dotaz

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
2)Ahoj jsem tu nový hraju to 24 hod mam dotaz ohledne nemohu stavet a dělat nic jak mate nahoře zlato a vedle toho je nařadí (kladivo+kleště) dostaval jsem ho u ukolech ale tedka nic asi jsem zajel do slepé uličky tak jest-li my někdo poradí kde to vyrobit nebo jak aby se my to přičetlo mam tam 1 a stym nic nemohu dělat díky.

2)Dobývaní je to jak u Dk nebo je to že každy bude mit jednu vesnici někde jsem četl že to tak je ale ze s ostatniny spravovat vesnice nebo tak kdyby my někdo o tom řekl nebo kdyby se našel spojenec a spolupracovali bys mé ve hře ?? díky



TANAKAN
 

DeletedUser854

Host
Ahoj
Mas 2x za druhy :D
Tak k 1x2..musis klikat na domy a sbirat z nich vyrobenej material(u tehc kterych to jde). A zasoby ziskavas ze vsech domku ktery jsou pod ikonou kladiva ve stavbach

k 2x2 vesnici ma kazdy jen jednu a cechy by meli byt v zitrejsim updatu
 

Darios

Turista
Zdary,
jak píšeš "kladivo+kleště" to získáš tak, že postavíš určité budovy které toto produkují.Klikneš na tlačítko "Stavba"(jak stavíš budovy) a tam je kladívko (dílny(2. od hora)).A to ti produkuje zásoby.Vždy si tam navolíš čas a podle toho co zvolíš, tak ti to dá za určitý čas určitý počet zásob.

Vesnici můžeš mít zatím jen jednu.Systém dobývání hráčských vesnic tu není.Je tu jen systém dobývání provinciích.

Snad jsem pomohl. :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru