FoE rádio

Svatej

Legenda
Do třetice všech těch cvoků co tu dnes hodlám postovat :D
takhle to milé děti dopadne, když celoživotního pozéra po čtyřiceti chytne krize středního věku...:rolleyes: Neberte si z toho příklad...
 

Svatej

Legenda
A v pozérech pokračujeme, tihle ale získaly dost hudebních ocenění. ;)
Škoda, že lidi kteří nahrávají studiová alba jsou jiní než ti, co vystupují na koncertech.:rolleyes: A škoda že z toho jednomu z členů "živě vystupující skupiny" hráblo a skoro célé (bývalé) osazenstvo skupiny se muselo odmaskovat před soudem... :rolleyes:
 

Svatej

Legenda
No, nicméně populární "šílenci" z Ghost založili dalo--by se říct svůj vlastní hudební substyl. :D
Zde jsou ukázky jejich následovníků :D
Aneb stačí namaskovat se jako satanskej papež, sehnat slušného kytaristu a máte Ghost. :D
 
Naposledy upraveno:

Svatej

Legenda
A teď pryč od metalu. Každodení starosti drakorozeného ve 41 minutách. :D Kdo hrál ten je jistě pozná už na dálku. ;)
 

DeletedUser11297

Host
Už si s tím otravnější, než já s Koreou. :D Musím to tu trochu napravit. :p;)

Jak i jednoduchá choreografie dokáže být poutavá. :)

 

DeletedUser11297

Host
Možná jsem ji sem už dával, ale dnes se mi s ní stal zajímavý zážitek. Pouštěl jsem si videoklip v práci u vedoucího na PC a při odchodu domů jsem jej zapomněl zavřít. :D:D Aspoň pak třeba neměl nudný den.

 

DeletedUser11297

Host
Asi jeden z nejzvláštnějších a nejtrhlejších videoklipů, co jsem zatím viděl. Aneb jak duo mladých dívek napadne a šikanuje zmrzlinové městečko. :D

 

DeletedUser11297

Host
A zatím poslední. Jedna z kandidátů na letošní Top10. Hrozně chytlavá a hlavně jsem si díky zapamatoval Nayoung, Renu, Eunwoo, Yuhu, Yehanu, Kyulkyung, Roa, Xiyeon, Sungyeon a moji nejzlatější Kylu. :)

 

DeletedUser12887

Host
hele nevíš co tam mele :D

můžu hádat ?
dám si cukrovou vatu až nám jí někdo dovolí třeba kim kong ?

 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11297

Host
Ještě ani nedebutovali, ale díky jejich stylu představování členek a podskupinám jsem na ně již hodně zatížen. A když ještě nazpívají píseň v angličtině pro mezinárodní fanoušky, tak mají mé srdce kompletně. :)

 

Svatej

Legenda
A dnes zakončím skupinou, o které už dlouho přemýšlím kam je zařadit... zda mezi komiksové/TV fanoušky nebo metalové maniaky...? :D představuji Vám skupinu Neda Flanderse...
 
Nahoru