Divoká diskuze 2024

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Když si teď budeš na dalšího Rivala šetřit úkoly, tak už ti z toho vypadnou jen 4 lístky, protože jsou to denní úkoly. Je to jednoduše příliš málo, a přitom stačí, aby několikrát padla špatná hra bez barvy, co potřebuješ, bylo to blbě seskupené a nešlo moc udělat truhly atd.
Hm to je pravda... tak jedna z možností je druhou výzvu ignorovat a jet až tu třetí... tam by to už vyjít mohlo.
Každopádně já jedu na zlatou ligu pro svůj fialový strom tak počítám s investicí :)

v úkolové řadě jsem narazil na odměnu lístek a nechal jí tam nevybranou ale to mi zaseklo úkolovou řadu takže se už nehromadily lístky z postupu, (dokonce jsem díky tomu nestihl vybudovat dostatečnou zásobu mincí
tady nechápu tu část věty "nehromadily se lístky z postupu"
Ale přesně takhle jsem to udělala... prostě jsem neplnila úkolovou řadu a začala ji postupně plnit až souběžně s rivalem. Mince mi vyšly tak tak, ale vyšly :)
 

d arvit

Odborník
jo takhle, takže jsi jela úkolovou řadu až během mini..
mě pořád nebylo jasný jak jsi hromadila lístky a přitom denně dělala ty tři co přibydou po 8h.. ted už jsem doma :)
 

Caratic

Komentátor
Ahoj. Zdá se, že jsem zatím asi jediný kdo minihry z části pochválí.

Naopak pomohly. Díky nim jsem získal jak Tapíří stesku, tak Krokodýlí bažinu. Tyto budovy bych bez miniher nezískal. Navíc mě to posunulo dost vysoko do profesionální ligy, tak uvidím, jestli se udržím. Vlastně díky minihrám je mi umístění v lize lhostejné. Tedy jsem opravdu spokojen a díky.

No a to ale!
dovolím si svoji citaci z ankety ohledně minivýher z 9.1. : "Nečekaně mini výzva. Tady jen doufám, že se to neposune někam do pryč.."

a přesně to se stalo.
Celkově jsem musel koupit mince za 1000 dia (našetřené/nekoupené). Bylo to po úvaze, ty budovy mi za to stály, i když při posledním úkolu jsem už dost váhal. Tedy 2x po 500dia za celkem 800mincí na úkoly nucená prodloužení. Viz Přesně ty úkoly co jsou kritizovány hráči přede mnou. Podle mě se tu nenajde hráč, který by dokončil tyto minihry bez potřeby použití diamantů. Tedy tímto "posunutím do pryč" už opravdu nejde o to jak je kdo zdatný, nebo chytrý. Bohužel...
je mi této hry po těch letech docela líto.

Minihry jsem bral jako výzvu o kterou stojí se prát. Teď klesly někam k odpadnímu kanálu. S takovou viditelnou nutností si platit. Brr!



Tedy z části pochvala a z části znechucení. Foe už není co bývalo.
 

erza scarlet

Dopisovatel
Víte, že je dost velký rozdíl, jestli jsem začínající hráč a mám vypláznout 70 fb a pokud jsem hráč, co má income 2000 denně? ŽE JO?
Víte, že je dost velký rozdíl, jeslti mám koupit 10 FB a mám jako začínající hráč 11 milionů a pokud jsem hráč, co má 67G, ŽE JO?
Víte, že je dost velký rozdíl, jestli mám smazat jednotky z kasáren a mám těch jednotek 40 a pokud jsem hráč s alkatrazem 130 a mám jich 50 000, ŽE JO?

Dle nastavení "výzvy" to pan projektový manažer, který před chvílí vypustil vzletné (a stylisticky trapně napsané) plány na rok 2024 neví.

Nechápu, proč není výzva designovaná na úroveň. Po dlouhé době jsem si totiž otevřela svoje farmy na jiných světech a nestačím se divit.
 
2 minivýzva už mi vic pasovala s losem barev a vyšla mě jen na 1 balik 10 listku za 1800 dia
Ale stale se mi nelibi ten koncept cpaní diamantu pro splnění úkolu naštestí tento event je v zlaté lize odměna ktera za to stojí a bez diamantů by stejně nešla dosahnout.
 

Caratic

Komentátor
Ahoj já se pokusím nějak šetrně napsat myšlenky.Třeba se pletu, podle mě se událost Divočina trochu vymkla původnímu záměru.

Minihry: bez jakéhokoli oznámení pustím 3x behem eventu minihry.. Mám-li záměr spustit podpůrné minihry a chci na tom trochu vydělat, tak to alespoň oznámím, dám tomu trochu reklamy..Maličko nalákám/natěším.. pak to jde.

Ne jako nyní, kdy se nic dopředu nevědělo, jen pár prosáklých řečí na foru. Vemte si, že ten projekt vlastně shodil sám sebe. Přitom byl fakt dobrej. Ještě Kdyby tak výrazně neovlivňoval event! Což o to mě to pomohlo, kdybych chtěl "zainvestovat" (rozuměj zaplatit) jsem mezi 1%. Právě to si myslím, že je špatně. Hromada hráčů hrála event bez nějakého ponětí o tom že nějaké budou natož tak výrazném vlivu miniher. Tedy komu to pomohlo? Silným cechům mající hráče na Betě (nic proti) a hráčům mající velice silná města (nehledě na věk).
Zbytek hráčů ostatně kouká do teď a asi kroutí hlavou. Rozdíly mezi ligami jsou propastné a to už samo o sobě vypovídá. 1% platí stejně,kupodivu já neplatící dotahuju, 80% hráčů je v pytli. Kdo si koupí mince/vstupenky, když vidí, že má rozdíl např 300 000 meziligově?

Oznámení ech... "produktového manažera" přišlo 14 dní po zahájení eventu...Jaké...V překladu tu čti ozvalo se Německo:
"Nedáváme to! Co se děje?Jste se zbláznili?" Proto vynucené oznámení, na které si museli udělat vlákno sami hráči.

Tedy kritické zhodnocení eventu, v které jsem sice uspěl, ale.........
 

Termi

Komentátor
Ahoj já se pokusím nějak šetrně napsat myšlenky.Třeba se pletu, podle mě se událost Divočina trochu vymkla původnímu záměru.

Minihry: bez jaké

Tedy kritické zhodnocení eventu, v které jsem sice uspěl, ale.........

Problém je, že to oznámené bolo priamo v oznámení o evente:
"Během letošní události budete mít také možnost zúčastnit se tří dalších mini výzev v průběhu celé události. V těchto výzvách budete moci vyhrát navýšení, mince a (zlaté) vstupenky!"

Žiaľ, toto, čo som sem skopíroval, je všetko. Ono by som to z môjho pohľadu porovnal k takej minci s dvomi stranami.
1. Pre nás hráčov je dôležité, aby sme o takých akciách boli včas informovaní. Svojim spôsobom sa to vydedukovať dalo, pretože prvotná minivýzva začala v utorok, ak sa nemýlim a vzhľadom k tomu, že sa písalo o troch, tak to logicky vychádzalo na každý utorok.
2. Na druhej strane je tu pohľad manažérov hry, ktorí (niekde som o tom čítal) úmyselne nechceli zverejňovať presné dátumy minihier. Ide im o to, aby ľudia boli aktívni a teda sledovali, čo sa v hre deje. No a samozrejme chcú zarábať. Predpokladajú, že ten, čo na to príde neskôr a nepripravený, bude nútený si zakúpiť veci za diamanty, čo znamená prísun financií pre inno. A o to innu v prvom rade ide ;)

A jasne, tí čo vedeli o tom dopredu alebo čo to očakávali sa pripravili na to. Deň dopredu si už nemíňal tikety, aby si ráno mal 4. V úlohách eventu si došiel po úlohu, kde si mohol vyhrať ďalší lístok a čakal si na spustenie minihry. Výsledkom toho bolo, že takí hráči buď neminuli žiadne dia alebo len malý počet, čo innu nevyhovuje samozrejme :)

A to je presne aj ten smer, ktorým sa chcelo inno uberať. Vsádzajú na to, že tí, ktorí prešvihli minihry, ak budú chcieť dobehnúť tých, ktorí sa tomu venovali, budú musieť kupovať a veľa kupovať. A o to predsa innu ide. :)

Inno sa dalo momentálne na cestu tvrdého zarábania a la moderné podobné hry. Žiaľ, vyzerá, že je koniec starej hre menom Foe a prichádza nová hra "pay to win" Foe
 

Caratic

Komentátor
Problém je, že to oznámené bolo priamo v oznámení o evente:
"Během letošní události budete mít také možnost zúčastnit se tří dalších mini výzev v průběhu celé události. V těchto výzvách budete moci vyhrát navýšení, mince a (zlaté) vstupenky!"
Máš pravdu, to jsem zcela přehlédl. A plně soulasím s celým tvým příspěvkem.
 
Problém je, že to oznámené bolo priamo v oznámení o evente:
"Během letošní události budete mít také možnost zúčastnit se tří dalších mini výzev v průběhu celé události. V těchto výzvách budete moci vyhrát navýšení, mince a (zlaté) vstupenky!"

Žiaľ, toto, čo som sem skopíroval, je všetko. Ono by som to z môjho pohľadu porovnal k takej minci s dvomi stranami.
1. Pre nás hráčov je dôležité, aby sme o takých akciách boli včas informovaní. Svojim spôsobom sa to vydedukovať dalo, pretože prvotná minivýzva začala v utorok, ak sa nemýlim a vzhľadom k tomu, že sa písalo o troch, tak to logicky vychádzalo na každý utorok.
2. Na druhej strane je tu pohľad manažérov hry, ktorí (niekde som o tom čítal) úmyselne nechceli zverejňovať presné dátumy minihier. Ide im o to, aby ľudia boli aktívni a teda sledovali, čo sa v hre deje. No a samozrejme chcú zarábať. Predpokladajú, že ten, čo na to príde neskôr a nepripravený, bude nútený si zakúpiť veci za diamanty, čo znamená prísun financií pre inno. A o to innu v prvom rade ide ;)

A jasne, tí čo vedeli o tom dopredu alebo čo to očakávali sa pripravili na to. Deň dopredu si už nemíňal tikety, aby si ráno mal 4. V úlohách eventu si došiel po úlohu, kde si mohol vyhrať ďalší lístok a čakal si na spustenie minihry. Výsledkom toho bolo, že takí hráči buď neminuli žiadne dia alebo len malý počet, čo innu nevyhovuje samozrejme :)

A to je presne aj ten smer, ktorým sa chcelo inno uberať. Vsádzajú na to, že tí, ktorí prešvihli minihry, ak budú chcieť dobehnúť tých, ktorí sa tomu venovali, budú musieť kupovať a veľa kupovať. A o to predsa innu ide. :)

Inno sa dalo momentálne na cestu tvrdého zarábania a la moderné podobné hry. Žiaľ, vyzerá, že je koniec starej hre menom Foe a prichádza nová hra "pay to win" Foe

Aby zase neprerobili u radu hracu.:)

Ja osobne jsem jim tu kacku doposud pustil nejakou,..bohuzel odted ne.

A nejlepsi je na foru...koupil jsem si tikety,ci neco jineho..jo farmar..koupil..vybral..nic nekoupil. No farmar koupi..pry:} ja co koupil tak nedam,co je dobre pro INNO???????????

At zrusi farmy,ci provazanost diamantu dle svetama..a pak jim neco dam opet.
 

Termi

Komentátor
Aby zase neprerobili u radu hracu.:)

Ja osobne jsem jim tu kacku doposud pustil nejakou,..bohuzel odted ne.

A nejlepsi je na foru...koupil jsem si tikety,ci neco jineho..jo farmar..koupil..vybral..nic nekoupil. No farmar koupi..pry:} ja co koupil tak nedam,co je dobre pro INNO???????????

At zrusi farmy,ci provazanost diamantu dle svetama..a pak jim neco dam opet.

Ja po dnešnej informácii, čo som dostal od suportu, som naklonený úplne seknúť s diamantami. S dokončením tohto eventu, mám beztak mesto na niekoľko rokov hrania.

Sťažoval som sa na percentá v CB, lebo už druhú CB sa mi pohybujú percentá na úrovni 76-77%. No a dneska som sa dozvedel, že výpočet oslabenia na xxxx bojov sa nepočíta na osobu samostatne, ale ide spolu za cech. Takže niekto na môj úkor má teraz viacej bojov. A ja, čo som do hry investoval, ma ešte táto hra okráda. A tak si vravím, že ak sa innu nepáčia moje peniaze, potom ich teda prestanem investovať. ;) Úplne.
 
Nahoru