Eventy

Současný stav: Event skončí a kromě úkolů člověk přijde i o možnost utratit eventovou měnu.
Nápad: Jednoduše po skončení eventu nebude možné získávat odměny nebo plnit úkoly, ale ještě nějakou dobu (pár hodin / den max.) bude možné využívat již získanou měnu. Na posledním eventu příklad, již nepůjde plnit úkoly nebo získat nové dublony, ale ještě půjde již získané použít.
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO
 

Mrtvejmagor

Veterán
dobu eventu máš na to aby jsi tu měnu i v té době utratil a navíc event se dá stihnout během pár dní, pak už čekáš jen na denní úkoly :D takže času na utrácení tam je dost
 

DeletedUser

Host
Například, jestliže se nepletu, poslední soutěž zde na fóru neskončila zrovna včas. Člověku, který vyhrál, stačilo minout jeden den (důvod může být jakýkoliv) a už by se s dublony ze soutěže mohl rozloučit. To je sice problém spíše místních moderátorů, ale nechci jim sypat popel na hlavu. U spousty jiných her se s tímto systémem můžeme setkat ať už je možné utrácet den nebo rovnou celý týden po skončení události.

Navíc, jestli si dobře pamatuji, u starších eventů bylo ještě celých 24 hodin (plus další den cca do 10 hodin), kdy se nezískával žádný další úkol (pouze ten denní s 1 dublonem za nic). U posledních eventů mi dost vadí, že poslední den nepřijdu do hry a můžu se rozloučit jak s dvěma dublony, tak i s posledním vylepšením Velké ceny. (píšu dublon, ale myslím i ostatní eventy)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

dudasek

Znalec
PROTI-času máš dost a když nehraješ máš holt smolíka...to je jako žádat u kulturních osad,aby jsi na zlatou odměnu dosáhl třeba 4/8h později,protože jsi třeba usnul místo zadání výroby,atd..
 

Lord Org

Psavec
... poslední soutěž zde na fóru neskončila zrovna včas ...
Jestli se nepletu, spojuješ věci, co spolu nesouvisí. Soutěže na fóru nemají žádnou měnu. A eventy včas končí ;)
A k prodlužování eventů - PROTI, doba eventu je úplně dostačující k utracení té měny, uděláš poslední úkol a máš ještě ten den a skoro půlku dalšího k tomu, abys utratil co máš. Je pravda, že před pár lety byly eventy dělané tak, že poslední úkol nebyl předposlední den, ale ještě o den dřív, to by se klidně vrátit mohlo. Ale nevrátí, protože pak by jeden event navazoval na druhý, v tom počtu, co teď vývojáři chrlí. Dřív byly eventy vyjímečné, teď jsou skoro otravné :( a viditelně jde jen o to, aby hráči utratili co nejvíc diamantů. Ale nic proti, když se mi odměna líbí hraju, když nelíbí, tak na něj kašlu ;)
 

DeletedUser

Host
Soutěže na fóru nemají žádnou měnu.
Myslel jsem tohle:
Tři náhodně vybraní výherci se správnými odpověďmi obdrží 200 diamantů a 5 dublonů.
v návaznosti na tohle:
Snad se to stihne zítra, protože pozítří už končí event a těch 5 dublonu by tak bylo k ničemu.

V každém případě ten jeden den navíc, by byl podle mě dostačující.

Mě jen štve ten nepřiměřený tlak na poslední den události. Když se nedostanu k FoE kterýkoliv jiný den, tak můžu úkol udělat další den, ale ten poslední úkol je buď, anebo... Buď zruším pohřeb/svatbu/pomocné práce po tornádu na Jižní Moravě, nebo nebudu mít Pirátské Doupě na max (bez útraty diamantů). Extrémní situace, ale ne nemožné. Holt má člověk smolíka, jak už bylo řečeno. Těch pár ranních hodin úplně poslední den nepočítám, protože v těchto hodinách jsou lidé běžně v práci a ne každý si může dovolit odskočit k telefonu jak se mu zamane.

Nedá se nic dělat, Inno, jak už bylo taky zmíněno, má jasně nastavený cíl...
 
Nahoru