Dvě velitelství na mapě Budoucnosti v CvC

trojan1673

Veterán
Tak napřed šoupou 2x a teď prozměnu mají 2x HQ (velitelství)?

screenefe.png
screenjuj.png
 

DeletedUser12887

Host
Divný asi grafická chyba.

Ale to co jsem psal posledně je přesně ten spodní radek kdy se to dvojí a když vezmu v potaz ze na Cirgardu je úplně jiné rozlišení CvC je to podle mě jinak laděné.

Prvně to nejspíš není psalo se tu o tom už léta.
Tam to nikdy přesně nesouhlasilo.

Ale že by to být nemělo to by skutečně být nemělo.

Co je spíš problém ze pokud to tak je a je možné útočit víckrát měl by na to někdo upozornit což se nejspíš nestalo ani dříve, ačkoliv na tu chybu v opačném směru dříve upozornění bylo.

To by si měl každý srovnat sám.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12887

Host
ale jinak bych se nedivil spíš, že by to souviselo s tou chybějící ikonkou, když se rozklikne CvC a uprostřed se teď ukazuje zaměřit na velitelství, to tam dříve takhle volné nebylo a vzhledem k tomu, že se občas stane, že se na něco zapomene může to být jedna z variant, pořád tam zbývá ještě jedna neurčená i když jsem koukal i na světě, kde velitelství máme, pak je možný, že ta druhá háže taky chybu, stejně jako se třeba stala chyba, že se nepočítají body za CvC cechu, který je měl dostávat apod., může to být tisíc a jedna možnost, proč je to takhle a neukazuje to správně.

http://prntscr.com/kypftd
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12887

Host
co je podle mě opět horší varianta, že tam většina hráčů ani nepozná, co je velitelství a co není, včetně hráčů z podpory nebo vývojářů a to nemyslím ve zlém, když takovou verzi dají do provozu a nikdo se tu ani neozve, aby k tomu něco napsal

čekal bych aspoň vyjádření:
ano, víme o tom, že na mapě jsou nesmysly, které odporují logice a pravidlům CvC a pracujeme na jejich odstranění, aby se to už nikdy nestalo a nebylo potřeba to řešit
 

DeletedUser12887

Host
no vzhledem k tomu, že už se to snad neděje, tak si to možná někdo přečetl a oprava bude následovat v nejbližších měsících :)
 
Nahoru