Diskuze o 1.209

d arvit

Odborník
jestli to bude fungovat jak se popisuje tak se docela těšim
přátelé - zbavení omezení na posílání vs přijímání, super
zpřehlednění surek - dobrá - kdyby to navíc bylo obráceně a nejaktuálnější suroviny se ukazovali jako první bylo by to dokonalý
úspěchy - jsem opravdu zvědavý co se ukáže u úspěchů splněných na max. jestli to bude ukazovat aktuální postup a ne jen hlášku o splnění.. samozřejmě přidání pár dalších stupnů a nějaký větší význam by se hodil (dosáhnutí v eventu či osadě by poskytlo drobný bonus ke konkrétnímu eventu či nějakou eventovou měnu navíc v každém eventu atd...
 

Aquarius

Turista
Taky by stalo za uvahu nenacitat odmeny z pvp areny o pulnoci, ale az rano nebo jako balicek do inventare. Takhle to napr. zaplacne listu fb o pulnoci a nove body se nenacitaji - odmena k nicemu.
 

Kesik2

Nováček
Za me zmenu v prehledu zbozi vymyslel nejaky mamlas. Palec dolu a to vyrazne. Stacilo tam strcit mezi ty veky jednu tlustsi caru nebo zmenit barevne pozadi a to by bohate stacilo. Ted pribylo neco, co kazdy po par dnech max tydnech stejne vi a ubylo aktualne zobrazenych informaci. Driv jsem videl 4 veky komplet najednou, ted vidim 2 a jen cast dalsich dvou. :(
 

Dan 77

Veterán
Palec hore za každou herní úpravu v záplavě eventů ;)
Přesně!
Tolik dáááááá(.....)áááááávno žádaných úprav k "nedodělávkám" a konečně jsme se několika z nich dočkali. ;)
Ale že jsme si museli počkat hezkou řádku let, co!! :po_O:rolleyes::eek::mad:
(+ jako bonus oprava několika nedávno vyskytnutých chyb)



Neměl ten nick jiný barvu oproti textu ještě včera?
Zobrazit přílohu uživatele 5200
Nevím jestli aktualizace už vyšla, ale toto by v ní být nemělo, ne?
Jj a ve zprávách je totéž, že tam nich odesílatele splývá se začátkem zprávy. Jeden z mála downgradů této aktualizace...

Taky vám teď (na pc) zůstává vyfiltrovanej inventář hledáním ? (nebo jak to nazvat)
A jo, vidíš - a to je podle mě taky super, když chceš stavět třeba víc stejných budov za sebou kvůli splnění úkolu v eventu apod. nebo když chceš použít víc výběrových sad na Sochu cti apod. ;)

Za me zmenu v prehledu zbozi vymyslel nejaky mamlas. Palec dolu a to vyrazne. Stacilo tam strcit mezi ty veky jednu tlustsi caru nebo zmenit barevne pozadi a to by bohate stacilo. Ted pribylo neco, co kazdy po par dnech max tydnech stejne vi a ubylo aktualne zobrazenych informaci. Driv jsem videl 4 veky komplet najednou, ted vidim 2 a jen cast dalsich dvou. :(
Za mě by to taky stačilo, pořadí ér znám i to, co je v nich za druhy zboží, ale někomu to třeba pomůže. Vidím pořád 4 věky najednou, asi záleží na velikosti displeje/monitoru.
 

Borat

Člen
Ta příšernost, rozdělit zboží podle dob na trhu v okně vytváření nabídky je z této aktualizace? Pořádný palec dolu. Děs. (Týká se hraní na Win10.)

To okno zobrazovalo zboží za 4 doby. Naprosto jasný záměr autora.

Teď tam nějaký mudrlant přidal zbytečné nadpisy dob a okno o dva řádky nezvětšil. Zobrazit se dá zboží jen ze dvou dob a pak se musí rolovat a rolovat a rolovat. Hodně nepříjemná úprava.
 
Třeba výrobny vojáků se mi rozsvítí Zzz, jakože jsem ztratil vojáky v boji, aniž bych bojoval. Když dám vyrobit, celá hra spadne. Toto dělalo i v egyptské osadě při zavádění jako novinky.
Hraju přes android. A celkově mi přijde hra teď zpomalená a dlouho načítá jak boje, tak klávesnici a psaní.
 

Dan 77

Veterán
No tuto chybu u sebe nepozoruju, ani jsem ji nepozoroval při startu egyptské osady. Ale je pravda, že přes mobil na hře moc nejsem. Hlavně to nahlásit na herní podporu.
 

dudasek

Znalec
egypt se zlepšil-souboje se už nepřerušují-kolikrát mě to vykoplo 2* za sebou...ty výrobny jsem neviděl:moc o vojcly nepřicházím...
 
Nahoru