Diskuze o 1.206

DeletedUser

Host
Nejsem si jistej jestli už je po aktualizaci, ale při zadávání výroby na mě vyskočilo tohle:

Výroba.png

Trošku mi nesedí ta velikost ikony komodity i jejího množství. Možná jsem slepej, ale v oznámení nic o změně vzhledu okna výroby nic nebylo, tak hádám, že jde asi o chybu.
 

Freeler

Nováček
To řazení cechů v CB - to snad bylo podle ligových bodů ne? Nebo ještě podle něčeho jinýho?

A nyní teda se bude losovat a body nebudou podstatný?
A co je ID cechu, pořadí v cechovním žebříčku?

Díky za odpovědi
 

Dan 77

Veterán
Kromě opravy CB, že se cechy budou řadit zas jako původně, se opraví ještě několik chyb, kterých jsem si všímal, super.

To řazení cechů v CB - to snad bylo podle ligových bodů ne? Nebo ještě podle něčeho jinýho?

A nyní teda se bude losovat a body nebudou podstatný?
A co je ID cechu, pořadí v cechovním žebříčku?

Díky za odpovědi
V oznámení to není napsáno úplně jednoznačně. Prvním kritériem by měl být nadále počet LB. A pokud mají cechy stejné množství LB (jako například velká část cechů v diamantové lize s maximem 1000 LB), tak to bylo podle náhody. Poslední měsíce se ale potkávaly pořád ty samé cechy s 1000 LB, protože to nebylo podle náhody, ale podle ID cechu, což by se mělo vrátit do původního stavu.
ID cechu se přiděluje při založení, nikdy se nemění a slouží k jednoznačné identifikaci cechu v databázi FoE, ve hře ale tento údaj vidět není. Pořadí v cechovním žebříčku závisí na prestiži z CB, CvC a cechovní úrovně.
 
Nahoru