FoE rádio

DeletedUser11297

Host
Nádherné spojení dvou z mých několika milovaných věcí. Motorsportu a k-popu. Na takovou závodní sérii bych se klidně díval pořád. :D Dokonce i ty nesmysly z videoklipu bych jim odpustil. Třeba učení se australského Phillip Islandu, i když se tam vůbec neobjevil. Nebo ta výsledná tabulka. Jsem holt trochu nadšenec do obojího. :D

 

DeletedUser11297

Host
Proboha, co to sem zase cpeš. Nějaký neúplný odkaz na něco, co už jen podle textu ani hudba není. Příště prosím zůstaň jen u té písně.

A teď z trochu veselejšího soudku. :)

 

DeletedUser11297

Host
Rozhodně jedno z těch zvláštnějších k-pop videí, zpívat o rozdílu 1 cm výšky jsem u nikoho jiného neviděl. :) Nicméně v čase 1:05 se mi nabídly 2 nádherné možnosti na nového avatara, ale to rozhodování už tak nádherné nebylo. Nakonec to po delším uvažování vyhrála Moonstar. :)

 

traktorista

Odborník

hele, existují nějaké živáky těch hopkajících asiatek? já to hledal, protože mě to zajímalo, ale mám pocit, že to neexistuje (živák = živý zpěv, ne nacvičené poskakování do rytmu a otvírání pusy) jestli máte, tak pro zajímavost se podělte, já holt nejsem v tomhle znalec
 

DeletedUser11297

Host
Určitě existují, ale spíš převažuje poskakování do rytmu a otevírání pusy. :) Vzhledem k tomu, že se mi nechtějí zkoumat videa z vystoupení skupin, které poslouchám na střídačku, dám sem ty, které jsem už uložil k spánku.

안녕하세요 소녀시대 :)


Ale je jich víc, to jen tak na které jsem si teď vzpomněl. :)
 

DeletedUser11297

Host
Napsal jsem ti soukromou zprávu, tady to na Vánoce nebudu řešit. :)

A po roce to tu zase máme. Přeji vám všem krásný Štědrý den a příjemné prožití vánočních svátků. Ať vám Ježich naježí a opatrně s večeří. ;)

A já si sem konečně vložím píseň, na kterou jsem se těšil už od srpna. Je od mé první k-pop skupiny, se kterou jsem se tu v říjnu rozloučil s tím, že od nich už nebudu vkládat písně. No nebyla to tak úplně pravda, jednu jsem si záměrně schoval na Štědrý den, protože se k němu hodí. Je to zároveň první, která se mi více líbí v angličtině, nežli v korejštině. Takže Veselé Vánoce a příjemný poslech. :)

 

Svatej

Legenda
Nedá se nic dělat... vánoční nálada došla i do mého metalového doupěte :D
49180471-bad-santa-claus-biker-with-candies-print-design-heavy-metal-christmas-portrait-rock-and-roll-2016-ne.jpg
 
Nahoru