Diskuze o 1.203

KallEll83

Nováček
Zdravím od dnešní aktualizace nemůžu hrát na mobilu hra se seká výkon je tak 5 %
Animace vše jsem zrušil hru jsem několikrát preinstaloval několikrát i aktualizoval a stále stejný problém
Telefon mam iPhone 7 dostatek paměti a i výkon je normální.
Nevíte někdo co se děje ?
 
Zdravím od dnešní aktualizace nemůžu hrát na mobilu hra se seká výkon je tak 5 %
Animace vše jsem zrušil hru jsem několikrát preinstaloval několikrát i aktualizoval a stále stejný problém
Telefon mam iPhone 7 dostatek paměti a i výkon je normální.
Nevíte někdo co se děje ?
Také se mi to děje, ale většinou, jsem, pokud mám ve městě nějakou nesebranou výrobu...
 

KallEll83

Nováček
Pořad dokola když se prihlasim na PC udělám výběr tak to na mobilu jede chvíli a pak znova to přestane začne se to sekat...už nevím co dělat
 
Mám stejný problém - hru mám na Iphone 6s plus- po aktualizaci se začla hrozně lagovat- na mobilní aplikaci nejde hrát a jak píší ostatní pokud seberu veškerou výrobu na počítači tak se mě pak na mobilu rychle načte a jde hrát normálně až do doby další výroby mince/kladívka/zboží/vb a td.
Jinak na mobilní aplikaci nehratelné!
 

Budik

Dopisovatel
Asi jen pro Jablíčkáře Android v pohodě.

Njn, vyhodit spoustu peněz za málo výkonu, hlavně, že to má nakousnutý jablko.
 

Anti Bílý

Psavec
Jednou snad pochopíš, že se vše netočí jen kolem výkonu.
V noci jsem v CB udělal na 3 roky starém ipadu přes 600 bojů. Víc než dvojnásob toho, co ostatní na androidu.
 

Tomas 0482

Psavec
Na androidu to sice jede plynule, ale já mám zase trochu jiný problém. Nejde mi pravděpodobně už od aktualizace rozkliknout ponorka na orichalkum a to stejný se děje i u lodi na promethium. Možná to je tím, že jsem ty přístavy už 4 měsíce nepoužil, tak mi je inno odstavilo :D ale pokud bych je náhodou chtěl použít, tak to nepůjde.
 

Acodeti

Komentátor
V oznámení o aktualizaci: "Po dokončení bitvy v Cechovních bitvách se mapa nevycentrovala nad daným sektorem. Je to opravené."
Má dnešní zkušenost: Není to opravené. Nahrál jsem si animovaný gif, kde je vidět, jak po ruční bitvě se mapa přesune na nějaké úplně jiné místo.
 
Nahoru