Diskuze o 1.211

Chimichurri

Psavec
Hlavně pro nové hráče to může být matoucí, já odhaduji že tam jsou dny, ale...
vážně? Jen odhaduješ? :) nemyslím, že to je pro někoho matoucí....tyhle barvy se běžně používají všude (dokonce i na semaforech) a mají všude stejný význam. Někde je to ještě rozdělené na 4 časové údaje a pak to doplňuje barva černá, ale význam těch barev je všude stejný.
Zelená- aktivní
Oranžová(nebo žlutá)-méně aktivní
Červená- neaktivní(nebo velmi málo aktivní)
Černá -totální mrtvola(zde nezastoupena)
takže čistě logicky....když zelená je aktivní a červená je neaktivní (a obě barvy jsou v jednotkách dnů), tak nejspíš ta středová oranžová nebude na roky....
 

Chimichurri

Psavec
Jak je možné že si mě přidal do přátel někdo, kdo je 7 dní NEaktivní? A tento neaktivní člověk mi vstoupil také do velkolepky?
to asi záleží na tom, čím je ona "přátelská" aktivita měřena. Pokud je to příchodem na hru, tak je to nesmysl a navíc pro mě nepřínosná informace při rozhodování koho si v přátelích nechat a koho ne. Pokud je ta aktivita měřena návštěvami v krčmě a motivacemi, pak máš neaktivního přítele, který sice chodí na hru, ale nijak ti nepomáhá.
Ví někdo jak je posuzována ona "aktivita"? Já to totiž nenašel.....ale nutno přiznat , že jsem to ani nijak zvlášť horlivě nehledal :D
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Tak určitě je to podle přihlášení do hry, jelikož je to stejný jako ten indikátor v cechu.
Jak je možné že si mě přidal do přátel někdo, kdo je 7 dní NEaktivní? A tento neaktivní člověk mi vstoupil také do velkolepky?
Tady si myslím že to může být tím že se ty puntíky aktualizují asi jen jednou denně. Tudíž pokud se přihlásil teprve dnes (po nějaké době) tak mu tam bude svítit ještě ten červený puntík... koukni kdyžtak zítra na toho hráče jestli už bude mít zelený.
 

erza scarlet

Dopisovatel
Kamarád si stěžoval, že když levlí technologie, tak to má všude po 1 forge a nemůže přidávat po deseti. Musím říct, že má pravdu. Viděla jsem to schema a proč je tam ted vlevo button přidání po 1 foe a v kolonce na dopsání čísla opět po 1 foe. proč tamnení defaultně 10, aby si hráč vybral kliknutím 1 bod, přidáním 10 bodů a nebo si přepsal číslo na co chce? to zas někdo nedomyslel
 

erza scarlet

Dopisovatel
A to mě právě přijde jako práce navíc. Bud to člověk naklikal po desítkách (chybělo např. 20 fb do výzkumu čili 2x klik) a nebo by to tedy ted napsal do řádku (chybí např. 250 fb do výzkumu). Jenže než nakliknu řádek, napíšu číslo, potvrdím, trvá to dýl než 4 kliky (čili 40 fb). A přepsat předepsané číslo 1 stojí úplně stejně času jako kdyby tam bylo předepsané číslo 10. Stačí si to zkusit v praxi.
S tím rozdílem, že někdy by člověk odmávnul po desítkách malý výzkum. Tedka po jedničkách už mi skutečně nezbývá nic jiného, než to otrocky pokaždé vypsat. GG
 

OffTheWall

Psavec
Ta hláška v CB na sektorech označených stopkou je pěkně otravná, když se chci jen podívat, kolik má hex slotů, zda stojí tábory nebo potřebuji rychle zavřít, za mě palec dolů.
 

RTV4

Psavec
A to mě právě přijde jako práce navíc. Bud to člověk naklikal po desítkách (chybělo např. 20 fb do výzkumu čili 2x klik) a nebo by to tedy ted napsal do řádku (chybí např. 250 fb do výzkumu). Jenže než nakliknu řádek, napíšu číslo, potvrdím, trvá to dýl než 4 kliky (čili 40 fb). A přepsat předepsané číslo 1 stojí úplně stejně času jako kdyby tam bylo předepsané číslo 10. Stačí si to zkusit v praxi.
S tím rozdílem, že někdy by člověk odmávnul po desítkách malý výzkum. Tedka po jedničkách už mi skutečně nezbývá nic jiného, než to otrocky pokaždé vypsat. GG
Mě se tahle novinka také moc nelíbí, protože pokud vím, tak dříve tam bylo 1FP 10FP a Všechny FP, takto nevím kdo by dával určitej počet FP a k čemu by to bylo.
A když už je to podobné jako na VB, tak mi tam chybí upozornění, protože jsem to testoval a omylem jsem dal do výzkumu všechny body. :D
 

joujou111

Nováček
Od poslední aktualizace (tmavá grafika na mobilu) jsou zde pro mne CB téměř nehratelné, strašně se to seká a dlouho trvá, než se načte tabulka k sektoru. Do teď fungovalo dobře. Mobil není zas tak marný a nepomohl ani komplet reinstal hry, takže za mne velké zklamání :-(
 
Nahoru