Dokončení 5. úrovně CE

Dokážete dokončit 5. úroveň expedice?

  • Ano, bez problémů

    Hlasy: 80 43,5%
  • Ano, ale s obtížemi

    Hlasy: 53 28,8%
  • Ne

    Hlasy: 33 17,9%
  • Nemůžu/nechci se jí vůbec účastnit

    Hlasy: 18 9,8%

  • Celkový počet hlasujících
    184
  • Anketa uzavřena .

Dobrodej

Komentátor
Celou CE-5 musím vyjednávat... Ještě že suroviny zatím stíhám vyrábět nebo jinak získávat.
 
Naposledy upraveno:

Renoduch

Nováček
Na některém světě jo, ale s velkými obtížemi. Vyjednávání nesnáším a jak to chce dia, tak ji prostě nedohraji .... svět se nezboří. Na dalších světech ji ani nehraji vůbec. Nemám nutnost. Kdyby to byl nějaký limit, nutnost v cechu, tak jdu s klidem o dům dál.
 

Caratic

Komentátor
No mě 5 nebaví..jedu automatem kam mě to pustí, ručně nejedu, nevyjednávám, budovy nestavím... většinou skončím tak 2-3 místa před koncem.
Chybí mi tam možnost: Můžu dokončit.
 

d arvit

Odborník
co si budeme povídat, první 3 úrovně už nyní nemají s výzvou vůbec nic společného, 4tá úroveň trochu potrápí začátečníky, ale ne moc.
takže první 4 úrovně jsou jen proto aby nastavili čas nutný pro splnění 5tého lvlu - který byl ze začátku obtížný jenom protože potřeboval modré %.
mě by se líbili aby ten kdo má dosažený úspěch Velmi nebezpečné.. půjdu první na nejvyšší úroveň začal rovnou na pekelné úrovni, samozřejmě že potom by se stalo splnění expedice v této podobě směšně snadné (z časových nákladů) a proto by se zároven přidali další lvly expedice.
super by bylo kdyby se obtížnost pěkně zvyšovala - o 2000-4000% nutných pro dokončení (současný pátý lvl potřebuje asi 4000 souhrnných modrých %) a ideálně na střídačku.
6tý lvl by potřeboval červená %, 7 lvl zase modrá - tak by to nemohl splnit nikdo kdo by se zaměřil jen na jeden druh nebo druhému nevěnoval dostatečnou pozornost.
samozřejmě po dosažení nejvyšší úrovně úspěchu působivý obránce (50x dokončení 5té úrovně expe) by naskočila možnost začít rovnou na páté úrovni s tím že by byla před hráčem 6 úroven s o 2000-4000 červených procent zvedlou latkou oproti pekle, 7 úroven se zvýšenou úrovní modrých % zase o 2000-4000 oproti a 5tému lvlu atd..

každý kdo splní patřičné úspěchy by měl na začátku každé expe možnost si zvolit jestli chce jet 1-5 nebo 4-9 případně 5-10lvl. Pokaždé by na hráče čekalo 5 úrovní, samozřejmě některé odměny by se zvýšily (medaile, body zlato..) a některé by zůstaly stejné - diamanty.. každý v této fázi hry by tak měl možnost bojovat obtížné boje kde by využil svá %
 
chvili to byla vyzva, kdyz to vydali..vsichni cuceli a meli problem co to je:)

jelikoz nam INNO chrli nove budovy s hodnotama modryma ve velkych vysinach, to stejne zlate, platinove, krystalove upgrady stavajicich boud a k tomu
milon malych boud...tak uz to neni vyzva, stane se z toho opet klikacka...ala automat a splneno neco ve hre, co nekoho ani nebavi
jedina bouda pro kterou se to oplati hrat je ten Chram..jinak uz nic vic..a 4 uroven uz ani neda tolik diamantu
 
Nahoru