Divoká diskuze 2024

Už jsem v době železný, ale měl jsem tam uvítací event, jestli s tím se to nějak nepotkalo, jdu napsat na podporu.
 
Ano, nyní to bude jen 5 tahů navíc. Zas na druhou stranu nebyly k dispozici Mini výzvy, které dají jako odměnu nějaké ty Navýšení (kladiva, listové břitvy a blesky)
Proto doporučuji si pošetřit eventové úkoly se vstupenkama až začne první Mini výzva ;)
Zatím žádné mini výzvy nevidím..je to chyba, nebo musím udělat něco konkrétního, aby se odemkly?
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Mini výzvy se objeví v průběhu události, kdy přesně se objeví se úplně neví ale pokud to bude stejné jako na betě (což já osobně si myslím že bude) tak první mini výzva začne v úterý.
 

Caratic

Komentátor
Tady trochu zareaguji.
Možná není úplně vhodné dávat Mini výzvy po týdnu v reálu. Proč?

Protože se odehrály jediné a z nich jsem si udělal nějaký obrázek. Nikdo (asi krom hráčů z bety) nezná úkoly, odměny, obtížnost, délku, jestli budou jen jedny, dvoje, žádné, kdy? Vlastně mě to nutí nehrát plně minihru a neplnit úkoly když mám čas (jako třeba teď) a předpokládat, že začnu hrát naplno např. výše zmíněné a nepotvrzené úterý (možná), kdy už nemusí být čas.

Už jsem to tak načal a nějak dokončím s nějakým výsledkem. Pak napíšu výsledek. Nyní si říkám, že jako zdržení eventu fungují Mini hry výtečně.
Něco jako oznámení konce CvC, které skoro nehrajeme a jeho oznámené ukončení ještě nikdo neviděl.
 

Caratic

Komentátor
To ještě kolik hráčů vlastně není v top cechech a nemá info z bety a kolik jich nečte forum, protože hrají jen tak...
"Mávne rukou".
 
Maji dat datum aspon kdy budou spusteny..ci den. Nebo je dat na vikend. Takhle je to pro radu hracu nerealne casove.

Dobry napad mel nekdo na bete,ze by se casovac splneni...dva dny, mel spustit jakmile zacnu prvni ukol minivyzvy.

Tusim, ze se spousteli nekdz dopoledne na bete, takze kdo facha do sesti vecera...uz tak nema sanci. Dle me je to nestastne.
 
Ty mini vyzvy se opravdu povedli s jejich narocnosti si nejsem jisty zda se vubec daji zvladnout bez použití diamantu.
(Vzhledem ktomu kolik je potřeba na splnění listku a jak často padají listky a na dokončeni vyzvy 2 dny si nejsem jistý jestli to pujde udělat bez použití diamantů)
,,možna se vyvojařům povedla novinka. Mise ktera na splněni bude vyžadovat diamanty :). "
 

erza scarlet

Dopisovatel
No, tak dnešní úkoly Soupeře jsou opravdu masterpiece. Inno opět dokázalo to, co už všichni ví. Jejich designéřy jsou ***
Jako vážně nás budete nutit utrácet body, když chybí třeba 5 do velkého balíčku? Questy na barvy, které nejsou spawnuté, takže celé jedno kolo propadne.
Jděte s tím někam s takovouhle hrou.

1706002650212.png
 

vasa.jedlicka

Komentátor
Úkol na 3x prodloužení hry když jsem ji zrovna začal je teda taky bomba, tlsekám, tleskám. A je jedno že ta plocha zrovna stojí za prd, přeci nezahodím jen tak vstupenku a prodlužovat budu dále že jo.. přes 200 našetřených mincí jen kvůli této výzve v čudu kdy úkol zněl jasně!!! "Utrať to"!
 

Syndicus

Nováček
Rival jako takový je podle mě dobrý koncept, ten první se povedl, ale tady už je to bohužel trochu jinak. Opravdu jsem nečekal, že oproti posledním dvěma Rivalům z Bety to udělají těžší. Pokud budu předpokládat, že úkoly zůstanou stejné i příště, či případně budou jen nějaké kosmetické změny, tak mi to vychází na 1755 divokých mincí na všechny Rivaly, a to jen k tomu, abych zbytečně prodlužoval hru o 5 tahů, zatímco z toho většinou ani nic nezískám. Celkově za normální úkoly, Rivala a denní výzvy získám průměrně nějakých 2057 mincí, drobky z příhod nepočítám. Takže mi to sice stačí, ale nemám už na boostery. A tam to začíná být zajímavé.

Lze z toho získat 12 listových břitev, 10 blesků a 8 kladiv. Ono to vypadá hezky, problém je ale v tom, že většinu z toho dají až ty poslední úkoly, které chtějí například zničit 60 stejných bloků v jedné hře nebo poslat dolů 5 stejných truhel o 6 hvězdičkách, což je nějakých 16 bloků u sebe na jednu truhlu. Některé boostery mě to donutí utratit dřív, než potřebuji a dojdu k tomu. A v té chvíli si musím vybrat, zda koupit mince a mít více boosterů, nebo utratit více lístků. Řekněme, že na prvního Rivala jsem měl lístků dost a nedělal jsem úkoly. Mince mi zbyly, je to v pohodě. Jenže druhého a třetího Rivala už takto udělat nepůjde. V průběhu eventu mi to sice dá 10 lístků, jenže většina je až na konci právě u těch úkolů, které bez boosterů klidně sežerou i několik lístků najednou.

Myslím, že i sebelépe informovaný hráč, který ví jak to hrát, byl připraven, ví jaké budou úkoly atd., tak aby splnil všechny tři výzvy, tak si bude muset koupit nějaké mince nebo lístky. A nejsem si úplně jistý, jestli je to dobrý přístup, i když sám nemám problém do toho ty peníze dát. Poslední věc bude, zda se získaný postup díky účasti v Rivalovi vyplatí a o kolik je vlastně vyšší, než kdybych hrál normálně, tj. bez honby za truhlama se 4 hvězdičkama atd. Asi bude vyšší, ale o kolik? Kolik boosterů bych získal za mince na zbytečná prodloužení a kolik truhel a stop (a tedy postupu na hlavní ceny) bych měl víc? Celkově si myslím, že tahle podoba není úplně šťastná a nemůže se setkat s moc velkým pochopením.
 

d arvit

Odborník
zapomínáš ještě na jeden drobný detail - v mini se musíš soustředit na splnění výzev místo aby jsi na efektivitu - zjistil jsem že jsem třeba celý kolo bouchal políčka tak abych splnil cíl bouchni získej XX truhel XX hvězdiček té konkrétní barvy (která tam náhodou byla zastoupená úplně nejméně) a musel úplně ignorovat všechno ostatní a na konci mi na hrací ploše zůstalo několik tlap které bych jinak normálně získal- netřeba se zminovat o tom že ty truhly musíš dostat dolů takže další tahy a ideálně ještě použitý nářadí, nebo výzvy na výběr ze dvou konkrétních barev - na první pohled to zní super, v praxi uděláš jedno kolo 2/3 jedné barvy a ejhle jako náhodou ti další kolo ta barva zrovna nepadne a druhá je zastoupena minimálně - takže jsi před volbou kašlat na to tohle kolo a doufat v lepší šanci další kolo nebo použít spoustu blesků, a kladiv aby jsi to nějak dopytlíkoval v tomhle kole..
na můj vkus je tam moc úkolů na to kolik můžeš bez dia získat lístků a kolik z nich proměnit v postup v mini - takže ne další mini ignoruji..
 
Ono totiš tu 1 vyzvu šlo plnit bez dia tak že jste od začatku nechavali listky jenže tim se ale připravujete o listky co se produkují myslim co 8 hod a to už je za těch par dnu dost velka ztrata tedy snižena efektivita.
Takže jedina cesta na plněni těchto ukolu je nakupovaní listku za diamanty. A jestli těchto vyzev ma byt během eventu vice tak se to muže dobře prodražit.
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
První výzva šla splnit bez dia díky nechávání si lístků z eventových úkolů, žádné lístky nepropadávaly.
S těma dalšíma už to bude ale problém no... první výzvu mám hotovou a mám splněno 35/60 eventových úkolů. Na jednu výzvu to ještě vyjde ale na tu druhou pravděpodobně ne.
 

d arvit

Odborník
to je možné, ale šlo to na úkor postupu za lístky které by se ti jinak připsali každých 8h, takže ve finále si sice udělala výzvu ,,zadarmo,, ale dopadla s i stejně na postup jako někdo kdo jel nonstop...
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Ale mě se lístky připisovaly pořád. Každý den jsem udělala 3 hry aby lístky co se načítají nepropadly. Nedělala jsem jen eventové úkoly protože z nich padaly lístky. Ty jsem začala dělat až souběžně s úkoly Rivala...
 

d arvit

Odborník
omlouvám se, tak ted nechápu o čem se bavíme, jaké lístky z čeho si teda hromadila??
ve hře jdou získat lístky plynutím času, postupem v eventu (úkolová řada) a postupem v odměnách v eventu
v úkolové řadě jsem narazil na odměnu lístek a nechal jí tam nevybranou ale to mi zaseklo úkolovou řadu takže se už nehromadily lístky z postupu, (dokonce jsem díky tomu nestihl vybudovat dostatečnou zásobu mincí na úkoly typu - prodluž hru, a nedošel k lístkům v odměnách díky nulovému postupu v eventu - až do první výzvy jsem se tedy pohyboval v druhý nejhorší lize.
z čeho jsi kde tedy hromadila lístky když na liště jsi musela mít max 4 před začátkem mini??
 

Syndicus

Nováček
První výzva šla splnit bez dia díky nechávání si lístků z eventových úkolů, žádné lístky nepropadávaly.
S těma dalšíma už to bude ale problém no... první výzvu mám hotovou a mám splněno 35/60 eventových úkolů. Na jednu výzvu to ještě vyjde ale na tu druhou pravděpodobně ne.
Myslím, že se mýlíš ohledně toho, že takto půjde udělat i druhou výzvu. Na tu první jsi musela jen z úkolů, co sis šetřila, utratit 11 lístků - tolik dostaneš do 35. úkolu. Z Rivala vypadne 10 dalších a je otázka, zda jsi měla nějaké už na začátku v zásobníku. Když si teď budeš na dalšího Rivala šetřit úkoly, tak už ti z toho vypadnou jen 4 lístky, protože jsou to denní úkoly. Je to jednoduše příliš málo, a přitom stačí, aby několikrát padla špatná hra bez barvy, co potřebuješ, bylo to blbě seskupené a nešlo moc udělat truhly atd.

Teoreticky by šlo použít získané zlaté lístky, ale nejsem si jistý, zda by to bylo dobré použití, protože pořád odcházet a číst, co dalšího musím udělat, používat boostery a dělat truhly a mít zdržující animace... To snižuje hodnotu zlatého lístku.
 
Nahoru