Diskuze o změnách rozhraní a denních odměnách

Dan 77

Veterán
Takže kvůli telefonům zmršili verzi pro Pc, no bravo.
Kdyby aspoň rozložení všech funkcí a tlačítek (po spuštění FoE i ukrytých) bylo v aplikaci a verzi pro PC stejné... Ale není a nikdy nebylo.
Některé funkce v aplikaci dlouhodobě chyběly a byly dodány dodatečně, teprve nedávno, např. hromadný sběr produkce za 5 dia, a CvC do ní nedají asi už nikdy.
Tak nevím, jestli se konečně vydají cestou sjednocení funkcí napříč platformami, ale to měli už dávno. A to seskupování bonusů a hlavně úkolů není nic moc podle mě pro PC a ani pro aplikaci, dalo by se to udělat poněkud líp (aby se tím teda ušetřilo místo na malé obrazovce mobilu).

Např. zmenšení ikon všech 3 skupin úkolů (místo jejich sloučení pod 1 ikonku, která neindikuje ani to, že tam je nějaký splněný úkol). A místo jedné ikonky pro bonus za všechny ostatní aktivní bonusy ve městě by měla vzniknout nová ikonka, která by zřetelněji naznačovala, že se pod ní ukrývá celý seznam bonusů (a vrátit mezi ty bonusy spokojenost, kvůli nováčkům, kterým se její stav hodí znát nebo jako nápovědu k plnění úkolů "povzbuď nadšení lidí", co to vlastně znamená).
 
Ahoj, při náhozu jsem dle výzvy nahazovaného vložil VB bez toho, abych cokoliv kontroloval.
Spoluhráč pak zjistil, že jsem mu měl místo 2204 VB nahodit 4047 VB, mě to už ale nejde dohodit
respektive mě to nenechá cokoliv dohodit, ještě jsem se s tím nesetkal, nevíte někdo co s tím?
 
Nahoru