Divoká diskuze k Divočině 2023

Borat

Člen
To budeš asi velmi zaskočen, až dojdeš do doby, ve které už jsou jenom dílny vyžadující dvouproudovky.
Chci startovat Pokrok a dvouproudovky. Kde je tady 8 hodin? Problém nevidím...

Takže farmáři jsou platící hráči. Dobré vědět.
No, jel jsem divočinu za diamanty, co jsem měl. V P2W se to řeší. Měna hry s nejasným přepočtem na peníze, co umožňuje utratit víc peněz, než přímá hra za peníze. Farma mi začíná teprve pomalu fungovat po letech snažení... Co má dělat hráč na začátku hry? Atd. Podle mě je hra za diamanty srovnatelná s placenou hrou.

F2W (free-to-play) má být hra zdarma (koupit si lze třeba portréty bez vlivu na výsledek hry) oproti P2W, kde lze nákupem výhod ovlivnit výsledek.

používá se hráči v ,,pozdějších" dobách na úkoly typu - vyrob xx hodinových xx výrob v budovách tvého aktuálního věku
Na to používám Sáňkaře. Má jednu výhodu. Neodečítá výběry Alexandrijce. (To má Magnum a Hotel stejně?) V Divočině byla většina úkolů na výroby bez věku. Tak na to mám Kováře. (Asi bych mohl optimalizovat a Kováře už odstřelit. Pak, když neplním úkol, tak Sáňkař nese zisk. To u těch dalších budov nevidím. 2x3 mít jen pro úkoly? Škoda místa.)

k čemu potřebuješ staré surky?
V cechu motám suroviny přes x-epoch. Mapy území a VB jedu přes 5-7 epoch před sebou. Většinu surovin musím kupovat na trhu. Pro sebe i pro cech. (Jak to, že se suroviny neobchodují?) Teď jsem v cechu nahazoval kolegu. Poslal jsem mu haldu jeho surovin a suroviny na Arc. Asi nejsem sám, staré suroviny se tady obchodují lépe, než novější.
 
Takže bys chtěl z FoE udělat P2W hru? Tedy nechci ti nic říkat, ale to je přesně to, co hráče odrazuje od hraní ze všeho nejvíc :D

Pisu pro INNO, diamanty prave mela byt premiova mena,ktera jim mela vydelavat a co se stalo. Jejich divnym resenim sharu diamantu, znam nekolik her,ale share tam neni..si nakopali do vlastnich rad. A jak z toho, ceny jsou za penize..takze ono defakto je to uplne stejne ne? Ja diamanty pouzivam jen na rozsireni,a obcas na event. Zadnou farmu nemam. A k cemu je clovek potrebuje jedine ted.

Pak je jasne,ze omezuji vse,kde se daji sehnat,nebo dali. CE na radu prijde CB. Eventy horni rady misto za diamany jsou za penize, a jeste budou stat vice.
Takze diamanty jsou fakt jen na rozsireni, nebo pro...ty co chcou mit vice nez jednu boudu z eventu.
A to fakt jsem zvedav jestli v Hero eventu nebude ta stribrna rada,kde budou ceny ..mena udalosti,a i ta uz nepujde koupit za diamanty. Nekdo na bete rikal,ze to tu prekopavaji postupne na tu jejich Rise..cosi:)
 
Takze jsou vlastne biti jen ti co si jich par vydelali v CE ci CB obcas. Takze jen tim podporuji farmy nic jineho. Samozrejme omezili i ziskani studen a fontan,ale i tak.
 

Borat

Člen
Pisu pro INNO... A jak z toho...
Ty jsi prostě marný malý kolaborant. Co se staráš o to jak hru lépe zaříznout a donutit lidi k VISA kartám? Inno ti posílá honorář za nápady jak škodit ostatním hráčům? Otoč své myšlení o 180 stupňů. Co je spatného na sdílení, co je špatného na hraní s diamanty...? Co je dobrého na kompletním zaříznutí FoE zdarma? (Viz statistika. Jen 10% hráčů někdy vytáhne VISA kartu. Ostatní tady musí žít zdarma. Je potřeba 90% hráčů dusit pro nic?)

Diamanty mi cucnou vyjednávání, výběry města, eventy, úkoly, bitvy... (Tady je popis utrácení.) FoE kouká, aby se diamanty průběžně utrácely a nutí hráče diamanty nějak vydělávat či koupit. Teď v eventu jsem konto opět vynuloval. FoE se mi zastavilo. Škoda za škodou. Z CE jsem si konto vždy lehce doplnil. Přitom nula od nuly. V tisícovkách diamantů jsem se netopil. Stačil event a konto opět na nule. A najednou nemám ani takový pracný zdroj? Proč?

Učím se teď nehrát nudné CE. Nebaví mě duální CB. Hráči tady řeší jak nehrát eventy, jsem další. Vymýšlím, jak město udržovat a do FoE vůbec nechodit. Tak jen kupředu levá, ještě víc zařezávání. Pošlu pak FoE už zcela k čertu.

Zkusil jsem Greifental. Děs. Jsem v popředí žebříčku. Stačí dva dny nehrát a propadnu se. Pak zase pracně poposkočím vpřed. Pak nastane zase propad. Hra o ničem. Žádný postup nikam, ať dělám co chci. Sahám si na podstatu FoE. Hraní bez cíle a smyslu. V jiných světech mám ještě kam postupovat. Ale mrtvý bod tady také jednou potkám.

(Dotaz, jak se dají vydělat diamanty v CB? Nepamatuji se, že bych tady nějaký diamant kdy viděl. Podle odkazu výše, mají začít diamanty až ve zlaté lize. Tu jedu. Pak již záleží jen na množství střetů nebo padá víc diamantů jen ve středu mapy? Čistě, nerozumím co lze tady zařezávat? Dám tak 100-200 bitev na kolo a zisk diamantů nikde. Já si přes CB pouze posiluji cech. Jen další nudná povinnost FoE "bez smyslu a cíle".) :cool:
 

d arvit

Odborník
(Dotaz, jak se dají vydělat diamanty v CB? Nepamatuji se, že bych tady nějaký diamant kdy viděl. Podle odkazu výše, mají začít diamanty až ve zlaté lize. Tu jedu. Pak již záleží jen na množství střetů nebo padá víc diamantů jen ve středu mapy? Čistě, nerozumím co lze tady zařezávat? Dám tak 100-200 bitev na kolo a zisk diamantů nikde. Já si přes CB pouze posiluji cech. Jen další nudná povinnost FoE "bez smyslu a cíle".) :cool:
dáš 100-200 bitev za kolo a nemáš diamanty?? to je od hry tedy neskutečná drzost.
Kdyby jsi byl někdy ve fungujícím cechu tak by jsi pochopil co znamená hrát CB - 100-200 bojů je podprůměrné množství aktivnějšího hráče, ale za DEN, ti nejaktivnější udělaji 1000-2000 za DEN.
 
Ty jsi prostě marný malý kolaborant. Co se staráš o to jak hru lépe zaříznout a donutit lidi k VISA kartám? Inno ti posílá honorář za nápady jak škodit ostatním hráčům? Otoč své myšlení o 180 stupňů. Co je spatného na sdílení, co je špatného na hraní s diamanty...? Co je dobrého na kompletním zaříznutí FoE zdarma? (Viz statistika. Jen 10% hráčů někdy vytáhne VISA kartu. Ostatní tady musí žít zdarma. Je potřeba 90% hráčů dusit pro nic?)

Diamanty mi cucnou vyjednávání, výběry města, eventy, úkoly, bitvy... (Tady je popis utrácení.) FoE kouká, aby se diamanty průběžně utrácely a nutí hráče diamanty nějak vydělávat či koupit. Teď v eventu jsem konto opět vynuloval. FoE se mi zastavilo. Škoda za škodou. Z CE jsem si konto vždy lehce doplnil. Přitom nula od nuly. V tisícovkách diamantů jsem se netopil. Stačil event a konto opět na nule. A najednou nemám ani takový pracný zdroj? Proč?

Učím se teď nehrát nudné CE. Nebaví mě duální CB. Hráči tady řeší jak nehrát eventy, jsem další. Vymýšlím, jak město udržovat a do FoE vůbec nechodit. Tak jen kupředu levá, ještě víc zařezávání. Pošlu pak FoE už zcela k čertu.

Zkusil jsem Greifental. Děs. Jsem v popředí žebříčku. Stačí dva dny nehrát a propadnu se. Pak zase pracně poposkočím vpřed. Pak nastane zase propad. Hra o ničem. Žádný postup nikam, ať dělám co chci. Sahám si na podstatu FoE. Hraní bez cíle a smyslu. V jiných světech mám ještě kam postupovat. Ale mrtvý bod tady také jednou potkám.

(Dotaz, jak se dají vydělat diamanty v CB? Nepamatuji se, že bych tady nějaký diamant kdy viděl. Podle odkazu výše, mají začít diamanty až ve zlaté lize. Tu jedu. Pak již záleží jen na množství střetů nebo padá víc diamantů jen ve středu mapy? Čistě, nerozumím co lze tady zařezávat? Dám tak 100-200 bitev na kolo a zisk diamantů nikde. Já si přes CB pouze posiluji cech. Jen další nudná povinnost FoE "bez smyslu a cíle".) :cool:
Ty neumis cesky a dale to nekomentuji. Ono to i vidno na tech prispevkach. Uz to od tebe cist nebudu.
 
Jeste jednou...INNO te nenuti nic kupovat..proto free to play. A free to play neznamena ze vsechen obsah bude free ono to play neco znamena. Prozatim placeny obsah vubec nerozhoduje o hre a skore,pro me stejne o nicem nevypovidajici. Rad klidne zaplatim,pokud se mi neco libi..a Divocinu mam rad, zaplatil jsem. :)

Jedine,co kritizuji, ze neoberou farmy,ale oberou diamanty tam kde je muze ziskat kazdy clovek CE,CB atd. Proste na farmy nesahnou, krom toho ze Studny a Fontany se uz nedaji tak lehce sehnat.

Diamanty..a opet se stali prozatim menou..co maji lidi hodne a lehce ziskatelne...ale dle me to melo byt, ze ji lidi budou kupovat. Proc asi je horni rada misto 1500 diamantu za 375 kc, od Hero eventu jeste o...10 euro vice.
 

qwertik

Komentátor
To je pořád stejná písnička. Podle mě, se hra ve které není možné něco získat za ingame měnu (např. Klíčnice), nemá právo prezentovat jako F2P a i tak se nazývat v reklamách. A že jich je... A argumenty typu že se bez té budovy dá obejít, nebo že v této hře se nedá vyhrát a proto to nevadí, mě přijdou jak z dílny prolhaného INNA.
 
Nahoru