Diskuze

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno

KaseO

Administrátor

Člen týmu
Community Manager
Ještě bych chtěl dodat, protože nám nefunguje nástroj na psaní modrých zpráv na chatu, tak do doby, než jej zase budeme mít k dispozici, bude moderátor soutěže vystupovat pod přezdívkou ==========SGCH========== (tím se opticky odliší zprávy moderátora). Sledujte tedy chat pozorně, první soutěž bude už dnes :)
 

DeletedUser

Host
Ahoj, asi bude moje otázka hloupá, ale kam mám psát odpovědi? Nějak jsem se to nikde nedočetla.
 

KaseO

Administrátor

Člen týmu
Community Manager
Dnešní soutěž už proběhla, výsledky jsou zde.

Výherci mě prosím co nejrychleji kontaktujte zde soukromou zprávou, pro určení preferovaného světa pro vyplácení odměn.
 

nethermy

Komentátor
jestli to dobře chápu, hráči hrající jen na jednom světě jsou značně znevýhodněni oproti hráčům hrajícím na všech světech
 

KaseO

Administrátor

Člen týmu
Community Manager
Neříkal bych znevýhodnění, jelikož každý může hrát na stejném počtu světů :)
 

DeletedUser14265

Host
Uprimne ? Je to pouze soutez pro gemblery co cumi neustale na chat...
Takze dnesni 3 otazky mi nejak unikli..
A kdyz jsem cucel tu jeste pred pulnoci stale nic... takze az jsem vyskocil ven a obnovil stranky pak jsem nalezl uz uzavrenou soutez...
Takze dekuji a mej te se..
Nemam cas tu cucet od rana do noci a refreshovat stranku, mam i realny zivot, ktery je prednejsi nez nejake forum... pred forem je hra. Asi tak se maji veci.
 

trojan1673

Veterán
Zdravím,
jsou zveřejněny výsledky dnešní soutěže.
Prosím všechny soutěžící, kteří nemají účet na fóru aby si ho založili.
V jiném případě je není možné kontaktovat.
Děkuji
 

DeletedUser14362

Host
Proti takové soutěži na zpestření hry nic nemám a vypadá to zajímavě, ale není těch soutěží už trochu moc až přespříliš? Aktuálně probíhá tato soutěž, před nedávnem byly přidány Denní výzvy, k tomu Příběhové úkoly, u PC verze hledání předmětů na mapě a už skoro každý měsíc nová Událost. Odměny za plnění úkolů již nejsou nijak výjimečné a četnost není obohacující, ale spíše ubíjející. Stále častěji slýchám i od spoluhráčů, že už toho je moc a vzhledem k ne příliš zajímavým odměnám a neustálému nedostatku místa na mapě nebudou tyto soutěže a události ani hrát, jelikož odměny pak stejně jen zbytečně leží v inventáři... Bohužel musím souhlasit, bylo by lepší se těšit na 2-3 události za rok s opravdu zajímavými stavbami.
 

Svatej

Legenda
Makik: Tak zrovna SGCH není a nikdy nebyla určena k tomu aby "zaplácávala inventář zbytečnostmi". ;)
MInulá verze nabízela možnost zaplácat si inventář body výzkumu (tuším že 95FB pro vítěze každého kola soutěže) tahle verze zase je sofistikovanější, nicméně nabízí možnost zisku 800 dia za cca 2-3 týdny. Což je dle mě také dost zajímavá odměna, která asi nikomu překážet nemůže. ;)
Nicméně ten nejdůležitější, nejzajímavější dopad téhle soutěže není v odměnách pro hráče, ale v oživení globálního chatu, který a to si přiznejme, se poslední dobou změnil krom nabídek k náhozu jen na trollení a hádky. ;)
 

peepee77

Veterán
Makik: Soutěží a eventů je poslední dobou hodně, to máš pravdu. Ale ber to tak, že máš aspoň z čeho vybírat. Když se hráč nezúčstní všech akcí tak ho to ve hře nijak neomezí. SGCH je dílem CZ týmu podpory. Jakožto CZ tým máme možnost rozdělovat mezi hráče určité množství odměn a bylo by škoda nechat tyto odměny propadnout a nerozdělit je mezi vás. Jistě, pro hráče který má miliony bodů, velkolepky na 50, 60 či 80 levelu je třeba pár plánků nicotná odměna, ale pro hráče který začal hrát třeba před měsícem a budovy ješě nemá to může být právě ten vítaný poslední plánek k zahájení stavby.
Zároveň jak píše LordFrunDor je cílem i oživit globánlí chat a hlavní odměnou myslím nepohrdne ani hráč z top10 ;)
 
Nahoru