FoE rádio

Kayro

Znalec
Ja zas na hlasku z dilu "Škvíra ve stázi" ale nemuzu ji nikde nalezt jako video.

RIMMER Z MINULOSTI: (Zděšen) Tři Listerové!! Paráda!!! Třeba tady Lister by mohl zajít do ledničky a přinést láhev vína pro Listera a Listera!!!! Tady Rimmer nepije, protože je po smrti, ale já bych si sklenku dal!!!!!

HLAS: (RIMMERŮV hlas) Nechtěl bych tady nikoho poplést, ale já jsem Rimmer dvojník dvojníka Rimmera.

Vynoří se z prádelníku v rohu pokoje. Je oděn ve smokingu (vždyť byl právě na svatbě) a má knírek.

RIMMER Z BUDOUCNOSTI: Já jsem Rimmer od toho Listera, co si vzal Kochanskou. Odtud dál to začíná být drobínek nepřehledné...


 

Svatej

Legenda
Prosím, nejdříve si pusťte obě videa, pak zapřemýšlejte, proč je tu dávám dohromady a až pak si přečtěte spoiler :):D
V obou případech je na videu hlas stejného člověka - Charlese Martineta... :)
 

DeletedUser11297

Host
Někdy ten korejský hudební průmysl nechápu. Dají dohromady skupinu, jen aby ji mohli za 7 měsíců zase rozpustit. Každopádně rozlučková balada parádní, budete mi chybět, I.O.I :(

 

traktorista

Odborník
čéče děláš jak kdyby to bylo něco jiného než u nás aquababes - marketingový produkt a zboží. když se neprodává nebo máš nové, staré odstraníš (viz. první aquababes které zkusily udělat vlastní novou kapelu a? nikdo je nezná a skončilo to fofrem fiaskem)

 

DeletedUser11297

Host
Tak co jsem si četl, tak aquababes je projekt na hledání talentů. Což I.O.I není, to už byla skupina jako taková, jednotlivé členky už právě letitým tréninkem a výběrem prošli. Každopádně dnes skončila další k-skupina, tentokrát s o dost delší historií (10 let). No můj první rok s k-popem nemohl začít hůř, to opravdu ne. :(

 

DeletedUser11297

Host
Mé nejmilovanější, už se těším na další píseň. ♥:)♥ Dokonce i jejich triko jsem si pořídil. :)
16298759_134471370394516_8695239010856459965_n.jpg
 
Nahoru