Diskuze o aktualizaci 1.163

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Dědeq

Znalec
K aktualizacím na mobilu bych měl připomínku. Už jsem si zvykl, že zcela nečekaně, někdy před eventem, někdy až na jeho konci, si aplikace vynutí aktualizaci z Appstoru. Obvykle večer, kdy už jedu přes mobilní data. Vezme si to, já nevím, 150 MB dat. Po restartu hry ještě nějakých obligátních cca 20 MB stahovaného obsahu.
Dnes si to ovšem vyžádalo ještě dalších 584! MB navíc - to už je celkem dost na to, aby mi to, kdybych neměl dost velký datový tarif, celkem slušně zkazilo večer. (Pominu skutečnost, že PO stažení těch 584 MB mi to nahlásilo, že stahování bylo přerušeno a že je nutno zkusit to znovu.)

Myslím, že by bylo záhodno do aplikace přidat nějakou automatickou hlášku ve smyslu "Je nutná aktualizace aplikace, nejpozději do XX hodin navštivte svůj obchod s aplikacemi"... Člověk by si to odbyl někde mimo mobilní datový tarif, a jistě by pak byl mnohem spokojenější.
 

Mrtvejmagor

Veterán
"Je nutná aktualizace aplikace, nejpozději do XX hodin navštivte svůj obchod s aplikacemi"
ono to je, prostě když si to neaktualizuješ tak tě to tam prostě nepustí ale můžeš si to aktualizovat kdy chceš. Já mám malý datový tarif a když mě chytne aktualizace když jedu přes data, tak tam prostě nejdu... a počkám si až budu někde na wifi...
 

Dědeq

Znalec
prostě když si to neaktualizuješ tak tě to tam prostě nepustí ale můžeš si to aktualizovat kdy chceš
Chceš po mně, abych každý den chodil na appstore kontrolovat, jestli není nová aktualizace? Tak to jsi první "zástupce vývojáře" z asi 200 aplikací, které mám v telefonu, který chce něco podobného. Proto mi to přijde přinejmenším nestandardní.
a počkám si až budu někde na wifi
Proto to píšu. Na wifi budu nejdříve zítra. Hrou trávím každý večer, což je mokrý sen každého vývojáře. Je dobře, že si toho v Inno tak moc váží, ale míním to doufám zjevně sarkasticky. (Hra mi, pokud to není zřejmé, bez aktualizace neumožní spuštění - nebo jsem si alespoň nevšiml žádného tlačítka Cancel.)
 

Dan 77

Veterán
Oznámení o aktualizaci chybí na hlavní stránce hry.
Jinak moc se toho v ní nezměnilo... tak třeba až po 20 dalších aktualizacích... :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru