Dvouproudové silnice

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
Mám takový návrh, aby se do hry přidaly dvouproudové silnice 2*1 a 1*2, a aby bylo možné postavit navazující dvouproudovku i uprostřed spojení dvou dvouproudovek(tím myslím stylem T, tedy kolmo na ni, ne rovnoběžne s ní). Myslím, že momentální uspořádání dvouproudovky pouze na "kostičky" je dle mého názoru nesmyslný (když už mám silnici o 10 jednotkách, tak nevidím důvod, proč by nešla přidělat jen ta půlka) a v některých případech omezující, tudíž nevidím důvod, proč tento návrh nerealizovat (nebo alespoň nezavést diskuzi na toto téma).
 

DeletedUser7772

Host
fajn plán, ja som za, ale realita... uvidíme, ale zázraky by som nečakal
 

DeletedUser5384

Host
Přestože se mi ta myšlenka líbí, tuším,že neprojde, a to z toho důvodu, že to patrně bude záměr mít silnici v blocích 2x2, aby to trošku zvýšilo obtížnost.
 

DeletedUser

Host
Stále by potom mohlo jít alespoň udělat křižovatku typu T uprostřed 2 jiných silnic, to by bloky 2*2 nijak nenarušilo a zas tak moc by to obtížnost nesnížilo si myslím.
 

DeletedUser5384

Host
Máš pravdu, taky by se mi to občas hodilo, ale zřejmě si to vývojáři nepřejí, jinak by to takhle neudělali:) Ale třeba když bude víc kladných ohlasů,tak změní názor:)
 

DeletedUser

Host
Tenhle nápad se mi taky moc zamlouvá. Se zachováním bloků 2x2 problém nemám. Nechápu ale, proč nelze napojit silnici a udělat tak křižovatku tam kde bych potřebovala a musím jí stavět o 1 pole dál. S tím souvisí i to, že nelze začít ani stavět silnici přesně tam kde to potřebuju, ale kde mi to podle polí "dovolí" systém. Kdyby se dala silnice stavět či dělat křižovatky podle políček 1x2 bylo by to lepší. Takže velký souhlas s nápadem :)
 

Hron

Nováček
Také se přidám. Jsem zastánce toho, aby byla silnice jen 2x2, ale zároveň, aby šla udělat křižovatka typu T uprostřed 2 jiných silnic.
 

DeletedUser2059

Host
Je to dobrý poznatek, ale kdyby to tvůrci tak chtěli udělat tak by to už udělali...
 

DeletedUser

Host
Spíš si myslím, že se tím moc nezaobírali, protože je to detail nebo jim chyběla logika ... :) Ale jasná věc, je to jen na nich, i když by to hráčům pomohlo.
 

Thesseus

Znalec
Taky si nemyslím, že to muselo být nutně záměrné.
Souhlasím jen s tím napojováním šejdrem. s bloky 1x2 ne.
 

DeletedUser

Host
Já myslim, že přesně o to jim šlo:) a spoustě hráčů (včetně mě) to dokáže způsobit problémy. Ale divim se, že nepřidali nějaký silnice za diamanty, který by tohle všechno umožňovali:D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru