Diskuze o aktualizaci 1.158

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

KaseO

Administrátor

Člen týmu
Community Manager
Další aktualizace je za dveřmi a přináší některé očekávané změny. Diskutovat a ptát se můžete zde.
 

dudasek

Znalec
no šintó dodžó jsem neprodával,tak jsem si nevšiml-ani report chyby jsem nezaznamenal...
zrušená výroba se započítávala?:zatr sakr a já furt smažil kladiva a prodával budovy!....

a že 2+pozice na prodej ve starožitnictví se musí hodit ve stejný čas současně-na to jsem upozornil v chybách---kde je to napsané?něco bych hodil "2h" a další na "24h"-ale nelze?...5slotů půjde spustit také jen na jeden čas?!
 

DeletedUser13247

Host
A rozsireni za medaile zase nic :( bude vubec nekdy jeste nejaky ?
 

DeletedUser13247

Host
rozšíření jsou rozdaná- přidají až bude zase nová doba
to ja vim, ale prijde mi proste, ze jsou momentalne medaile uplne k nicemu, mam jich asi 2 miliony a rozsireni zadny. Nez bude dalsi doba tak jich budu mit kolik? 5 mega ? a k cemu? Kdyz bude jedno rozsireni za cca milion...
 

d arvit

Odborník
jestli tě to uklidní, tak na tenhle problém už narazila spousta lidí a že jich maji krapánek víc..
prostě se ti budou válet na účtu jako zlato...
 

dudasek

Znalec
koupíš si hned rozšíření za mega a budeš za medaile rád..já jsem teď v průmyslu:medailí 2,2mega a rozšiřko za metály už nedostupné-musím do další doby..to tě pak potěší "obrovský balík medailí :6k",co dostanu jako odměnu v eventu,co myslíš?!
 

Monkeyskunk01

Dopisovatel
koupíš si hned rozšíření za mega a budeš za medaile rád..já jsem teď v průmyslu:medailí 2,2mega a rozšiřko za metály už nedostupné-musím do další doby..to tě pak potěší "obrovský balík medailí :6k",co dostanu jako odměnu v eventu,co myslíš?!
Počkej, za medaile to není omezené dobou nebo jo? Já teď šetřím na to za 760 k (cca 500k mám) a píše mi to ještě zbývají 3 a podle wiki je to za 760 3. od konce. Takže bych řekl, že další už nebudou. Co vím, tak za dia se to otvírá podle doby + z výzkumu a mapy (mapu lze dopředu, výzkum a medaile ne). Nebo se pletu? Jinak pro dlouho hrající hráče je to samozřejmě málo, ale já - považujícího se za zlatý střed :-D i těch 760 k našetřit chvilku trvá. První dvě místa v náhozech jsou většinou zabrané Arcy 100+ a od 3. místa to zas taková sláva není. Takže hromada lidí není ani v polovině možných rozšíření za medaile. Člověk to musí brát globálně a ne podle sebe. Řekl bych, že oproti zásobám a mincím je 2M medailí ještě celkem málo.
 

dudasek

Znalec
každá dob má přiděleno pár rozšíření z výzkumu,z dia a za medaile...jestli chceš další musíš se pohnout.
ty 2 mega metálů mám z chvilku-teď jsem nahazoval pár AO,ARCů,TA a Krakenů 1,2,3-první dávali cca 30-60.000....
 

Dědeq

Znalec
jich budu mit kolik? 5 mega ? a k cemu? Kdyz bude jedno rozsireni za cca milion
Budeš jich mít třeba 100 mega. Buď je použiješ v CvC v ledu, až budeš mít cech, který tam bude mít 50 hexů, a pak ti to bude nejspíš málo, nebo ti prostě budou svítit ve skladu, jako ti tam doteď nejspíš svítily tváře starověku.
Mimochodem taky se mi povedlo utratit 12 M za jedinou expedici.
 
Naposledy upraveno:

Dan 77

Veterán
Po opuštění mapy CvC by se vám při dalším otevřením měla zobrazit na pozici, kde jste ji opustili, tedy ji nemusíte posouvat.
Není pravda. Vycentruje se tam, kde se něco naposledy dělo. Ergo o to víc než kdy jindy musím posouvat.
Chybný text neodpovídající změně, změna neodpovídající údajnému záměru.
 

dudasek

Znalec
stává se někomu,že při ruční motivaci se nezobrazí věk budovy?minimálně 2-4 hráči,se kterými se mi to stává...mám to hlásit,nebo mám jen rozbitou myš?
 

DeletedUser12887

Host
trochu mi tam nesedí zatím to opuštění mapy, několikrát se mi stalo, že se mapa otevřela úplně jinde, než kde jsem jí naposledy opustil, ale jinak pohoda
 

Y u m a n

Komentátor
tak jak je to s těma kopiníkama v cvc ?? všechny ery jsou jima zahlcené a do obrany jdou dát pořád ???
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru