Dokončená výroba

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Ahoj. Myslím že by bylo vhodné ikonu dokončené výroby, která je momentálně díky denním výzvám ukryta tak, že není vidět, přemístit na pravou stranu do té lišty, kde jsou různé ikony na bonusy apod. Pokud by někdo namítal, že je jich tam už hodně, tak by se z ní mohl odstranit smajlík signalizující 120% spokojenost..ten mi tam přijde naprosto zbytečný protože stejná duplicitní ikona ukazující to samé je nahoře.
 

Svatej

Legenda
jednoznačně pro. Já mám to tlačítko sice zakryté jen částečně, ale i tak je to otrava se do toho "strefovat"
Zároveň by nebylo od věci předělat levé tlačítko posouvání ve výzkumu. To je sice trošku viditelné, ale neklikatelné. ze 100% ho překrývá rozklikávací plocha úkolů.
RTni.png
 

DeletedUser14298

Host
Na betě už je to vyřešené zrušením Honby za pokladem .. Řekl bych, že nás to čeká taky ..

Jestli ano tak UŽ aby to bylo, byl jsem také zvyklý na výběr pomoci ikony ..
 
Ať se poklad zruší nebo ne, stejně by se to mohlo přesunout. Ikona, která signalizuje když nějaká budova ve městě něco zrovna nevyrábí v té liště je..tak by tam mohla být i ta která signalizuje dokončenou výrobu.
 

dudasek

Znalec
místo vpravo je i když tam vlepí "trumpetku"...navíc je tam posuvník-klidně by tam mohla bát funkce posuvu,kdy by jste si šipkami zvolili 1,2,3,,,,pořadí,které chcete vidět ihned a dolů si v případě potřeby zarolovat.
stejně tam bych docela rád z plochy sklidil menu a úkoly-stejně jako zaklapnu lištu se sousedy/cechovníky/přátele
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru