Diskuze o vylepšení fóra

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Dědeq

Znalec
Světlé pozadí je v kontextu snad všech FoE zdrojů celkem nezvyklé, ale stránka mohla být také bílá, jako většina ostatních... Nevadí.

Co mi ale přijde nepraktické, je ta barevná škála. Samá šedá, béžová, hnědá, příliš malý font kam se podívám, zdá se mi to pak nepřehledné. Je to vesměs o zvyku, ale Inno obecně moc nedbá na konvence přístupného webu. Lze pro orientaci zkontrolovat.
Edit: Mimochodem bývá dobrým zvykem na internetu odkazy zobrazovat podtrženě...
 

Tomas 0482

Psavec
Ta barevná škála je fakt špatná. Nevím, kdo to vymýšlel, ale celá stránka je strašně světlá, takže to září do očí. Samotná kombinace je taky nic moc, není pořádně poznat, co jsem ještě nepřečetl.
 

Dědeq

Znalec
Pak považuji za chybu další věc, že se mi u zvonečku nahoře u Upozornění nezobrazuje počet, a tuším ani barevné zvýraznění nových upozornění (dříve červené pozadí).
K vylepšení by přistoupit mohli, změnit kaskádové styly by neměl být zase takový problém...
Ale už v té větě vidím problém, je to samý kondicionál, to nedopadne dobře :)
 

dudasek

Znalec
fujtajbl-jsem se z toho málem pos**l.
co to je?po práci mě bolí oči a tady místo krásného "spartanského"(čti hrdinského a nemíchej do toho fotbal!)...černo/červeno/žlutého fontu nějaké hnědky...to se teda moc nepovedlo...

roztáhlé text.pole je fajn,snad najdu nové příspěvky,konverzace,atd...takže půl fajn-půl hnus...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru