Divná chyba u Diovy sochy

DeletedUser5625

Host
  • East N.:
  • mobil s Androidem:
  • Ne-velkolepá budova:
  • Screenshoty nemám:
  • Jak často se chyba vyskytuje: pouze jednou:
  • Detail chyby:
    Po kliknutí na Diovu sochu se mi tato zobrazila v dokončené úrovni 0, do výšší úrovně jsem se nemohl dostat (ani za použití tlačítka "skočit na aktuální úroveň"). A to ji mám na úrovni 9. A nejlepší na tom je, že v názvu bylo uvedeno místo Diova socha Kvetoucí keř. Po druhé se mi to už zobrazilo správně. Bodové příspěvky byly stejné, jako při té chybě. Reportovat to dále nechci, protože se to stalo pouze jednou, jen mě zajímá, jestli někdo už tuto chybu měl. Nedokážu si vysvětlit, jak k této chybě mohlo dojít...
    :
  • Zkoušel jsem report chyby hledat zde na fóru: ano:
 

dudasek

Znalec
asi to má na svědomí ta jejich superaktualizace-zrychlili to snad jen na vytáčeném připojení,,,,navíc to zoomování,,,celá hra se laguje a seká-možná jsi klikl na kvetoucí keř a přetáhl a nestihlo se to přepsat

a abych jen nepsal teorie také přidám postřeh-abych nepsal nové téma:stává se vám,že vidíte hotovou výrobu,sklidíte ji-nepřipíše se .....a "dokončí" se až za 10 s-správně?takhle se mi kdysi občas švihala honba za pokladem..
 

Dědeq

Znalec
Stalo se mi to na iOS s arcem. Neviděl jsem v žádné úrovni včetně aktuálně otevřené potřebný počet bodů k dostavění a v názvu jsem měl Svatyně znalostí. Poprvé se to stalo po poslední vypečené aktualizaci.

Co se sklízení týče, nebo obdobných věcí, tak to, že se něco stane až po delším čase od kliknutí, to považuji za "standard" už dlouho. Někdy sklidím půl města, než zjistím, že se nic nepřičítá, tak obnovím prohlížeč nebo rst a sklidím znovu totéž, již s přičtením produkce.
 

dudasek

Znalec
Co se sklízení týče, nebo obdobných věcí, tak to, že se něco stane až po delším čase od kliknutí, to považuji za "standard" už dlouho. .
asi jsi mi nerozumněl-vidím ikonky konec výroby-kliknu...ikonka zmizí,nic se nepřičet...místo toho dobíhá časomíra 10 vteřin a až poté jde sklidit doopravdy
 

DeletedUser12887

Host
Spíš na soše Zea není co sklízet není tam žádný druhý bonus podobně jako na Mysu Canaveral akorát rozdíl je v tom, že Socha ma pouze bonus na útok narozdíl od rakety, která dává body.
Nevím co sklízet na útočném bonusu.

Jinak spíš by na to byl lepší fundovany názor odborníka nejlíp z podpory, který určitě vysvětlí, že šlo akorát o drobnou chybu v zobrazení a bude určitě během několika let odstraněna
 

DeletedUser12887

Host
Však já napsal svůj názor nikoho tím nijak nechci poskodit
 

Svatej

Legenda
a abych jen nepsal teorie také přidám postřeh-abych nepsal nové téma:stává se vám,že vidíte hotovou výrobu,sklidíte ji-nepřipíše se .....a "dokončí" se až za 10 s-správně?takhle se mi kdysi občas švihala honba za pokladem..
Tohle se mi v minulosti stávalo. Z toho co jsem vypozoroval k tomu docházelo, pokud bylo FoE spuštěné a otevřené po dlouhou dobu. Např ráno jsem zapnul počítač, sklidil a pak jsem ho nechal běžet a šel do práce, večer jsem se vrátil a ve FoE svítila takováto "falešná" sklizeň. Docházelo i k opačným extrémům, tedy jak předčasné, tak opožděné zobrazení sklizně. Refresh stránky to vždy vyřešil. Obecně v rámci sekund až minut.
 

DeletedUser12887

Host
Tak třeba dudasek ještě nezjistil narozdíl od déle hrajicich ze tam žádná sklizeň není nebo naopak zjistil co všechno už ostatním uniklo

Jenže žádný obrázek tu není kde teda se přesně chyba vyskytla a že jich je spousta o tom pochyb není
 

DeletedUser5625

Host
Co se sklízení týče, nebo obdobných věcí, tak to, že se něco stane až po delším čase od kliknutí, to považuji za "standard" už dlouho. Někdy sklidím půl města, než zjistím, že se nic nepřičítá, tak obnovím prohlížeč nebo rst a sklidím znovu totéž, již s přičtením produkce.
To se mi stává taky. Ale jak říkáš, restart aplikace to vyřeší...
 

DabraBary

Moderátor

Člen týmu
Jinak spíš by na to byl lepší fundovany názor odborníka nejlíp z podpory, který určitě vysvětlí, že šlo akorát o drobnou chybu v zobrazení a bude určitě během několika let odstraněna
Je to jak píšete, nejspíše z delší dobu nerestartovaného nebo neaktualizovaného prohlížeče či aplikace. Ale slibuji že v dohledné době (v řádu několika let) se tento problém vyřeší. Minimálně tím, že si na to hráči zvyknou... ;)
 

DeletedUser7292

Host
Spíš na soše Zea není co sklízet není tam žádný druhý bonus podobně jako na Mysu Canaveral akorát rozdíl je v tom, že Socha ma pouze bonus na útok narozdíl od rakety, která dává body.
Nevím co sklízet na útočném bonusu.

Jinak spíš by na to byl lepší fundovany názor odborníka nejlíp z podpory, který určitě vysvětlí, že šlo akorát o drobnou chybu v zobrazení a bude určitě během několika let odstraněna

Tak s těmi léty jsi měl pravdu. Je rok 2019 a občas se mi přičte sklizená výroba o pár sekund později. Musím ale přiznat, že na Elvenaru se mi to stává mnohem častěji. Tam musím hru i znovu načíst a znovu vybrat. Teď mám s Forgem jiný problém... Po načtení hry se mi strašně pomalu načítají budovy. Cedule o tom, kdo mne motivoval a tak je tam hned. A reaguje na prohlížení i vypnutí. Nic jiného však normálně nejde. Dneska se mi to načítalo 10 minut. Pak byl problém posbírat budovy. Už je to pár dní. Asi napíši na podporu. V mobilu mi to jede normálně. A znám i další hráčku, která má stejný problém. Máme aktualizované prohlížeče i Windows a k ničemu to nevede. Než se mi tohle začalo dělat, vypla mi hru chyba serveru. Možná se tam něco pokonilo.
 
Nahoru