Férová ochrana slabších hráčů

Byl bych pro to, aby existoval nějaký blok proti napadání a plenění slabších hráčů těmi silnějšími. Tedy aby příkladně nemohl hráč co má ve své době třeba 3 miliony bodů ne napadnout hráče co je sice ve stejné době, ale je bodově podstatně níž a ve své době není tak dlouho , aby mohl mít vybudovánu dostatečně silnou obranu. Není žádná frajeřina napadnout a vyplenit hráče když já mám příkladně 3 miliony bodů a on jen půl milionu. Prostě měl by existovat blok kdy by nemohl napadnout hráč hráče pokud by měl víc než dvojnásobek bodů. Není to fér a hra by se měla hrát fér.
 

Svatej

Legenda
1) nemáš to zpracovaný podle pravidel.
2) to kolik má kdo bodů a jak má silnou armádu jsou dvě na sobě nesouvisející věci.
3) Dřív bylo v sousedství možné narazit na mnohem větší rozdíly, jelikož to nebylo omezené dobou = máš to mnohem snazší než lidi co začínaly v době kdy se sousedství skládalo random ze všech dob.
z těchhle důvodů PROTI
 
1. Nápad není v souladu s pravidly
2. Hra není o tom utíkat vstříc budoucím érám, je o tom si každou éru užít, a připravit se důkladně na to co přijde dál
3. Vybírání produkce včas řeší problém s pleněním
4. PROTI z výše uvedeného a z minulých příspěvků taktéž
 

Dragonero

Nováček
Rozhodně PROTI !!! Aspoň tě to donutí zapracovat na zlepšení taktiky,trocha strategie a nikdo nemá šanci tě rabovat,nefňukat a makat ;)
 
Zjevně jsi nepochopil o čem jsem psal. Není to o tom utíkat vstříc novým érám. Když je někdo v době bronzové, tak nikam dopředu neutíká, ale proč by mu měl znepříjemňovat hned ze začátku hru neustálým napadáním a pleněním někdo z doby o dvě výš. Já vím tahle hra je hlavně o penězích a co si kdo zaplatí to má a podle toho to taky tak vypadá, že tu nejsou města z konkrétních dob, ale paskvily kdy má hráč z pozdního středověku ve městě velkolepé budovy z postmoderní doby a i výše. Tohle třeba nemělo být umožněno. mělo by to být tak, že VB nemůžu mít z vyšší doby, než v které jsem. Tuhle hru to doslova degraduje na pouze peněžní záležitost, kde kdo má peníze a je ochoten je dát, může si ve svém městě postavit co chce. Tak je jasné, že snaha něco měnit není, protože tady jde pouze o peníze a ne aby si lidi normálně zahráli. Když někdo neplatí, posouvá se zoufale pomalu, kdo zaplatí je za chvíli třeba v kolonizaci Marsu.
 

Henzisek

Znalec
A nebo to někdo hraje 7 let bez peněz.
Rozdíl 3M v mém sousedství. Tak to bych mohl útočit jen na jednoho hráče. A krom 3 dalších sousedů by nikdo nemohl útočit na nikoho jiného.
 

DeletedUser

Host
Tuhle hru to doslova degraduje na pouze peněžní záležitost, kde kdo má peníze a je ochoten je dát, může si ve svém městě postavit co chce.
Já měl ve středověku Arc a do hry jsem nedal ani korunu :D Všechno je vždy o koordinaci a domluvě. Navíc nabídky za diamanty jsou tak nechutně hloupě předražené, že rozumní hráči, kteří do hry investují, si je stejně většinou nekoupí.
 

Svatej

Legenda
Kdybys chtěl být ze železa v marsu "za chvíli" tak bys do hry musel dát řádově vyšší statisíce, možná přes milion.
Kolik hráčů si myslíš že do toho dalo tyhle částky? :D

Tahle hra není o penězích, ač se vývojáři snaží dojit jak to jde. Tahle hra je o skillu a trpělivosti a hlavně o plánování dopředu.
 
Nebo získej nějakou jednotku z nadcházející éry, získej tuláky a do boje!!!;)

Viz obrázek:
Zobrazit přílohu uživatele 4891
1. Tohle je útočná armáda, nikoliv obraná.
2. Projdeš i přes jednotky z vyšších ér. Pokud ne, tak jsou dvě možnosti: a) hráč má velmi silnou obranu (nevyplatí se, mnohem lepší je včas vybírat výrobu), pravděpodobnost, že na takového hráče narazíš, je malá
nebo b) máš slabou armádu = hraješ tu hru špatně
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Když je někdo v době bronzové, tak nikam dopředu neutíká, ale proč by mu měl znepříjemňovat hned ze začátku hru neustálým napadáním a pleněním někdo z doby o dvě výš.
Hráče v době bronzové nikdo napadnout nemůže. Boje PvP (napadání sousedů) se odemyká až v Době železné vyzkoumáním Vojenských taktik. Takže úplní nováčci chráněni jsou.
Já vím tahle hra je hlavně o penězích a co si kdo zaplatí to má a podle toho to taky tak vypadá, že tu nejsou města z konkrétních dob, ale paskvily kdy má hráč z pozdního středověku ve městě velkolepé budovy z postmoderní doby a i výše
Toto není vůbec o penězích... je to o tom že hráč ví že ve hře funguje obchod surek za FB a využil toho. Aby měl hráč v době železné Arc nepotřebuje do hry dát ani korunu.
 
Nahoru