez nutnosti na hex najíždět myší. Nevím, co tím chtělo Inno zase dokázat.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Dan 77

Veterán
A nemohli by vývojáři laskavě vrátit to, aby se mapa CvC vycentrovávala vždy na to místo, kde jsem ji naposledy zavřel, a po restartu hry vždy na veliteství svého vlastního cechu??? Proč se mi mapa otevírá kilometry daleko, kde se něco šustlo?? :rolleyes:

Copak si už vývojáři nepamatují, že když se tohle jednou objevilo ve hře, všichni jim to zdrbli a museli to vrátit do původního stavu? :mad: A teď další pokus o totéž? Proč? Vyhledat si změny na mapě (a nebývá jen ta jedna poslední, na kterou mě to posílá), si můžeme kdykoli ;), ale posouvat pokaždé kilometry mapu, abych se dostal tam, kam je to skutečně potřeba, to je otravné.


Stromky ani nekomentuju, předtím z nich šla vidět síla hexu, bez nutnosti hex rozkliknout. Nevím, co tím chtělo Inno zase dokázat.
Podle mě ušetřit místo na serverech
 
Naposledy upraveno:

Acodeti

Komentátor
Včerejší aktualizace přinesla značnou komplikaci v CB. Když člověk dává "automatickou bitvu", tak je všechno OK. Ale když bojuje poloautomaticky nebo ručně, tak po skončení bitvy se obrazovka přesune na horní polovinu bojiště (mám uprostřed D2T/D3Z), takže člověk nevidí provincii, na kterou útočil (B2T, B3X) a nevidí ani případnou vlajku zákazu.
Když na jednom světě udělám reload webu, tak mám po vstupu do CB uprostřed A3X (základna je na A4E). Útočím ručně na A4F, po boji se mi CB zaměří zase na D2T/D3Z.
Když na druhém světě udělám reload webu, tak mám po vstupu do CB uprostřed B3Z/B4H (základna je na B4F). Útočím ručně na B3X. Po boji se mi CB zaměří zase na D2T/D3Z.
Největší problém je to, že se mi skrývá vlajka zákazu. Okénko s útokem nijak nezobrazuje, jaká vlajka (zákaz, příkaz) je na dané provincii (to vidí jen velitelé, kteří tam mají zaškrtávací políčko), ale řadový člen nikoliv.
 
Naposledy upraveno:
Nahoru