Diskuze o Dnu sv. Patrika

Mesmeric

Turista
Za mě super event. :) Bylo to něco jiného než standardně a doufám, že bude v budoucnu ještě něco podobného. Celý set na lvl 2 jsem měl získán bez větších problémů a jediného zainvestovaného diamantu,;)
 
Se začátkem zprávy souhlas, ale:
systém odměňování praktikovaný v CB, což je bída.
To je co??
A ta možnost čekání byla fajn, aspoň u toho člověk nemusel být furt a nakonec ten event nebyl o mnoho časově náročnější než třeba archeologický nebo nový halloweenský (což jsou taky dost klikačky upřímně). To, co navrhuješ k irským městečkům ty, by byl naopak další krok k ještě větší časové náročnosti eventů - ledaže by event trval jen pár dní a pak by hned skončil, aby nebyla hluchá místa a aby se někdo případně nenudil, i kdyby mělo na hlavní cenu dosáhnout jen málo lidí? To asi taky ne... U archeologického a halloweenského eventu je sice pravda, že vypadá ta minihra zábavněji, ale zase musí ideálně čekat na tu denní speciálku, kterou shání (pokud vůbec se mu nějaká hodí...) a pak se hodiny v kuse prokopávat pískem/prosekávat pavučinami a pak zase nic.
Oním modelem odměňování jsem myslel to, že nedostaneš odměnu (byť mnohdy mnou kritizovanou) po každém dílčím úkolu, jako v cechovní expedici, jako v různých eventech vč. nadcházejícího jarního, ale ta odměna je sporadická. Kdy jsem se dopustil nepřesnosti, zatímco v CB je odměna ryze nahodilá, tady je až po splnění 25 úkolů, což je docela zdlouhavé a demotivující. Možnost čekání je a není fajn. Fajn je v ohledu, že, kdyby měl člověk všechno bouchat manuálně bez manažerů, asi by se zbláznil. Fajn není, pokud se dostáváme z nějaké té intenzivnější fáze hraní a už sem tam nakoukneme, poklikáme pár levelů, je to nezáživné. Prostě bych očekával něco zajímavějšího a pokud bych měl napsat co, opět odkážu na v mých očích nedostižný Halloweenský potažmo archeologický event. Co navrhuji k irským městečkům je další možnost. Buď pošetřím hrnce na otevírání truhel, anebo můžu koupit něco v rámci města. Ale to stěžejní je, že nikdy nemůžu utratit veškeré hrnce leda, že bych měl konec naplánovaný těsně před koncem eventu a měl vše spočítané na jednotky, desítky. Takže aby mi nebylo líto, že zbylo padesát hrnců zatímco otevírání truhel je v nedohlednu, proměním hrnce třeba v...motivačku. Dejme tomu. Prkotina, ale potěšila by víc, než nic. Samozřejmě ona odměna by musela být řádově slabší, než při otvírání truhel, aby byl systém stále vyvážený a ono otevření truhel znamenalo krom splnění 25 úkolu ono maximální ohodnocení.
 
Naposledy upraveno:

dudasek

Znalec
teď mám 2 parcely +6 výběrových sad...1*výběrovou dostanu na konci a rozjíždím 6té město a čekám na úkoly...15/25 je smrsk na studánku,pak taktikova věž(+25) a pak výběr(další +25)..to už bych byl v 7 městě...počítám,že našetřím za aktivitu a splněné questy těch 1900 a otevřu všechny truhly,takže 10 celkem bych měl dát...
....koment z wiki""Na začátku akce mnoho geniálních hráčů analyzovalo a dalo rady, jak hrát událost. Pro ty, kteří pečlivě sledovali rady, by neměl být problém.11200 PoG muselo být vybráno z odměn za questy a denní přihlášení. Z incidentů bylo třeba shromáždit asi 400 - 500. To může být problém pro většinu hráčů, kteří nemohli akci dokončit. V mém případě jsem neustále hledal incidenty během celé akce a našel jsem jednu 200, dvě 100, dvě 50 a relativně více 20 a 10. Teď už mám nějaké náhradní. Někdo, kdo má trpělivost, může velmi snadno dosáhnout cíle (nastavena plná úroveň 2). ""

nakonec jsem vybral 6 truhel jen 4*(1900hrnců) a projel až do 7 města a že jsem chtěl taktika jel jsem ještě pár úkolů..další desátou cenu(kit) už bych bez dia nedal a nakonec nebylo potřeba.
s těmi incidenty měl pisatel pravdu-také se mi povedlo nahrabat 200+100+50 a 20+10,10,10...

nemyslím si,že bych utrácel ve městě a štvaly mě úkoly "zvyš na 4lvl...a čekal jsem dost dlouho na posledních 1900,abych otevřel všechny truhly-to se mi povedlo až 12/3 ráno při přihlášení..+pár hrnců padlo na manažery,abych dosáhl na 9tou hlavní cenu...

nejprve se člověk mohl přetrhnout a pak jen čekal...cena hezká,snad se mi podaří natlačit to do města.
byla to změna a zprvu jsem se bavil,pak už jen čekal...odměny z truhel slabota,ale holt šlo o kity
 

Dan 77

Veterán
Oním modelem odměňování jsem myslel to, že nedostaneš odměnu (byť mnohdy mnou kritizovanou) po každém dílčím úkolu, jako v cechovní expedici, jako v různých eventech vč. nadcházejícího jarního, ale ta odměna je sporadická. Kdy jsem se dopustil nepřesnosti, zatímco v CB je odměna ryze nahodilá, tady je až po splnění 25 úkolů, což je docela zdlouhavé a demotivující.
V CB mi padá odměna aspoň každou druhou bitvu... teda v diamantové nebo platinové lize, ale i tak...
 

Svatej

Legenda
Nepřišlo mi to až tak hrozné, z celýho eventu jsem bez utrácení dia vytřískal 2 budovy + 8 výběrových sad, což mi přijde použitelné. Byť teda jsem od začátku přesvědčenej že do města to nedám - to bych musel mít mnohem víc výběrových sad abych z toho postavil to co chci a ta cena dia za to by byla šílená.
Ale bonusy jednotlivých budov celkem dobré, to zase jo.

Celkově mi ten event přišel takovej ospalej... Nevim jak to líp popsat. Prostě 3 hodiny člověk brejnil začátek města a pak 3 dny čekal na splnění posledního úkolu. Prosím, takovýhle tip eventů už ne-é. Dík ;)
 

d arvit

Odborník
možná kdyby jsi vyházel z města pár zbytečností typu studánky přání, potopený poklad nebo tholos tak by bylo místo :cool:

pár dia padlo, sada je + něco k tomu, za mě spokojenost

event celkově, mám stejný názor jako ostatní - pár hodin spěchu na 4 dni nudy + je celý event pouze o nakládání s hrnci, žádná strategie při stavbě městečka..

Edit:
studánky na dia patří na farmy a ne do hlavního města, můj názor..
ale samozřejmě si hraj jak uznáš za vhodné ty :)
 
Naposledy upraveno:

Svatej

Legenda
Studánky mám na dia, potopený poklady suplují kováře v eventech a výrobu zboží mimo ně a tholos je furt dobrej. :)

Krom toho si nestěžuju na nedostatek místa ne? ;)

BTW: Prvními kandidáty na zbourání jsou v tuhle chvíli VB, které si držím spíš jen ze sentimentu... Royal Albert hall, maják etc...
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser12887

Host
za mě taky super, naštěstí ta egónie skončila

co bude dál ?

jak porazit korona virus ?
 
Nahoru